d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Boldog Nevnapot > Az Elit Fajnak
Prev13456710Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,982
Joined: Sep 10 2006
Gold: 3,857.00
Sep 9 2016 10:39am
Quote (Cpt_Ghost @ 9 Sep 2016 18:29)
igen valoban
en kurva anyazok nem joey)


jolvan nyugalom, azért a monitort ne üsd szét
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Sep 9 2016 10:44am
Quote (Nerz8_Returned @ 9 Sep 2016 18:37)
de így nem is az idegesít, hogy DIREKT SZPEMMEL, hanem az, hogy ilyen fasz passzív agresszív módon csak az olyan topikokba nyomatja a szarjait, ahol már én/mi is ellőttünk 1-2 képet.

mert egyébként felőlem az official xy topikokat is nyugodtan szétcseszhetné, actually nem zavarna.


Full autista a csavo nem lehet mit tenni
Member
Posts: 22,308
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,537.77
Sep 9 2016 10:58am
Quote (Nerz8_Returned @ Sep 9 2016 05:13pm)
bírom, hogy joey nem veszi magát észre, hogy mennyire kurvára idegesítő.

és igen, pont én pofázok, de

1. én csak értelmetlen topikokba tolom a képeket, nyugodtan lehet linkelni értelmes/minőségi topikot, amit "teliszartam".
2. a shitpostingot több ember is viccesnek találja.
3. ezt már elmondtam de inkább shitpostolok, mintsem "ott leszek", "oké", "t4i" etc.
4. régebben sokszor volt rá példa, hogy érdemben hozzászóltam dolgokhoz, de mióta official poe dota wow bold topikok pörögnek, nem is nagyon van már mihez hozzászólni. ha akad néha, akkor inkább fbon, mert ott még mai napig beszélek subos emberekkel (de ez most mellékes).
5. igaz, amit talki írt. elég szomorú, hogy emberünk még mindig a régi d2s időkben él és most személyes sérelemnek veszi, hogy ÖSSZEMOCSKULJUK A SZENT D2JSP FÓRUMAIT.
6. őszintén szeretném tudni, hogy joey mégis mit vár a subtól ennyi év után. már 2007-2008 körül bőven ment a +1ezés, meg táncoló banán smileyk.


El vagy tévedve.

1. Az, hogy mi értelmes/értelmetlen eléggé szubjektív. Ha valaki segítséget kér, vagy elkezdene egy új fonalat, általában az elsők között van talki/rrc/karan és te, aki bespammel. A nap bármely szakaszában, mert az ugye ezredjére is fun.
2. Írtam már, hogy van az a meme, ami vicces, de amikor valaki beáll direkt erre, és napi szinten folyamatosan csak ezt kell nézni minden topicban, ami nem official, az szerintem baromira túltolt, autista szint. Látod, téged is zavar, amikor ugyanezt tőlem látod. De te tudod.
3. Olyan opció, hogy nem írsz semmit vagy valami értelmeset írsz látom már szóba se jöhet. Ez itt a baj szerintem.
4. Amennyire vissza tudok emlékezni régen is ugyanezt csináltad, az említett official topicokon kívül. Hogy akkor miért nem szóltam érte, lásd következő pontok.
5-6. Amit írsz az eléggé egyoldalú. Nem élek d2-s időkben, viszont itt vagyok már a kezdetektől, és látom, hány jófej, értelmes ember ment el innen, vagy már alig postol. És elsősorban nem azért, mert munka vagy család, hanem mert nem lehet értelmesen beszélgetni semmiről, minden postra ugrik valamelyik rosszindulatú paraszt vagy szétspammeli egy fogyatékos. És tudod az ember azt hinné, hogy ami egy tizenéves gamernek menő volt, azt huszonéves korára kinövi. Azt hinné, hogy ahogy felnő a sub, azzal párhuzamosan csökkennek a retardált, értéktelen megnyilvánulások. Meg lehet kövezni ezért, de szerintem még rici is elviselhetőbb lett a régi önmagához képest, senee-t pedig már egyenesen öröm olvasni. Szóval a lényeg: ezeket a kérdéseket, neked/nektek is fel lehetne tenni, de mivel borítékolható a dolog kimenetele, úgy döntöttem leszarom és inkább beállok a sorba. Ha itt a szart kell szét folyatni, akkor rajtam ne múljon, nekem is belefér az időmbe napi 10 YT video. Neked a meme vicces, nekem a zenehallgatás kellemes, meg van magyarázva. De ha mindketten ugyanabban utazunk, akkor már ne is haragudj, de szánalmasan nevetséges, hogy te vagy a haverjaid még nekiálltok vergődni azon, amit csinálok. Szóval igen, baromira vicces, hogy TE pofázol.

Innentől mehet a:

józsika
kalauz
idegbeteg
vanek
hazug

,mivel ehhez hasonló korrekt választ nem várok el tőled, meg a kollégáidtól.

Quote (Genthor @ Sep 9 2016 05:30pm)


Igazad van, kár volt reagálni.

This post was edited by -joey- on Sep 9 2016 11:10am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Sep 9 2016 11:10am
Mindenki fogyatekos csak en vagyok a kiraj. T/c pls
Member
Posts: 49,982
Joined: Sep 10 2006
Gold: 3,857.00
Sep 9 2016 11:13am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 9 Sep 2016 19:10)
Mindenki fogyatekos csak en vagyok a kiraj. T/c pls


na és mivan lackettövel
Member
Posts: 20,959
Joined: Jun 5 2005
Gold: 4,845.50
Sep 9 2016 11:13am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 9 Sep 2016 19:10)
Mindenki fogyatekos csak en vagyok a kiraj. T/c pls


Ott segítek, ahol tudok.

Member
Posts: 20,791
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 9 2016 11:14am
Quote (-joey- @ Sep 9 2016 05:58pm)
El vagy tévedve.

1. Az, hogy mi értelmes/értelmetlen eléggé szubjektív. Ha valaki segítséget kér, általában az elsők között van talki/rrc/karan és te, aki bespammel, mert az ugye ezredjére is fun.
2. Írtam már, hogy van az a meme, ami vicces, de amikor valaki beáll direkt erre, és napi szinten folyamatosan csak ezt kell nézni minden topicban, ami nem official, az szerintem baromira túltolt, autista szint. Látod, téged is zavar, amikor ugyanezt tőlem látod. De te tudod.
3. Olyan opció, hogy nem írsz semmit vagy valami értelmeset írsz látom már szóba se jöhet. Ez itt a baj szerintem.
4. Amennyire vissza tudok emlékezni régen is ugyanezt csináltad, az említett official topicokon kívül. Hogy akkor miért nem szóltam érte, lásd következő pontok.
5-6. Amit írsz az eléggé egyoldalú. Nem élek d2-s időkben, viszont itt vagyok már a kezdetektől, és látom, hány jófej, értelmes ember ment el innen, vagy már alig postol. És elsősorban nem azért, mert munka vagy család, hanem mert nem lehet értelmesen beszélgetni semmiről, minden postra ugrik valamelyik rosszindulatú paraszt vagy szétspammeli egy fogyatékos. És tudod az ember azt hinné, hogy ami egy tizenéves gamernek menő volt, azt huszonéves korára kinövi. Azt hinné, hogy ahogy felnő a sub, azzal párhuzamosan csökkennek a retardált, értéktelen megnyilvánulások. Meg lehet kövezni ezért, de szerintem még rici is elviselhetőbb lett a régi önmagához képest, senee-t pedig már egyenesen öröm olvasni. Szóval a lényeg: ezeket a kérdéseket, neked/nektek is fel lehetne tenni, de mivel borítékolható a dolog kimenetele, úgy döntöttem leszarom és inkább beállok a sorba. Ha itt a szart kell szét folyatni, akkor rajtam ne múljon, nekem is belefér az időmbe napi 10 YT video. Neked a meme vicces, nekem a zenehallgatás kellemes, meg van magyarázva. De ha mindketten ugyanabban utazunk, akkor már ne is haragudj, de szánalmasan nevetséges, hogy te vagy a haverjaid még nekiálltok vergődni azon, amit csinálok. Szóval igen, baromira vicces, hogy TE pofázol.

