d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Astral Projection
Prev123435Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 14 2017 07:47am
Quote (SummertimeClothes @ May 14 2017 02:09pm)
majd megnezem de meg a lucid dreaminghez se volt eleg akaraterom hogy megtanuljam
viszont a nyaron elvileg lesz lehetosegem lsdre, azt varom hehe :blush:


ez sokkal easybb a lucid dreamingnél és kevesebb effort szerintem. habár én a lucid dreaminget nem próbáltam csak olvastam hogy nappal nézni kell a padlót meg fasztudja, mondtam nope annyit nem ér

Quote (cowding @ May 14 2017 02:07pm)
Ha hazaerek megnezem, erdekesnek hangzij amit leirtal
Ennel a topicnal jottem ra h mi a pajom altalaban az ilyen "pua tanacsaiddal", az h (eltulozva) egy 1 oras videoval kezdodik meg 2 anatomia konyvnyi irodalommal es epp nincs egy hetem erre
Nyugodtan spoilerezz, nemhiszem h ezt el tudod rontani masnak vagy erted, ha kurvajo akkor is az lesz ha te nar elmondtad h neked az volt


hat semmire sincs quick fix, ha megakarsz tanulni KÖNYVELNI akkor bele kell fektetned az energiát hogy megtanuld. olyan tanácsnak meg nemhiszem hogy lenne értelme hogy "vedd elő a kis papírt és add össze a számokat, done"

de amúgy ez a videó csak 6 perces, az talán belefér! direkt postoltam 1 rövidebb dolgot, nem csak a 18 oldalas guideot (habár azt is max 20 perc elolvasni)
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 14 2017 08:07am
de amúgy spoiler:



nekem az első ilyen az tök random történt, hallgattam ilyen relaxációs cd-t elalváshoz, és aztán azt vettem észre hogy a kezemben ilyen nagyon furcsa energia "mászik" és így tudom benne irányítani, meg elkezdtem mozgatni így a kezem mindenféle módon és az enerdzsivel játszottam. aztán felébredtem hogy wtf és láttam hogy a kezem végig nem mozdult meg az ágyról, de közben meg teljesen valósnak tűnt és közben 100%ig tudatomnál voltam

utána kezdtem el researchelni hogy mi lehet ez, és akkor jöttem rá hogy véletlenül asztrálisan projektáltam

aztán megtaláltam ezt a könyvet és utána véletlenül tök random sleep paralisysem lett (elkezdett kibaszott hangosan zúgni a fülem, sokszor volt ilyen régebben csak sose tudtam hogy ez mi a fasz és féltem tőle, de mostmár gecire örülök neki mindig), és akkor tudtam hogy most lehet csapatni, a leírt taktika alapján így forogtam egyik oldalról a másikra, és egyszer csak leestem az ágy mellé, aztán felébredtem és igazából az ágyban voltam. de teljesen realisztikusnak tűnt az egész

utána asszem karácsony környékén a bosch-ban már csak én voltam egyedül bent, úgyhogy szunyókáltam egyet ebéd után az egyik kanapén, és azt vettem észre h azt haluzom hogy emberek mászkálnak és csapkodják az ajtót, aztán 2-3 ilyen után rájöttem hogy lol megint halu van és félig álmodok már, aztán legurultam a kanapéról és elkezdtem "letapogatni a dolgokat" (ezzel ki lehet élesíteni a képet meg az érzékszerveidet). mindent kurvajól láttam, nagyon IZGATOTT lettem, és elkezdtem kifele rohanni a mosdóba hogy megnézzem magam a tükörben (ezt első alkalomnál jó kipróbálni). fontos hogy mindig meglegyen előre a terved hogy mit fogsz csinálni ha sikerül a projekció, mert ha elkezdesz ott közben gondolkozni hogy mit is kéne csinálni, akkor egyből visszabaszódsz a testedbe.

aztán volt még1 amikor a "phantom wiggling"-el itthon így kiszabadítottam magam, felálltam az ágyról és a nappaliban sétálgattam, de nem volt nagyon tervem hogy micsináljak úgyhogy nagyon rövid volt. meg nekem még amúgy sem megy 10-15 mpnél tovább, ha valaki profi akkor elvileg már 10 percig is tudja csinálni.


