d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Pasizos Topic > (szebb Jovot!)
12Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jan 4 2016 09:15am
Kit mikor hogyan terrorizaltak a melegek?


Portimao mellett maszkaltam az ocean partjan, jofele kornyek: homokos tengerparton mindenfele homokszikla alakzatok, barlangok etc.

A fo strandtol ~fel kilometernyire volt egy kevesbe nyilt strand is(tobb rovid szakasz sziklauregekkel osszekotve), fentrol uresnek nezett ki es lementem a sziklakat fotozni meg nezelodni.

Az elso szaz meter utan feltunt hogy itt elsosorban meztelen ferfiak strandolnak, tobbnyire parosaval - en meg full ruhazatban fenykepezgetek egy ~20 centis objektivval. Gondoltam azert tulsagosan nem zavartatom magam es tovabb csinaltam, de annak a latszatat is kerultem hogy ember iranyaban fenykepezzek.

Az egyik csavo 2-3 perc utan nyomomba szegodott, nem szot egy szot se csak ~8 meterrol kovetett VEGIG. Volt egy pocakos kis bacsika is tobbszor odajott hozzam es probalt kapcsolatot teremteni de sikertelenul. A strand bizonyos reszeire inkabb nem mentem oda mert sokan voltak, pedig volt nehany igen szep hely/erdekes barlang amit megszallva tartottak.

Vegul oda-vissza megjartam a ratyik strandjat es onnan 200 meterre egy kisebb obolben megfurodtem es lefekudtem szunditani egyet(ekkor meg ket csalad is itt napozott).

~fel oraval kesobb amikor felebredtem igencsak komasan a pocakos bacsika tovabbra is egy szal semmiben ott fekudt tolem harom centimeterre es egy nagy tubus valamivel azt magyarazta hogy levan egve a hatam(tenyleg le volt) es o azt most lekeni.


TLDR verzio: nem raktak meg.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 4 2016 09:19am
Cipruson dolgoztam 2 eve es volt a konyhan 1 full meleg pali akit Gianninak hivtak
Lenyeg h barmikor a konyha fele maszkaltam odaallt az ajtofelfahoz bepucsitott meg kaparta az ajtot mint vmi tigris es kozben kiabalta h Philip :DD
legjobb h vmi fonok fia volt es a vendegek sem zavartak akik a hotelben kajaltak
aztan kiderult h van mar pasija es kb 90% hogy csak funbol csinalta ezt szoval en is csak rohogtem rajta
fun fact: mindig kurvajo desszerteket csinalt nekem a tobbieknek meg ilyen fosadek gofri jutott ( igen tudom h beleverte huehuehue)

tldr: a buzi szakacs finom desszertet csinalt fuxynek
Member
Posts: 54,976
Joined: Aug 3 2007
Gold: 35,990.00
Jan 4 2016 09:19am
Rici neha ramir facebookon.
Member
Posts: 38,169
Joined: Jul 24 2005
Gold: 16,758.07
Jan 4 2016 09:25am
Quote (GoreKnight9 @ Jan 4 2016 04:19pm)
Cipruson dolgoztam 2 eve es volt a konyhan 1 full meleg pali akit Gianninak hivtak
Lenyeg h barmikor a konyha fele maszkaltam odaallt az ajtofelfahoz bepucsitott meg kaparta az ajtot mint vmi tigris es kozben kiabalta h Philip :DD
legjobb h vmi fonok fia volt es a vendegek sem zavartak akik a hotelben kajaltak
aztan kiderult h van mar pasija es kb 90% hogy csak funbol csinalta ezt szoval en is csak rohogtem rajta
fun fact: mindig kurvajo desszerteket csinalt nekem a tobbieknek meg ilyen fosadek gofri jutott ( igen tudom h beleverte huehuehue)

tldr: a buzi szakacs finom desszertet csinalt fuxynek


:DDDDDDDDDDD
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Jan 4 2016 09:26am
Quote (josheide @ Jan 4 2016 05:19pm)
Rici neha ramir facebookon.


a szemét
Member
Posts: 29,401
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 4 2016 09:28am
Sose találkoztam még meleggel.
Member
Posts: 26,533
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Jan 4 2016 09:35am
engem studioban egyszer leszolitott 2 srac, hogy milyen jo a seggem, es nincs-e kedvem atmenni hozzajuk afterezni :DDD
kicsit kesobb esett le, hogy ezek nem csak pialgatni akartak, de halisten nemet mondtam
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Jan 4 2016 09:39am
nem volt semmi
bar a bgf-en volt egy csoporttarsam aki szerintem meleg, de nem kerult bizonyitasra a dolog szamomra, meg nem is erdekelt nagyon.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jan 4 2016 09:48am
valamilyen eus taborban nehany nemzettel egyutt mulattuk az idot, de igazabol csak a spanyol csapat volt erdekes: ~9 csaj es 1 srac(ez volt mar vagy 10 eve mondjuk)

az 1 srac rendszeresen beszelt a melegek magyarorszagi helyzeterol, hogy miert vagyunk ennyire intoleransak veluk szemben, miert tartjuk ezt undoritonak - akkoriban meg ennyire sem voltam liberalis

utolso napon aztan az ifjusagi szalloban fekudt egy haverom az agyaban boxerban, en talan pakoltam a szoba masik vegeben

Pablo pedig bejott a szobaba es miutan felmerte a helyzetet lehuzta a polojat, es jo husz masodpercen keresztul lovagolt a baratom seggen mikozben o porgette a polojat a feje folott, a baratom pedig probalta lerugni magarol
Member
Posts: 35,522
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 4 2016 11:03am
Egyszer azt hittem tomi es mate meg akarnak eroszakolni, mert bemdmazva es petepve elkezdtek vetkozni, mikozben en mar valahol elotte elveszitettem a fonalat.

Egy eletre traumatizalt
Go Back To Magyar Topic List
12Next
Closed New Topic New Poll