Innentől mehet a:

józsika
kalauz
idegbeteg
vanek
hazug

,mivel ehhez hasonló korrekt választ nem várok el tőled, meg a kollégáidtól.



Igazad van, kár volt reagálni.


Ha valaki legit segitseget ker akkor nem hiszem hogy szetspammeltük volna a fonalat, max miutan megkapta az illetö a valaszt. De peldaul ha nyilik egy topic hogy ”noobok vagytok xDD”, arra szerinted hogy kene reagalni?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 9 2016 11:15am
Quote (-joey- @ Sep 9 2016 04:58pm)
El vagy tévedve.

1. Az, hogy mi értelmes/értelmetlen eléggé szubjektív. Ha valaki segítséget kér, vagy elkezdene egy új fonalat, általában az elsők között van talki/rrc/karan és te, aki bespammel. A nap bármely szakaszában, mert az ugye ezredjére is fun.
2. Írtam már, hogy van az a meme, ami vicces, de amikor valaki beáll direkt erre, és napi szinten folyamatosan csak ezt kell nézni minden topicban, ami nem official, az szerintem baromira túltolt, autista szint. Látod, téged is zavar, amikor ugyanezt tőlem látod. De te tudod.
3. Olyan opció, hogy nem írsz semmit vagy valami értelmeset írsz látom már szóba se jöhet. Ez itt a baj szerintem.
4. Amennyire vissza tudok emlékezni régen is ugyanezt csináltad, az említett official topicokon kívül. Hogy akkor miért nem szóltam érte, lásd következő pontok.
5-6. Amit írsz az eléggé egyoldalú. Nem élek d2-s időkben, viszont itt vagyok már a kezdetektől, és látom, hány jófej, értelmes ember ment el innen, vagy már alig postol. És elsősorban nem azért, mert munka vagy család, hanem mert nem lehet értelmesen beszélgetni semmiről, minden postra ugrik valamelyik rosszindulatú paraszt vagy szétspammeli egy fogyatékos. És tudod az ember azt hinné, hogy ami egy tizenéves gamernek menő volt, azt huszonéves korára kinövi. Azt hinné, hogy ahogy felnő a sub, azzal párhuzamosan csökkennek a retardált, értéktelen megnyilvánulások. Meg lehet kövezni ezért, de szerintem még rici is elviselhetőbb lett a régi önmagához képest, senee-t pedig már egyenesen öröm olvasni. Szóval a lényeg: ezeket a kérdéseket, neked/nektek is fel lehetne tenni, de mivel borítékolható a dolog kimenetele, úgy döntöttem leszarom és inkább beállok a sorba. Ha itt a szart kell szét folyatni, akkor rajtam ne múljon, nekem is belefér az időmbe napi 10 YT video. Neked a meme vicces, nekem a zenehallgatás kellemes, meg van magyarázva. De ha mindketten ugyanabban utazunk, akkor már ne is haragudj, de szánalmasan nevetséges, hogy te vagy a haverjaid még nekiálltok vergődni azon, amit csinálok. Szóval igen, baromira vicces, hogy TE pofázol.

Innentől mehet a:

józsika
kalauz
idegbeteg
vanek
hazug

,mivel ehhez hasonló korrekt választ nem várok el tőled, meg a kollégáidtól.



Igazad van, kár volt reagálni.


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=75003065&f=129
Member
Posts: 22,308
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,537.77
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 9 2016 11:19am
Quote (-joey- @ Sep 9 2016 05:17pm)


nem tudom mi a kapcsolat a kettő között
az egyik azért nyílt, mert ki fog jönni egy játék, ami esetleg érdekelhet néhány embert, a másik meg azért, hogy spammeljünk késő este
az, hogy te a normális topicom megnyitása után 10 másodperccel már nyomattad a zenéidet meg gondolom megint a teljesen oké kategória
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456710Next
Add Reply New Topic New Poll