d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Account Segítség
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11
Joined: Mar 20 2016
Gold: 0.00
Mar 20 2016 10:09am
Quote (cowding @ Mar 20 2016 04:06pm)
recoveryt töltsd ki
amint jön az email az elutasitásrol tölrtsd ki megint
5-10x eljátszottam utána sikerült visszaadniuk ezt (bár nekem csak a pw nem műkösött, ellopni nem lopták el)

de személyiröl fényképet küldtem + goldlogbol amire emlékeztem/personal notest leirtam meg minden szar


Ha válaszolnának akkor én is tudnék emlékezetből mondani dolgokat amiből tudnék sok mindent bizonyítani, csak hát basznak válaszolni :( Itt a forumon nincs olyan topic ahol lehet adminokkal beszélni?
Member
Posts: 22,725
Joined: Apr 30 2011
Gold: 34,668.92
Mar 20 2016 10:12am
Quote (stalkrr14 @ Mar 20 2016 06:09pm)
Ha válaszolnának akkor én is tudnék emlékezetből mondani dolgokat amiből tudnék sok mindent bizonyítani, csak hát basznak válaszolni :( Itt a forumon nincs olyan topic ahol lehet adminokkal beszélni?


nop

tldr leirtam neki hogy 2 kibaszott moderátor/trusted etc ismer IRL és tud voucholni +ők is irtak neki pmet és arra is annyi válasz jött h töltsem ki a recoveryt

Quote (Kevin @ Oct 28 2015 04:11am)
Quote (cowding @ Oct 27 2015 08:07am)
Quote (Kevin @ Jul 30 2015 05:56pm)
Quote (cowding @ Jul 28 15 04:10pm)
Hi!
Recently I was on holiday, and one day I noticed that I was logged out from jsp.
I tried to enter the passworld correctly on different devices, capslock etc. Many times without success.
Sadly I have no idea what my email could have been, it was a hotmail account if I'm correct, but over the past years I haven't used it since I had different e-mails for different sites.
When I filled the account recovery form I even listed what was in my personal notepad and that 2 hungarian moderator know me in real life and can vouch me, yet my recovery was rejected
Please read thru my info provided in that one again, and here is what I can think back to my RL trades:
My first rl trade was when I sold my gameboy advance, blue sapphire pokemon themed design, came with maybe 7 games and a blue sapphire themed case + charger
Sold vs around 4k fg and shipped to norway or such
Then I bought an xbox 360 for 10k fg which had a few issue, like one part couldn't close properly
Recently I've also bought an itunes card worth 15$ if I'm correct, for the account (xxxxxx@icloud.com), can also provide the passworld for it for authentication
I also bought a steam game which was traded through Kevin, as I have him on steam since then
Can provide steam gift log of the game, account and can answer to message by you from there

Can't see how much more could I list, this should be more than enough evidence in a police case in my opinion so please take time reading all these and help me in my problem
Need my account for path of exile trading (have ~~4k fg now)
Thanks for the non-automated reply in advice


cowding,

Please fill out an account recover request found here: http://forums.d2jsp.org/recovery.php

Once this is completed please wait patiently for a reply which will be sent to your email address.
Please make sure you check all folders in your e-mail, including the spam/junk folders.

Sincerely,

d2jsp Support Team
http://forums.d2jsp.org/


Dear Kevin,

Thank you for completing my recovery request. Though it took a bit long and like 8 attempts, and I was even a bit angry to you but finally I'm very happy that I got my account back.
Please accept the small donation I send to you and distribute it among the people who worked on my case.

Sincerely,
Cowding


glad to see you back, sorry it was such a bump road.

also thanks for the donation :)

have a good one!

,cheers


This post was edited by cowding on Mar 20 2016 10:14am
Member
Posts: 11
Joined: Mar 20 2016
Gold: 0.00
Mar 20 2016 10:18am
Quote (cowding @ Mar 20 2016 05:12pm)
nop



Szóval neked sikerült. Csak nekem a recoveryvel az a baj,hogy valamiért az első 1-2 próbálkozás után letiltották. ,,This account cannot be recovered"

És soha nem kaptam választ semmire :(
Member
Posts: 22,725
Joined: Apr 30 2011
Gold: 34,668.92
Mar 20 2016 10:23am
Quote (stalkrr14 @ Mar 20 2016 06:18pm)
Szóval neked sikerült. Csak nekem a recoveryvel az a baj,hogy valamiért az első 1-2 próbálkozás után letiltották. ,,This account cannot be recovered"

És soha nem kaptam választ semmire :(


ez valami deepebb shit, 2 éve nem is voltak az accon, lehet átrakták validationba vagy disabled lett

elöbb is láttam h ezt irtad és ezért mondtam hogy igy azért elég kevés az esélye visszaszedni (lásd én rendeltetésszerűen használtam azt a funkciót többnyire és igyis mekkora szopás volt)
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Mar 20 2016 10:23am
TrollBoss segített már free bumpal vagy jöhet ?
Member
Posts: 11
Joined: Mar 20 2016
Gold: 0.00
Mar 20 2016 10:28am
Quote (cowding @ Mar 20 2016 05:23pm)
ez valami deepebb shit, 2 éve nem is voltak az accon, lehet átrakták validationba vagy disabled lett

elöbb is láttam h ezt irtad és ezért mondtam hogy igy azért elég kevés az esélye visszaszedni (lásd én rendeltetésszerűen használtam azt a funkciót többnyire és igyis mekkora szopás volt)



Hát igen :\ De legalább neked sikerült. Ez nyújt egy kis pozitívumot. Ha kapcsolatba tudnék lépni egy komolyabb adminnal aki hinne nekem... Csak hát most egy hülye ügyfelet senki nem fog pátyolgatni az biztos... Elküldene ugyanígy a recoveryhez mint ahogy téged és hiába írnám neki,hogy nem enged recoveryzni.

És igen, valamit csinálhattak vele, mert a tolvaj ilyen jó accot csak úgy nem hagyna ott még pénzzel is rajta.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 20 2016 10:28am
Quote (rapiddani @ 20 Mar 2016 17:23)
TrollBoss segített már free bumpal vagy jöhet ?


johet tesom
Member
Posts: 22,725
Joined: Apr 30 2011
Gold: 34,668.92
Mar 20 2016 10:32am
Quote (stalkrr14 @ Mar 20 2016 06:28pm)
Hát igen :\ De legalább neked sikerült. Ez nyújt egy kis pozitívumot. Ha kapcsolatba tudnék lépni egy komolyabb adminnal aki hinne nekem... Csak hát most egy hülye ügyfelet senki nem fog pátyolgatni az biztos... Elküldene ugyanígy a recoveryhez mint ahogy téged és hiába írnám neki,hogy nem enged recoveryzni.

És igen, valamit csinálhattak vele, mert a tolvaj ilyen jó accot csak úgy nem hagyna ott még pénzzel is rajta.


nem lehet rákeresni az összes postjára (nekem legalábbis nem engedi) szóval valoszinüleg bannolt az acc (még ha nem is az van irva groupnál) mert bannedek dolgait nem lehet visszanézni gondolom biztonsági okokbol

és amugy kevin csinálja ezeket afaik és még ő is "hivatalos útra" küldött a privát után (meg azthiszem a magyar mod/tt is neki irt) szoval felette kb ha pikacsu haverja lennél akkor érdekelne ez bárkit
Member
Posts: 11
Joined: Mar 20 2016
Gold: 0.00
Mar 20 2016 10:41am
Csak gondolom így senkiként amúgy is esélytelen,hogy valaimilyen mod segítsen is :D
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Mar 20 2016 11:00am
Quote (stalkrr14 @ Mar 20 2016 06:41pm)
Csak gondolom így senkiként amúgy is esélytelen,hogy valaimilyen mod segítsen is :D


remélem igen
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll