d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Notepad Topic > Ki Mit Tart Benne
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 54,976
Joined: Aug 3 2007
Gold: 35,990.00
May 31 2016 11:17am

cpt baszdmeg mit beszélsz értelmes postjaidrol? a postjaid 95% az hogy greenday de retard vagy takaroggy, a többiben meg csak az nyilvánul meg hogy foggal-körömmel erölködsz hogy itt megszeressenek

szoval szerintem aki takaroggyon azok ezek:

-cpt_ghost
-ghostmasterq
-moonflow
-greendaygeci
-joey vagy ki a tököm
-inurface
-egész theory ugy ahogy van cakon pakk bavart,yupit leszámitva
-baxi
-fahri
-alestorm
-megahero
-oberonos

meg még biztos sokat kihagytam :(

vélemények?
Member
Posts: 31,213
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 31 2016 11:17am
Quote (josheide @ May 31 2016 06:16pm)
ki?
tán én kötöttem akárkibe is?
mindenki egy rosszindulatu önzö szemét alak itt és ebböl lett a veszekedés


Ravasz vagy hogy külön postba tolod őket
Member
Posts: 22,305
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,542.77
May 31 2016 11:17am
Quote (josheide @ May 31 2016 06:10pm)


:D
Member
Posts: 20,959
Joined: Jun 5 2005
Gold: 4,845.50
May 31 2016 11:17am
Quote (cowding @ 31 May 2016 18:58)
rip összes cdkulcsod :D
amugy nekem is van még mindenféle sulis szar de azt gondoltam az senkit nem érdekel
de az a norinás fotóalbum szép ereklye


Réka :c
Member
Posts: 54,976
Joined: Aug 3 2007
Gold: 35,990.00
May 31 2016 11:18am
Quote (anyd @ 31 May 2016 18:17)
Ravasz vagy hogy külön postba tolod őket


Nem is ertem ti miert nem. :D

Quote (Klontar @ 21 Oct 10 18:55)
Hello everyone! :hello:

Probably some of you already know me, my name is Christian, you can call me Chris if you'd like to.
I am from Hungary and currently studying in high school. I play handball (as a goalkeeper) and football, as well as playing on the guitar (since 8 years).
When I'm in front of the computer and not trolling on d2jsp; I'm usually playing RuneScape.

I'm not sure if I deserve to join the guild, but I'm friendly, active and I enjoy talking with you guys in the guild topics.

The reason I'd like to join is that I find everyone in this guild very friendly and funny and that I want to be the part of such a cool community. :)


Thanks in advance! :hug:

Member
Posts: 54,976
Joined: Aug 3 2007
Gold: 35,990.00
May 31 2016 11:19am
Szia cicám, egy rövid betekintést kaphatsz rólam ha ezt a pár sort végig olvasod, a humor szint meglesz benne, tehát készülj fel h néha mosolyogni fogsz, ezt én direkt így állítottam be(h miért azt ne kérdezd ez pusztán pszichológia, amivel én érzelmeket váltok ki belőled és irányítalak h azt tedd amit akarok) jó szórakozást :) <3

Magyar HUN-1 közösség a szánalom csúcsa, senkiháziak, randomok, hajléktalanok klubja. Akinek hiányzik a napi hányinger szintje meleg szívvel ajánlom h vmelyik kis csira guildbe nyalizza be magát, azért megéri :)

Egy olyan embert ismerek akivel lehetek majdhogynem egyenlő, de inkább csak hasonlítunk egymásra az pedig Kajnista, aki kiépítette a rossz oldalt, ami ha jobban megnézzük maga a jó szint tehát ott nem volt seggnyalás, nem voltak szivárványszínű érzelmi csavarok, hanem csak tettük azt amit a játék kínál és mindenkit megaláztunk, mert utáljuk a magyarokat mert egy seggnyaló, semmirekellő népség.

