d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Milyen Rendszeresseggel Blazolsz > Kerdes
Prev1212223242528Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 22,725
Joined: Apr 30 2011
Gold: 34,668.92
Apr 22 2016 03:33pm
Quote (Jancsipapa @ Apr 22 2016 11:06pm)
Még én sem sorolnám magam a pia táborba amúgy

Nem értem azt se., hogy miért nem került elő eddig az, hogy amúgy a fű nem legális, lehet itt fenyezni jobbra-balra

Innentől fogva lehet okoskodni, nem a reszeget csukjak le, hanem a beszívott gyereket

Na de látszik az is, hogy csak nekem kell erkölcsi bizonyítvány a munkához :-D :-D


offenziva nélkül ez ilyen ultimate jobbiskos nyugdíjas néni hozzászólás, amikor elmondod már hogy kevesebb fizikai károsodással jár mint akár a kv vagy bármi más "drog"(alkohol - crack), fejledtebb országokban orvosi céllal segitenek rászorulókon vele és ellenőrzött körülmények között rekreációs célra is engedélyezik, valamint az államnak a turizmus és a hazai fogyasztók miatt olyan bevétele van amivel 10 év alatt kifizethető lenne az államadósság

de illegális
és ezt amugy itt szerintem senki nem vitatta, csak annyit írtunk, hogy "hagyományból" vagy még a kommunizmus/egyéb érdekes rendszerböl visszamaradt beidegződés miatt van ilyen törvény meg népfelfogás, de ezen lehetne változtatni (lásd nyugati/amerika országok) jó irányba

Quote (Jancsipapa @ Apr 22 2016 11:28pm)
Te most azt iszod, hogy én hiszek?

/amúgy ez tényleg érdekel a blázolóktól, nem féltek, hogy egyszer megbasszák a picsátokat?


/e-re válaszolva
nemigazán, biztos uton intézem a vételt és a szállitást is, sosincs nálam huzamosabb ideig menet közben olyan mennyiség (hatóanyagot nézve) amiböl birosági ügy lenne, max elterelés
amugy egy rendőr barátommal is szoktam blazolni, elég sokmindent elmesélt hogy mit keresnek, milyen magatartás a jó ha elkapnak vele etc.
es amugy nem annyira para szerintem mint ami a köztudatban él
egy 8 gramm "utcai" (szar minőségű) fűvel még csak a fent emlitett elterelés a max amit kaphatsz, mert 10% hatoanyag körül vannak
en olyan 20% osakat veszek, ebböl 4g van nalam max egyszerre, az is rövid ideig (1g hatoanyag a határ)
ha mondjuk 1-2 g vel (fű nem hatoanyag) kapnak el azt elveszik/kiszoratják és elengednek
a cigit elnyomatják és elengednek
kb ilyesmik

This post was edited by cowding on Apr 22 2016 03:37pm
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Apr 22 2016 03:34pm
Quote (Jancsipapa @ 22 Apr 2016 23:28)
Te most azt iszod, hogy én hiszek?

/amúgy ez tényleg érdekel a blázolóktól, nem féltek, hogy egyszer megbasszák a picsátokat?


amúgy de
volt 1-2 eleg close eset, nem lenne jo lebukni vele, lehet nem kene befejezni a jogot :'D
bar meg sosem volt semmi, ugyhogy ha 1x megfognak annak meg nincs nyoma, csak ha visszaeso vagy

This post was edited by Cpt_Ghost on Apr 22 2016 03:34pm
Member
Posts: 8,211
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Apr 22 2016 03:41pm
Quote (cowding @ Apr 22 2016 11:33pm)
offenziva nélkül ez ilyen ultimate jobbiskos nyugdíjas néni hozzászólás, amikor elmondod már hogy kevesebb fizikai károsodással jár mint akár a kv vagy bármi más "drog"(alkohol - crack), fejledtebb országokban orvosi céllal segitenek rászorulókon vele és ellenőrzött körülmények között rekreációs célra is engedélyezik, valamint az államnak a turizmus és a hazai fogyasztók miatt olyan bevétele van amivel 10 év alatt kifizethető lenne az államadósság

de illegális
és ezt amugy itt szerintem senki nem vitatta, csak annyit írtunk, hogy "hagyományból" vagy még a kommunizmus/egyéb érdekes rendszerböl visszamaradt beidegződés miatt van ilyen törvény meg népfelfogás, de ezen lehetne változtatni (lásd nyugati/amerika országok) jó irányba


Jó, de ez nem az én harcom, csak ezt a foggal-korommel való ragaszkodást nem ertem

Én ma délután megnéztem ~10 oldalt, 9 azt írta, hogy a fű átmeneti drog

És nem csak az első oldalról olvastam

Nekem tökmindegy hogy ki mivel vezeti le a stresszt, de tényleg

A károsodásokról még annyit, hogy a statisztikában inkább beirjak a cigit még a szeszt kiváltó okként, mint bármi mást
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Apr 22 2016 03:42pm
Quote (Jancsipapa @ 22 Apr 2016 23:41)
Jó, de ez nem az én harcom, csak ezt a foggal-korommel való ragaszkodást nem ertem

Én ma délután megnéztem ~10 oldalt, 9 azt írta, hogy a fű átmeneti drog

És nem csak az első oldalról olvastam

Nekem tökmindegy hogy ki mivel vezeti le a stresszt, de tényleg

A károsodásokról még annyit, hogy a statisztikában inkább beirjak a cigit még a szeszt kiváltó okként, mint bármi mást


átmeneti mint kapudrog? csak mert azt az elmeletet mar egy ideje megdontottek
ha nem dealertol venned aki arul minden mast is, hanem egy boltban ami csak erre van nem szolgalna nagyobb kapukent a herka fele mint egy doboz sor.
Member
Posts: 22,725
Joined: Apr 30 2011
Gold: 34,668.92
Apr 22 2016 03:46pm
Quote (Jancsipapa @ Apr 22 2016 11:41pm)
Jó, de ez nem az én harcom, csak ezt a foggal-korommel való ragaszkodást nem ertem

Én ma délután megnéztem ~10 oldalt, 9 azt írta, hogy a fű átmeneti drog

És nem csak az első oldalról olvastam

Nekem tökmindegy hogy ki mivel vezeti le a stresszt, de tényleg

A károsodásokról még annyit, hogy a statisztikában inkább beirjak a cigit még a szeszt kiváltó okként, mint bármi mást



En jo sok eve probaltam ki eloszor, azota soha semmi mashoz nem nyultam, kb 3 eve kiprobaltam a gombat 1x de nem hatott es ennyi
Lehet h mas a miatt h az embere mast is tud v barmi mas okbol tovabblep de nekem ez egy rituale vagy egy kulon szakasza a napnak, nem erzem hogy mas vagyy tobb erdekelne

Karossagnal meg obv nem az ilyen eves hanyan mibe haltak bele dologra gondoltam, mert ha greenpeacet szivsz evekig szuro nelkul valoszinuleg ugyan ugy rakos lesz meg a labujjad is mint 80 ev cigi utan
De ilyen laboratoriumi kutatasnal sejtroncsolodas alkohol(csak hogy ugyan abban a mederben maradjunk) vs funel azert lenyeges kulombseggel jar (mar amit en olvastam amcsi kutatasokbol)
Member
Posts: 8,211
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Apr 22 2016 03:47pm
Quote (Cpt_Ghost @ Apr 22 2016 11:42pm)
átmeneti mint kapudrog? csak mert azt az elmeletet mar egy ideje megdontottek
ha nem dealertol venned aki arul minden mast is, hanem egy boltban ami csak erre van nem szolgalna nagyobb kapukent a herka fele mint egy doboz sor.


Jó hát ezt szorgalmaznam, hogy legyen legális, legyen ellenőrzött, és akkor böngészgetek statisztikát

Addig meg mindenki úgy adja elő, ahogy neki jó

Beülhetnétek egy órára, ahol statisztikát tanítok, ezzel hulyitik a népet manapság, de rendesen

/ imádom Churchillt ezért is : http://www.goodreads.com/quotes/300097-i-only-believe-in-statistics-that-i-doctored-myself

This post was edited by Jancsipapa on Apr 22 2016 03:50pm
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Apr 22 2016 03:56pm
Quote (Jancsipapa @ 22 Apr 2016 23:47)
Jó hát ezt szorgalmaznam, hogy legyen legális, legyen ellenőrzött, és akkor böngészgetek statisztikát

Addig meg mindenki úgy adja elő, ahogy neki jó

Beülhetnétek egy órára, ahol statisztikát tanítok, ezzel hulyitik a népet manapság, de rendesen


jó hát nekem aztán mondhatod, nagyon jól tudom, hogy megfogok egy számot és azt hozok ki belőle amit akarok, nem is érdemes ezzel foglalkozni
inkább agy vagy egyéb idevágó kutatások eredményeire lehet hivatkozni (számokra, hogy miben mennyien halnak meg, vagy megy tönkre az életük tényleg teljesen fölösleges, mert ott ezerötszáz másik faktor is közre játszik), hogy maga a hatóanyag mit változtat és milyen mértékben az agyban, mert a marihuánáról elég sokat tudunk, az lsd-vel meg amúgy még a heroinnal egyetemben például, az újabb szintetikus cuccokkal van a probléma, mert lófaszt nem tudunk róluk kb
a legalizálása meg a szabályozása hasznosabb lenne a társadalomnak, már csak a hatalmas bevételek miatt önmagában is, megfelelő szabályozással, szerintem nem lenne kártékonyabb az alkoholnál, sőt... de nyilván mindenkinek egyénfüggő, meg az is nyilvánvaló, hogy nem lesz lenyomva senkinek se a torkán, HOGY TE MOST FÜVEZNI FOGSZ BAZDMEG ÉS BELEDÖGLESZ, dohányozni se muszáj, nem is teszi aki nem akar, meg inni se
Member
Posts: 8,211
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Apr 22 2016 03:59pm
Quote (Cpt_Ghost @ Apr 22 2016 11:56pm)
jó hát nekem aztán mondhatod, nagyon jól tudom, hogy megfogok egy számot és azt hozok ki belőle amit akarok, nem is érdemes ezzel foglalkozni
inkább agy vagy egyéb idevágó kutatások eredményeire lehet hivatkozni (számokra, hogy miben mennyien halnak meg, vagy megy tönkre az életük tényleg teljesen fölösleges, mert ott ezerötszáz másik faktor is közre játszik), hogy maga a hatóanyag mit változtat és milyen mértékben az agyban, mert a marihuánáról elég sokat tudunk, az lsd-vel meg amúgy még a heroinnal egyetemben például, az újabb szintetikus cuccokkal van a probléma, mert lófaszt nem tudunk róluk kb
a legalizálása meg a szabályozása hasznosabb lenne a társadalomnak, már csak a hatalmas bevételek miatt önmagában is, megfelelő szabályozással, szerintem nem lenne kártékonyabb az alkoholnál, sőt... de nyilván mindenkinek egyénfüggő, meg az is nyilvánvaló, hogy nem lesz lenyomva senkinek se a torkán, HOGY TE MOST FÜVEZNI FOGSZ BAZDMEG ÉS BELEDÖGLESZ, dohányozni se muszáj, nem is teszi aki nem akar, meg inni se


Jó pályát választottál :-D
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Apr 22 2016 04:02pm
Quote (Jancsipapa @ 22 Apr 2016 23:59)
Jó pályát választottál :-D


talán nem értesz egyet azzal, hogy végtelenül egyszerű ezeket manipulálni?
Member
Posts: 8,211
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Apr 22 2016 04:11pm
Quote (Cpt_Ghost @ Apr 23 2016 12:02am)
talán nem értesz egyet azzal, hogy végtelenül egyszerű ezeket manipulálni?


De

Ezért írom :-D

O de visszahoznam a vagyoni és értelmiségi cenzust ebbe a fene nagy demokráciába
Go Back To Magyar Topic List
Prev1212223242528Next
Add Reply New Topic New Poll