d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hivtad Mar A 104et,105ot Vagy A 107et? > Ha Igen Miert
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 2 2017 04:58am
Quote (Vismajor @ Feb 2 2017 10:55am)
Mi volt a szitu?

Én még mentőket és tűzoltókat nem hívtam
Rendőröket 3x, egyszer a moriban rengeteg lopás volt és ők leszarták, hívtam a rendőröket de már tudtak róla, 6 rendőrautó jött ki, mindenkit kitereltek, érdekes volt
2013 szilveszterén megütöttem egy csávót aki pofázott, rá 10perce jött a biztiboy és nekem esett mert hogy ő egy törzsvendég(aka a haverja). a bárpultnál a csaj mondta h sok gond van ezzek a security céggel sajnálja, ad ingyen koktélt. Elindultunk haza de mondom én nem hagyom annyiban, felhívtam a rendőröket, jó jönnek, vártam rájuk 20 percet a hidegben nem jött senki hazahúztam a gecibe
+most hétvégén állok a péceli vasútimegállóhelyen, csöves néni mögöttem letolja a gatyáját és leszarja a falat de ott volt vagy 10-15 ember gyerekek etc. Vonat se jött, a mávosok csak a vállukat vonogatták, felhívtam a rendőröket h van e erre intézgetési jogkörül a máv területén, tök jófej volt a diszpécser csaj mondta h persze, hányan vannak mit csinálnaK. Elindultam hazafelé kb 3 percre szírénázva ment a rendőrautó, azóta is láttam őket többször őket ott ellenőrizni azóta


röhögtem sajnos
Member
Posts: 20,790
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 2 2017 05:02am
Egyszer hivtam a rendöröket amikor lattam hogy 30 homokneger verekedett egymassal. Kijöttek hamar, de a felenek sikerült elfutnia. Vicces volt ahogy kurvaanyaztak nekem a halandzsanyelvükön.
Member
Posts: 38,927
Joined: Oct 30 2006
Gold: 6,729.34
Feb 2 2017 05:02am
Jo párszor hívtam mar mentőt sajnos.
Habár múlt évben ez elmaradt szerencsére.

Koponya törés... halantekbol szivdobogasra spriccelt ki a ver a fejéből. Durva volt.
Nyílt fej sérülés (tud ám ömleni a vér ilyen esetnél akar milyen pici is a seb)
Törött láb / kar
Epilepsziás roham
Kiugrott váll ( komolyan... pillangót akart úszni a kölyök es kiugrott a válla. Eléggé Wtf dolog volt.)

Más nagyon nem jut eszembe.

Látom páran hívtak már mentőt részeg emberhez.
En tuti hagynám meg dögleni az ilyet a faszba ott ahol van.
Member
Posts: 26,533
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Feb 2 2017 05:03am
vismajor meg ebben a temaban is szarraalaz mindenkit.
hiaba, nala zajlik az elet
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 2 2017 05:04am
Quote (Psyclon @ Feb 2 2017 11:02am)
Jo párszor hívtam mar mentőt sajnos.
Habár múlt évben ez elmaradt szerencsére.

Koponya törés... halantekbol szivdobogasra spriccelt ki a ver a fejéből. Durva volt.
Nyílt fej sérülés (tud ám ömleni a vér ilyen esetnél akar milyen pici is a seb)
Törött láb / kar
Epilepsziás roham
Kiugrott váll ( komolyan... pillangót akart úszni a kölyök es kiugrott a válla. Eléggé Wtf dolog volt.)

Más nagyon nem jut eszembe.

Látom páran hívtak már mentőt részeg emberhez.
En tuti hagynám meg dögleni az ilyet a faszba ott ahol van.


ennél jobb már nem lesz a topic szerintem
Member
Posts: 22,725
Joined: Apr 30 2011
Gold: 34,668.92
Feb 2 2017 05:17am
Quote (rapiddani @ Feb 2 2017 01:04pm)
ennél jobb már nem lesz a topic szerintem



Ilyenkor persze nincs itt rhemos h osszegyujtse ezeket
Member
Posts: 49,596
Joined: Feb 27 2006
Gold: 10,401.00
Feb 2 2017 05:29am
Quote (Vismajor @ Feb 2 2017 11:55am)
Mi volt a szitu?

Én még mentőket és tűzoltókat nem hívtam
Rendőröket 3x, egyszer a moriban rengeteg lopás volt és ők leszarták, hívtam a rendőröket de már tudtak róla, 6 rendőrautó jött ki, mindenkit kitereltek, érdekes volt
2013 szilveszterén megütöttem egy csávót aki pofázott, rá 10perce jött a biztiboy és nekem esett mert hogy ő egy törzsvendég(aka a haverja). a bárpultnál a csaj mondta h sok gond van ezzek a security céggel sajnálja, ad ingyen koktélt. Elindultunk haza de mondom én nem hagyom annyiban, felhívtam a rendőröket, jó jönnek, vártam rájuk 20 percet a hidegben nem jött senki hazahúztam a gecibe
+most hétvégén állok a péceli vasútimegállóhelyen, csöves néni mögöttem letolja a gatyáját és leszarja a falat de ott volt vagy 10-15 ember gyerekek etc. Vonat se jött, a mávosok csak a vállukat vonogatták, felhívtam a rendőröket h van e erre intézgetési jogkörül a máv területén, tök jófej volt a diszpécser csaj mondta h persze, hányan vannak mit csinálnaK. Elindultam hazafelé kb 3 percre szírénázva ment a rendőrautó, azóta is láttam őket többször őket ott ellenőrizni azóta


Nem tudok editelni de az intézkedési akart lenni :(
Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
Feb 2 2017 05:43am
Quote (Vismajor @ Feb 2 2017 12:55pm)
Mi volt a szitu?

Én még mentőket és tűzoltókat nem hívtam
Rendőröket 3x, egyszer a moriban rengeteg lopás volt és ők leszarták, hívtam a rendőröket de már tudtak róla, 6 rendőrautó jött ki, mindenkit kitereltek, érdekes volt
2013 szilveszterén megütöttem egy csávót aki pofázott, rá 10perce jött a biztiboy és nekem esett mert hogy ő egy törzsvendég(aka a haverja). a bárpultnál a csaj mondta h sok gond van ezzek a security céggel sajnálja, ad ingyen koktélt. Elindultunk haza de mondom én nem hagyom annyiban, felhívtam a rendőröket, jó jönnek, vártam rájuk 20 percet a hidegben nem jött senki hazahúztam a gecibe
+most hétvégén állok a péceli vasútimegállóhelyen, csöves néni mögöttem letolja a gatyáját és leszarja a falat de ott volt vagy 10-15 ember gyerekek etc. Vonat se jött, a mávosok csak a vállukat vonogatták, felhívtam a rendőröket h van e erre intézgetési jogkörül a máv területén, tök jófej volt a diszpécser csaj mondta h persze, hányan vannak mit csinálnaK. Elindultam hazafelé kb 3 percre szírénázva ment a rendőrautó, azóta is láttam őket többször őket ott ellenőrizni azóta


10/10
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Feb 2 2017 05:49am
Quote (Vismajor @ Feb 2 2017 11:55am)
Mi volt a szitu?

Én még mentőket és tűzoltókat nem hívtam
Rendőröket 3x, egyszer a moriban rengeteg lopás volt és ők leszarták, hívtam a rendőröket de már tudtak róla, 6 rendőrautó jött ki, mindenkit kitereltek, érdekes volt
2013 szilveszterén megütöttem egy csávót aki pofázott, rá 10perce jött a biztiboy és nekem esett mert hogy ő egy törzsvendég(aka a haverja). a bárpultnál a csaj mondta h sok gond van ezzek a security céggel sajnálja, ad ingyen koktélt. Elindultunk haza de mondom én nem hagyom annyiban, felhívtam a rendőröket, jó jönnek, vártam rájuk 20 percet a hidegben nem jött senki hazahúztam a gecibe
+most hétvégén állok a péceli vasútimegállóhelyen, csöves néni mögöttem letolja a gatyáját és leszarja a falat de ott volt vagy 10-15 ember gyerekek etc. Vonat se jött, a mávosok csak a vállukat vonogatták, felhívtam a rendőröket h van e erre intézgetési jogkörül a máv területén, tök jófej volt a diszpécser csaj mondta h persze, hányan vannak mit csinálnaK. Elindultam hazafelé kb 3 percre szírénázva ment a rendőrautó, azóta is láttam őket többször őket ott ellenőrizni azóta



Tehat te megutottel egy embert, amire jott a biztonsagi es meg o volt a "rossz" ezert?
... es meg egy koktelra is meghivtak emiatt

This post was edited by XxPiTyUkAxX on Feb 2 2017 05:49am
Member
Posts: 26,533
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Feb 2 2017 06:05am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 2 Feb 2017 13:49)
Tehat te megutottel egy embert, amire jott a biztonsagi es meg o volt a "rossz" ezert?
... es meg egy koktelra is meghivtak emiatt


mit nem ertesz ezen?
torzsvendeg pofanbaszasa, ami miatt majdnem kibasznak = ingyen koktel a pultos csajtol (aki persze 1 victoria fehernemumodell, utana megdugod az anyjaval egyutt, es video is van rola, etcetcetc)
Go Back To Magyar Topic List
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll