d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Elder Scrolls Online Kerdes
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,451
Joined: Feb 8 2007
Gold: 297.22
Dec 30 2016 02:14am
Na.
Mit ad isten, tegnap ota akcios mind a ketto. Elder scrolls is es a diablo is. Beszereztem mind a kettot, kivancsi leszek a d3ra igy hogy aktualis frissitesekkel lesz meg ill. hogy online is jatszhatok. (360-on csak torve volt.)
Tekintettel arra, hogy gondolom kivancsiak lesztek a kalandjaimra ismetelten megorvendeztetem majd a nagyerdemut a jatekom aktualis allasaival fenykepekkel.
Nem szeretnek sok topicot nyitni, igy elore csak spoilerezek, hogy tukon uljetek a kovetkezo jatekokba nyerhettek bepillantast altalam:
Elder Scrolls Online
Destiny (erre kulonosen raizgulhattok, hiszen pcre nem jelent meg igy irigykedve kovethetitek nyomon)
Diablo 3 (ez vegulis leragott csont szamotokra, csak nekem ujdonsag szoval ezt annyira nem fogom spamelni, meg lehet a sajat temajaba irogatok)
Fifa 17 (ez gondolom mar hianyzik nektek, pusztan azert alltam le vele mert meg 360-on jatszottam,de utana le is alltam vele mert meg lett az xbox one. Ujult erovel lankadatlan kitartassal jonnek majd errol is a postok. Csodalom hogy eddig nem pmeltetek ram hogy mikor jon a folytatas.)

Ezeken kivul ha valamelyik ejszaka erot veszek magamon,akkor a MUDozasba is beleleshettek, jelenleg egy Lovag/szerzetes/bard komboban van a nagy karakterem. Eleg nagyokat tud csapni a ketkezes pallosaval es meg ija is van (ezert kellett a bard osztalyt felvennem) ami szamtalan statnovekedest eredmenyezett. Pontosabb talalat illetve novelt sebzes. A panceltores kepzettseggel kritikusan roppantom az ellenfelek kitinpanceljat.

nem kell sokat varni sracok!
Member
Posts: 26,514
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Dec 30 2016 02:42am
Quote (vtibor @ 30 Dec 2016 10:14)
Na.
Mit ad isten, tegnap ota akcios mind a ketto. Elder scrolls is es a diablo is. Beszereztem mind a kettot, kivancsi leszek a d3ra igy hogy aktualis frissitesekkel lesz meg ill. hogy online is jatszhatok. (360-on csak torve volt.)
Tekintettel arra, hogy gondolom kivancsiak lesztek a kalandjaimra ismetelten megorvendeztetem majd a nagyerdemut a jatekom aktualis allasaival fenykepekkel.
Nem szeretnek sok topicot nyitni, igy elore csak spoilerezek, hogy tukon uljetek a kovetkezo jatekokba nyerhettek bepillantast altalam:
Elder Scrolls Online
Destiny (erre kulonosen raizgulhattok, hiszen pcre nem jelent meg igy irigykedve kovethetitek nyomon)
Diablo 3 (ez vegulis leragott csont szamotokra, csak nekem ujdonsag szoval ezt annyira nem fogom spamelni, meg lehet a sajat temajaba irogatok)
Fifa 17 (ez gondolom mar hianyzik nektek, pusztan azert alltam le vele mert meg 360-on jatszottam,de utana le is alltam vele mert meg lett az xbox one. Ujult erovel lankadatlan kitartassal jonnek majd errol is a postok. Csodalom hogy eddig nem pmeltetek ram hogy mikor jon a folytatas.)

Ezeken kivul ha valamelyik ejszaka erot veszek magamon,akkor a MUDozasba is beleleshettek, jelenleg egy Lovag/szerzetes/bard komboban van a nagy karakterem. Eleg nagyokat tud csapni a ketkezes pallosaval es meg ija is van (ezert kellett a bard osztalyt felvennem) ami szamtalan statnovekedest eredmenyezett. Pontosabb talalat illetve novelt sebzes. A panceltores kepzettseggel kritikusan roppantom az ellenfelek kitinpanceljat.

nem kell sokat varni sracok!


osuzzal is, az is jo
Member
Posts: 43,688
Joined: Oct 4 2008
Gold: 157,123.52
Trader: Trusted
Dec 30 2016 03:41am
en jatszottam vele ps4en
Ha jol emlekszem vegigvittem a jatekot, aztan rajottem hogy ha endgame contentet akarok jatszani a vegen van egy kurva nagy grind amiben az elejerol kezded az egeszet csak masik kasztnak a storyjat csinalod. Na ott kb abba is hagytam.

De amugy a world vs world vagy mi az jo volt nagyon. Meg maga a jatek is amugy jo csak grindfest..
Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 30 2016 06:09pm
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Dec 31 2016 04:59am
elfelejtettem az emailt amivel regisztráltam, a nevet amivel regisztráltam
mit csináljak sheit
Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 31 2016 05:11am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Dec 31 2016 11:59am)
elfelejtettem az emailt amivel regisztráltam, a nevet amivel regisztráltam
mit csináljak sheit


írj zakariásnak h segítsen, ünnep van xD

még 27 post a 39 ezer postig
2017 előtt meg kell legyen
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Dec 31 2016 05:15am
Quote (Senee @ Dec 31 2016 12:11pm)
írj zakariásnak h segítsen, ünnep van xD

még 27 post a 39 ezer postig
2017 előtt meg kell legyen


miért kell hogy meglegyen karcsy
Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 31 2016 05:28am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Dec 31 2016 12:15pm)
miért kell hogy meglegyen karcsy


az OCD miatt
minden szépen ellegyen rendezve mielőtt meghalok
xD
Member
Posts: 26,514
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Dec 31 2016 06:00am
Quote (Senee @ 31 Dec 2016 13:28)
az OCD miatt
minden szépen ellegyen rendezve mielőtt meghalok
xD


26post nem kihvias.
1026ra menj ra, 40k jobban nez ki
Member
Posts: 1,201
Joined: Jun 20 2012
Gold: 1.00
Jan 2 2017 03:57am
Quote (vtibor @ Dec 30 2016 10:14am)
Na.
Mit ad isten, tegnap ota akcios mind a ketto. Elder scrolls is es a diablo is. Beszereztem mind a kettot, kivancsi leszek a d3ra igy hogy aktualis frissitesekkel lesz meg ill. hogy online is jatszhatok. (360-on csak torve volt.)
Tekintettel arra, hogy gondolom kivancsiak lesztek a kalandjaimra ismetelten megorvendeztetem majd a nagyerdemut a jatekom aktualis allasaival fenykepekkel.
Nem szeretnek sok topicot nyitni, igy elore csak spoilerezek, hogy tukon uljetek a kovetkezo jatekokba nyerhettek bepillantast altalam:
Elder Scrolls Online
Destiny (erre kulonosen raizgulhattok, hiszen pcre nem jelent meg igy irigykedve kovethetitek nyomon)
Diablo 3 (ez vegulis leragott csont szamotokra, csak nekem ujdonsag szoval ezt annyira nem fogom spamelni, meg lehet a sajat temajaba irogatok)
Fifa 17 (ez gondolom mar hianyzik nektek, pusztan azert alltam le vele mert meg 360-on jatszottam,de utana le is alltam vele mert meg lett az xbox one. Ujult erovel lankadatlan kitartassal jonnek majd errol is a postok. Csodalom hogy eddig nem pmeltetek ram hogy mikor jon a folytatas.)

Ezeken kivul ha valamelyik ejszaka erot veszek magamon,akkor a MUDozasba is beleleshettek, jelenleg egy Lovag/szerzetes/bard komboban van a nagy karakterem. Eleg nagyokat tud csapni a ketkezes pallosaval es meg ija is van (ezert kellett a bard osztalyt felvennem) ami szamtalan statnovekedest eredmenyezett. Pontosabb talalat illetve novelt sebzes. A panceltores kepzettseggel kritikusan roppantom az ellenfelek kitinpanceljat.

nem kell sokat varni sracok!


ezeket a postokat majdnem jobban varom, mint a progresst az osu topicban
Go Back To Magyar Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll