d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Momo > Yea, Van Rá Topic.
Prev123420Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,788
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Mar 7 2017 05:31pm
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Mar 7 2017 05:34pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ 8 Mar 2017 01:18)
Természetesen.
Értem én, hogy az összes jelenlegi politikus takarodjon a picsába. Értem. De ez nem így működik. Ha a MoMo egyedül akarja leváltani a Fideszt, akkor arra rámegy vagy 50 éve. Ami engem hidegen hagy, de az a baj, hogy az ország 50 éve megy el erre a faszkodásra.

Nem tudom, hogy nézegeted-e a mostani közvélemény kutatásokat (nem, nem azokat, amiket a Századvég készít).
A biztosan szavazók kereken 60%-a a Fideszre fog szavazni.
A Jobbik, az MSZP és a DK együtt van 30%-on, akik viszont nem állnak szóba egymással.
Most felerősödik a MoMo max. 10-15%-ra és ők sem állnak szóba senkivel. Nice politikai öngyilkosság.
A Fidesz meg ül nyugodtan és nevetgél, kacarászik, nah meg annyit lop amennyit nem szégyell.


el kell szívni az ellenzék (meg a fidesz, meg midnenki) szavazóit, más út nincs
ha most összeáll a momentum az ellenzékkel akkor meg is ölte magát mint + 1 mikro párt
egyszerűen vállalhatatlanok ezek az arcok sajnos, feri több embert taszít mint amennyit behoz
egyszerűen soha nem fog működni ez az összefogósdi, mert undorodik az átlag szavazó gyurcsánytól, az mszptől, a jobbiktól, a mikro pártoktól meg nem vár semmit...
van ám x millió ember aki nem szavaz senkire, meg vannak bizonytalanok, meg átszavazók, na belőlük akár kormányt is lehet egyedül is váltani, ha sikerül eleget megszólítani, persze ez 18-ban sehogy sem reális sajnos.

This post was edited by Cpt_Ghost on Mar 7 2017 05:37pm
Member
Posts: 20,788
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Mar 7 2017 05:35pm
Member
Posts: 30,693
Joined: May 29 2006
Gold: 23,078.43
Trader: Trusted
Mar 7 2017 05:40pm
Quote (Cpt_Ghost @ 8 Mar 2017 01:34)
el kell szívni az ellenzék (meg a fidesz, meg midnenki) szavazóit, más út nincs
ha most összeáll a momentum az ellenzékkel akkor meg is ölte magát mint + 1 mikro párt
egyszerűen vállalhatatlanok ezek az arcok sajnos, feri több embert taszít mint amennyit behoz
egyszerűen soha nem fog működni ez az összefogósdi, mert undorodik az átlag szavazó gyurcsánytól, az mszptől, a jobbiktól, a mikro pártoktól meg nem vár semmit...
van ám x millió ember aki nem szavaz senkire, meg vannak bizonytalanok, meg átszavazók, na belőlük akár kormányt is lehet egyedül is váltani, ha sikerül eleget megszólítani, persze ez 18-ban sehogy sem reális sajnos.


Tedd a szívedre a kezed és mondd azt, amit valójában gondolsz:
A Momentum Mozgalom mikor váltja le egyedül a Fideszt (év)?
Member
Posts: 20,788
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Mar 7 2017 05:40pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ Mar 8 2017 12:40am)
Tedd a szívedre a kezed és mondd azt, amit valójában gondolsz:
A Momentum Mozgalom mikor váltja le egyedül a Fideszt (év)?


2018

Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Mar 7 2017 05:43pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ 8 Mar 2017 01:40)
Tedd a szívedre a kezed és mondd azt, amit valójában gondolsz:
A Momentum Mozgalom mikor váltja le egyedül a Fideszt (év)?


ha _minden_ a mostanihoz hasonlóan folyik akkor 22-ben mar kihivo lehet, 26-ban pedig le is tudja valtani
nem csodat kell varni, hanem dolgozni rajta, jo munkahoz meg sajnos ido kell.
aztan lehet 18-ig beut a krach es megy a fidesz a francba, vagy 22-ben
Quote (RiNGiSpiLeR @ 8 Mar 2017 01:43)
Egyébként nem azt mondom, hogy a MoMo ne legyen párt, vagy azt, hogy kooperáljon a többi párttal. Csak azt látom, hogy ugyanazt csinálja mint a többi párt. Pedig pont azzal tudnának kitűnni, ha ők tényleg máshogy politizálnak.


de meg nem is politizaltunk kb semmit, csak kerdezgetnek ujsagirok, hogy mi a velemenyunk a mostani ellenzekrol
hat persze, hogy az, hogy menjenek a picsaba, mert egyebkent beleptunk volna valamelyikbe.

This post was edited by Cpt_Ghost on Mar 7 2017 05:44pm
Member
Posts: 30,693
Joined: May 29 2006
Gold: 23,078.43
Trader: Trusted
Mar 7 2017 05:43pm
Egyébként nem azt mondom, hogy a MoMo ne legyen párt, vagy azt, hogy kooperáljon a többi párttal. Csak azt látom, hogy ugyanazt csinálja mint a többi párt. Pedig pont azzal tudnának kitűnni, ha ők tényleg máshogy politizálnak.
Member
Posts: 54,976
Joined: Aug 3 2007
Gold: 35,990.00
Mar 7 2017 05:48pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ 8 Mar 2017 00:43)
Egyébként nem azt mondom, hogy a MoMo ne legyen párt, vagy azt, hogy kooperáljon a többi párttal. Csak azt látom, hogy ugyanazt csinálja mint a többi párt. Pedig pont azzal tudnának kitűnni, ha ők tényleg máshogy politizálnak.


Most már lassan egy éve Momentumos vagyok, szóval holnap megpróbálok részletesebben reagálni a kritikáidra.
De most aludnom kell :c
Member
Posts: 30,693
Joined: May 29 2006
Gold: 23,078.43
Trader: Trusted
Mar 7 2017 05:49pm
Quote (Cpt_Ghost @ 8 Mar 2017 01:43)
ha _minden_ a mostanihoz hasonlóan folyik akkor 22-ben mar kihivo lehet, 26-ban pedig le is tudja valtani
nem csodat kell varni, hanem dolgozni rajta, jo munkahoz meg sajnos ido kell.
aztan lehet 18-ig beut a krach es megy a fidesz a francba, vagy 22-ben


de meg nem is politizaltunk kb semmit, csak kerdezgetnek ujsagirok, hogy mi a velemenyunk a mostani ellenzekrol
hat persze, hogy az, hogy menjenek a picsaba, mert egyebkent beleptunk volna valamelyikbe.


Meglátjuk. De őszintén megvallva...

Persze, menjenek a régiek a picsába, de ezt így nem lehet. Ez pont az a stílus, amiből végtelenül elege van már az átlag embernek.
Sokan vannak, akik vevők a demagógiára és a populista kirohanásokra, de ha ebben a szcénában akartok versenyezni a Fidesszel, az MSZP-vel és a Jobbikkal, akkor az veszett ügy.


Quote (josheide @ 8 Mar 2017 01:48)
Most már lassan egy éve Momentumos vagyok, szóval holnap megpróbálok részletesebben reagálni a kritikáidra.
De most aludnom kell :c


Oké Tomi, kíváncsi vagyok. :)

This post was edited by RiNGiSpiLeR on Mar 7 2017 05:51pm
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Mar 7 2017 05:54pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ 8 Mar 2017 01:49)
Meglátjuk. De őszintén megvallva...

Persze, menjenek a régiek a picsába, de ezt így nem lehet. Ez pont az a stílus, amiből végtelenül elege van már az átlag embernek.
Sokan vannak, akik vevők a demagógiára és a populista kirohanásokra, de ha ebben a szcénában akartok versenyezni a Fidesszel, az MSZP-vel és a Jobbikkal, akkor az veszett ügy.




Oké Tomi, kíváncsi vagyok. :)


hat most tetszik vagy nem, de nagyon sok mulik a komm strategian, sok ember vevo erre, sok ember nem
akik vevok erre, azokat bevonzzuk ezzel, akik nem, azokat majd a programmal, meg a jelenletunkkel meg a munkank altal. (meg hat nyilvan van mit finomitani, eleg friss azert ez az egesz)
mindenkinek nyilvan nem fog bejonni amit csinalsz, meg ha ertuk is teszed. Egyszeruen minel tobb embert be kell vonzani, hogy tudjunk valamit csinalni, es sokan osszemostak az utobbi idoben gyurcsannyal mszpvel meg a fidesszel is, meg meg az szdsszel is. XD Ezektol elesen el kell hatarolodni, ha jot akar maganak az ember, ez meg erre jo.
Go Back To Magyar Topic List
Prev123420Next
Add Reply New Topic New Poll