aztán szüneteltettem egy ideig, de nemrég megint sleep paralisysem lett és kimásztam a testemből, aztán sétálgattam megint a nappaliban, benyitottam farkihoz (vele lakok most) és ott volt nála valami csaj, rámnéztek és röhögtek, de ezis olyan valós volt hogy megijedtem hogy most tényleg este ilyen full creepyn benyitottam hozzájuk úgyhogy gyorsan becsuktam az ajtót. aztán a nappaliban nézegettem valami papírt még, de megint nem volt tervem igazából mert csak tök random történt a paralízis. amúgy farkitól eddigre már tuti lelépett a csaj (mert amúgy korábban volt nála), úgyhogy biztos hogy nem a valóságban mászkáltam, mert már ekkor aludt sztem, vagy egyedül volt a szobájában az tuti


aztán emiatt az xp miatt most újra elkezdtem vele foglalkozni, mert kivitelezni akartam az ASZTRÁL KÚRÁST, és ma ez végülis sikerült és kibaszott epic volt, habár nagyon rövid ideig tartott mert még noob vagyok, és a potenciális funnak kb az 5%-a volt így meg. ami kellemetlen volt hogy amikor betettem volna neki a PÉNISZT akkor instant wet dreamem lett és szétgeciztem az ágyat (sztem a 40. nap nofap miatt, szóval nem biztos hogy alap hogy ilyenkor egyből eldurransz), de annyira nem bántam, inkább csak azt hogy rövid ideig tartott. de mostmár sztem 2 naponta kísérletezni fogok vele, mert tényleg teljesen olyan mint a valóság és kurva fun
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
May 14 2017 08:12am
te jó isten
Member
Posts: 13,286
Joined: Jul 19 2008
Gold: 45,608.00
May 14 2017 08:16am
én szerintem maradok a jó öreg módszernél és nem gecizem szét az ágyamat
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 14 2017 08:24am
Quote (MarcusD @ May 14 2017 03:16pm)
én szerintem maradok a jó öreg módszernél és nem gecizem szét az ágyamat


lehet veszek majd felnőtt pelenkát és felcsapom az ilyen esték előtt

amúgy meg ezt úgy mondtad mintha bármi esélyed is lenne 3d nőkkel kúrni

This post was edited by BmA_BeMyAngel on May 14 2017 08:26am
Member
Posts: 23,630
Joined: Jan 17 2010
Gold: 3,470.00
May 14 2017 08:34am
bele lehet halni?
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 14 2017 08:35am
Quote (TrollBoss @ May 14 2017 03:34pm)
bele lehet halni?


-nem
-akkor nem is érdekel

Quote (MarcusD @ May 14 2017 03:36pm)
szerintem félreértetted a jó öreg módszert


és tényleg!

This post was edited by BmA_BeMyAngel on May 14 2017 08:37am
Member
Posts: 13,286
Joined: Jul 19 2008
Gold: 45,608.00
May 14 2017 08:36am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 14 May 2017 14:24)
lehet veszek majd felnőtt pelenkát és felcsapom az ilyen esték előtt

amúgy meg ezt úgy mondtad mintha bármi esélyed is lenne 3d nőkkel kúrni


szerintem félreértetted a jó öreg módszert
Member
Posts: 30,171
Joined: Jun 9 2008
Gold: 90.00
May 14 2017 08:45am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 14 2017 04:24pm)
lehet veszek majd felnőtt pelenkát és felcsapom az ilyen esték előtt

amúgy meg ezt úgy mondtad mintha bármi esélyed is lenne 3d nőkkel kúrni


nem mintha sokba kerulne
Member
Posts: 49,982
Joined: Sep 10 2006
Gold: 3,857.00
May 14 2017 09:01am
kiváncsi vagyok hogy mes mikor fogja véletlenül a péniszét megnövelni 50 centivel
Go Back To Magyar Topic List
Prev123435Next
Add Reply New Topic New Poll