Ha velem kezdesz beszélgetni egy pár alap dolgot jobb ha tisztázunk:
- ha megakarsz szólítani írd le a nevemet rendesen a magyarok 70% letudja írni h DIR, tudd te is, vagy egyszerűen el se olvasom amit írsz, ilyen egyszerű
- alapból owned vagy , ezt a jelet nagyon jól ismerem hosszú d2 éveim miatt, elégé megismertem h ki, mikor mutatja, tehát owned jelet mutat
- mivel én felsőbbrendű, megközelíthetetlen vagyok, senkinek nincs tudomása rólam, mutasd azt h istenítesz, ez sokak számára összetévesztendő a popsi nyalással, de ha összetéveszted én kirúglak mert nem szeretem ha fiúk nyalnak
- ha még egy nevet (nick nevet) se tudsz magadnak kitalálni, hanem olyan csira keresztnevekkel játszol mint pl: oli, vtibor(varga tibi, aki szinte garantáltan owned), tomi, pisti, ezékiel meg a f@x tudja mik és engem kezdesz osztani akinek skilled neve van és kitudtam magam találni ( ofc persze lopják is ezt rendesen) AKKOR takarodj a sarokba és gondolkodj el azon h mennyit érhetsz ha még egy neved sincs egy sz#ros játékban v fórumon
- számtalan ereklye van rólam, gondolok most SS, PS al szétgányolják és próbálnak vmi számomra negatív hatást kihozni belőlük ami minden szinten a szánalommal egyenlő
- sok kis csira akik jsp joined 2007+ rendelkeznek AZT HALLJÁK h én milyen vagyok, mert nincs itt jobb téma csak én(de ezt meg tudom érteni) tehát h tolvaj, paraszt etc... azoknak a kis csiráknak mondom h mások kibeszélése már alapból paraszt dolog, tehát megint csak gondolkozzanak el ezen akiik terjesztik a fake szöveget, mert h engem nem érdekel az egy dolog, de a sok kis newbiet érdekelheti a magyar d2 történelem amiben ugyebár én is benne vagyok
- lehet az sc1-cod4-LoL bármilyen játék az én tudásom (ami nem kockaság) legyőzhetetlen, egyszerűen: u cant own me!
- d2 duel életmódot éltem, csak magyarokkal játszottam ezért nem is írom azt hogy minden embert aki a játékkal játszott ownoltam mert nem igaz, DE az igaz h a magyarok közül (ofc legit szinten) MINDEN kis szánalmat lealáztam, legyőztem, megszégyenítettem, minden fajta karakterből volt egy full perfem, tehát esélytelen volt bárkinek is hogy engem DIR -t legyőzze mert nekem hadseregem volt és egy hadsereget nem győzhet le csak úgy bárki, főleg nem egy magyar ember

Igen a sig képem magáért beszél SOHA NEM HALOK MEG, MINDIG VISSZATÉREK, mert nem tudok évekig kockulni egy játékon mint pl te aki ezt olvassa az egy dolog, de ha visszatérek akkor a semmiből egy nap alatt többet érek el mint te 3 hónap alatt a játékban!

További kérdésért PM ME
cu
Member
Posts: 54,976
Joined: Aug 3 2007
Gold: 35,990.00
May 31 2016 11:20am
Same little kid:

Short summary of the story:
His first account was Greenday1994, and at the beginning he seemed to be a normal guy.
After a while he turned insane, he was raging in Hungarian subforum all the time, and fortunately he got what he deserved - he got banned.
Then he borrowed his friend's account (dookie) - which was banned soon after this.
He kept creating multis, but it was really easy to find out who he is, for two reasons:
He plays poker, and welched multiple times with his previous accounts (check them on welcher list).
Furthermore he believes that he is a talented graphic artist and makes signatures, spams the Hungarian GFX sticky.

Now he returned with his new account (TeXxas), and he is the same arrogant 'destructive psycho, anti-social welcher-banned dick' - as my friend described him very well.

His top friend, durexplay reported him, because they argued about 250 fg.
The topic in which durexplay claims that he is a multi is here
His multi accusations topic is here

Actually he created the account Kerplunk, which is the first album of Greenday and then he namechanged to TeXxas.

This topic prooves very well his identity. Any Hungarian will vouch what I'm talking about. He says, that he can be recognised from the picture he posted.

Quote (TeXxas @ 5 Apr 2010 23:41)
Pedig mÈg a fejemrıl is felismerni, olol.


(Ask a Hungarian trusted to translate it.)

He was a bit drunk when he posted it. And remember: "In vino veritas!"

Last proof, I've found since I opened the last topic.
I pm'd a poker player he was previously playing with and had him on his friendlist. I asked what TeXxas' msn address is.
The answer is here:

Quote (LiftedResearchGroup @ 26 Apr 2010 20:22)
his msn

Bestinworld94@freemail.hu


Not surprising, it was identical to Greenday1994's msn address.

Closing remarks

Unfortunately IP check would not work in his case, caus before creating this account he made sure that he won't be caught this way.
He has new internet service, therefore fully new IP address.

Please mods take your time, contact some reliable Hungarian users and make sure that this guy gets what he deserves.

If any further information is required, please contact me.

This post was edited by josheide on May 31 2016 11:20am
Member
Posts: 31,213
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 31 2016 11:20am
Quote (-joey- @ May 31 2016 06:17pm)
:D


Épp kb egy hete beszéltem vele, jól van
Member
Posts: 13,291
Joined: Jul 19 2008
Gold: 45,608.00
May 31 2016 11:23am
nekem fullon van egy notepad vagy 3-4 próbanyelvvizsgával amit online csináltam
Member
Posts: 35,522
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 31 2016 11:34am
szomorú vagyok, mert senee szarós kvótját nem mentettem le, pedig az igazán priceless

akinek megvan konyogom postolja be

This post was edited by jarabekg on May 31 2016 11:38am
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll