d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Hölgyeim és Uraim > Politika
Prev1127128129
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 31,213
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 26 2017 10:56am
Quote (SteelMeetsSteel @ Jun 26 2017 02:05pm)
ezzel a bolcsesseggel koszontott a FB, az idezett video alatt

"Itt el is dőlt,hogy momentum maradtok, mert bár sok mindenkinek teli a hócipellője a jelenlegi kormányzással, de nem az a legfőbb bajuk a választópolgároknak, hogy távoltartják magukat a Pride-tól. Csak szólok Feri se abba bukott bele, hogy nem vonult végig tüllszoknyában az Andrássyn és nem vették tőle se jónéven, amikor már bukott miniszterelnökként megjelent ott."

ha jol emlekszem korabban volt szo olyan temarol amivel azert nem foglalkoztok vagy nem ugy foglalkoztok mert abbol nem lesz tamogatottsag

ebbol a prajdos dologbol lehet remelni azon kivul barmit hogy idealistakent "kialltok az elveitek mellett"? ha csak magambol indulok ki, a legtobb embert valoszinuleg nem igazan erdekli hogy ott lesztek-e a prajdon - viszont vegtelensok otletunk lenne "valos problemakra" amikkel foglalkozhatnatok ehelyett



Szerintem nem kell tullihegni ezt a dolgot, nem ezzel foglalkozunk alapvetoen. Alapszervezeteket epitunk az orszagon mindenhol, fejlodunk etc, csak az kevesbe latvanyos. Most ez a hype, de nem kell azt gondolni hogy a momentum egy dk, amely part kb a sajtojeleneseken kivul semmit se csinal
Member
Posts: 2,901
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Jun 26 2017 01:27pm
Quote (anyd @ Jun 26 2017 06:56pm)
Szerintem nem kell tullihegni ezt a dolgot, nem ezzel foglalkozunk alapvetoen. Alapszervezeteket epitunk az orszagon mindenhol, fejlodunk etc, csak az kevesbe latvanyos. Most ez a hype, de nem kell azt gondolni hogy a momentum egy dk, amely part kb a sajtojeleneseken kivul semmit se csinal


Persze, ez termeszetes

Kivancsi voltam vartok e ettol barmi mast, vagy csak amolyan politikai hobbi
Member
Posts: 30,696
Joined: May 29 2006
Gold: 24,853.39
Trader: Trusted
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Jul 6 2017 12:29pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ 6 Jul 2017 20:27)


amúgy ezt én se értem
nem akarom elhinni, hogy vannak olyan emberek, hogy két hónapja bemondta a mszp/jobbikot akárkit, most meg HÁT LEHET INKÁBB MÉGIS A FIDESZ
meg igy ádernek is mégis mitől menne fel a népszerűsége? hát konkrétan nem létezik az ember
áh faszság ez az egész méricskélés

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 6 2017 12:29pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1127128129
Add Reply New Topic New Poll