d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Czy Wiedziales Ze > Zapraszam
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 27,715
Joined: Nov 13 2015
Gold: 290.00
Warn: 10%
Jun 22 2017 11:04am
Bump
Member
Posts: 6,245
Joined: Sep 28 2008
Gold: 2,315.04
Jun 23 2017 12:01am
Dlatego razem z mięsem jem lekarstwa
Member
Posts: 5,906
Joined: Dec 22 2016
Gold: 6.01
Jun 23 2017 12:36am
O, typek jest na etapie fascynacji ziolem jako recepta na wszystko. Tez tak miałem....w wieku 18 lat.
Member
Posts: 25,702
Joined: May 30 2010
Gold: 191.17
Jun 23 2017 02:39am
Quote (consciousness @ Jun 22 2017 12:43am)
Owszem, mialem to samo. Dokladnie 26 lat jadlem mieso, nie moglem wyobrazic sobie dnia, w ktorym nie zjadlem miesa. Nie zylem jak nie zjadlem. Wolalem zjesc kawalek miesa jak cokolwiek innego. Tak samo jak wy, nie wyobrazalem sobie jak mozna nie jesc miesa. Szok!
Teraz patrze na to zupelnie inaczej. Jednym slowem szkoda zdrowia. Jezeli jecie swoje mieso, ze wsi, karmione dobrze czy dziczyzne to jeszcze pol biedy, bo to co kupujecie w supermarketach to wola o pomste do nieba.
Powiem tak, da sie zyc bez miesa. Funkcjonuje jeszcze lepiej niz wczesniej. Duzo lepiej sie czuje, nie wiem teraz co to zgaga, choc kiedys mialem dosyc czesto kule w gardle. Lzej oddycham, mialem ciezki oddech po dziennych wyprawach od palenia bolkow, piwka i smieciowego zarcia. Ustalo. Od 8 lat albo i wiecej nie wzialem zadnej tabletki - nawet zwyklej witaminy C, nic z apteki. Jak bral mnie jakis smieszny katar, czy inne objawy przeziebienia, raz na 2-3 lata to przepalalem go joitami 2 dni i przechodzilo wszystko. No i dostarczanie dla organizmu czegos do obrony, np. naturalny antybiotyk z czosnku, cebuli i miodu ;) Lepszy od tego z apteki, uwierz mi.
Duzo by sie rozpisywac, trzeba przejrzec troche na oczy.
Świadomość musi wejść na wyższy level.


Sporo racji w tym jest.
Mięso z marketu jest baaardzo słabej jakości
Member
Posts: 27,715
Joined: Nov 13 2015
Gold: 290.00
Warn: 10%
Jun 23 2017 03:32am
Quote (Last_Hope @ Jun 23 2017 10:39am)
Sporo racji w tym jest.
Mięso z marketu jest baaardzo słabej jakości



Nie wiem, czy to mozna miesem nazwac w ogole.
Smieja sie z sojowych kotletow itp itd, a sami miesa tez w miesie nie maja 😂 A zamiast tego chemia, szczepionki i koks.

Mam znajomego co na wsi pod miastem hoduje kurki zielononóżki, gosc ma ogromna wiedze na ten temat. To co uslyszalem od niego, bylo szokiem.
Kurczaki - te ze sklepow, masowych produkcji w pierwszych 2tyg zycia dostaja 15szczepionek :blink: , karmia je syfem, koksem, chujostwem, paszami gmo itp itd. Co z takiego kurczaka wyrosnie? Co to za jajka da ten kurczak? Mi na sama mysl z mozgu mielonka sie robi.
Kiedys kurczak rósł miesiace, dzis w kilka tygodni bedzie gotowy.
Co warte jest te mieso po szczepionkach i koksach, ktore rosnie w kilka tygodni??
to nie swinka czy kurka ze swojej hodowli, to nie dziczyzna, ktora je tylko co w lesie znajdzie, nie dostanie szczepionek ani paszy, ktora rosnie jak powinna, a nie w 1/3 swojego zycia jest juz max rozmiarow.



This post was edited by consciousness on Jun 23 2017 03:42am
Go Back To Polska Topic List
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll