d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szar Az Uj Sw
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 3 2016 12:17pm
Member
Posts: 43,694
Joined: Oct 4 2008
Gold: 160,818.52
Trader: Trusted
Jan 3 2016 12:34pm
btw tegnap lattam
merhetetlen hulladek.
ezert most bosszubol vegignezem 1/6
Member
Posts: 49,978
Joined: Jul 1 2008
Gold: 29,000.00
Jan 3 2016 01:14pm
Quote (bajcli @ Dec 24 2015 01:44am)
hat pl, hogy azert ment el luke, mert ki akart kepezni egy uj jedi rendet, de az egyik tanitvanya attert a sotet oldalra... az oke, de hol a tobbi?

kicsit jobban kibonthattak volna az alaptortenetet, hogy igy hogy lett egyaltalan megint eros a first order, vagy hogy ki ez a gonosz akarki, etc

meg kicsit zavart, hogy az erot hasznalni megtanulni ilyen tobb eves folyamat elvileg, rey meg kapasbol igy elmetrukkoket csinal, de gondoltam, bele akartak csapni egybol a lecsoba jolosan

az alapszitu azer nem tetszik, mer konkretan igy a 7 star wars filmbol 4 arrol szol, hogy van az ellensegnek egy oriasi tomegpusztito fegyvere, amit el kell pusztitani az urben, de kozben meg kell gyengiteni belulrol is a foldon, esakkor az urben csataznak az urhajok, a foldon meg a foszereplok :zzz:

en nemtom, hogy nem unjak meg ezt, vagy hogy hogy nem tudnak egy normalis SW filmet csinalni, amiben mondjuk a karakterekre koncentralnak (nem ugy, mint a buzi attack of the clonesban), vagy valami mas erdekes sztorit csinalnak hozza


nekem az egesz filmbol az jott le hogy rohadtul nem mertek uj dologba belemenni lucas nelkul es ez lett belole
minden jelenet/helyszin/szereplo, de meg a tortenet is a regi reszek majmolasa

de egy csomo mas se tetszett benne
peldaul mi az hogy szetlovik az egesz kibaszott koztarsasagot es 1 perc alatt el van intezve utana meg le van szarva?

de az ahogy a csaj megtanulta az mindtrukkoket az pont tetszett
ott jart a csavo a fejeben es rajott hogy mukodik a dolog

amugy valoszinuleg nem kepzetlen a csaj, hanem o is az egyik tanitvany volt csak kitoroltek az emlekeit
Member
Posts: 31,096
Joined: Dec 12 2005
Gold: 16,428.00
Jan 3 2016 01:49pm
Quote (Flutter @ 3 Jan 2016 20:14)
nekem az egesz filmbol az jott le hogy rohadtul nem mertek uj dologba belemenni lucas nelkul es ez lett belole
minden jelenet/helyszin/szereplo, de meg a tortenet is a regi reszek majmolasa

de egy csomo mas se tetszett benne
peldaul mi az hogy szetlovik az egesz kibaszott koztarsasagot es 1 perc alatt el van intezve utana meg le van szarva?

de az ahogy a csaj megtanulta az mindtrukkoket az pont tetszett
ott jart a csavo a fejeben es rajott hogy mukodik a dolog

amugy valoszinuleg nem kepzetlen a csaj, hanem o is az egyik tanitvany volt csak kitoroltek az emlekeit


attol nem felek, hogy nem lesz ujitas az uj trilogiaban, inkabb csak ezzel a resszel akartak visszahozni az eredeti trilogia fanjait, ugyhogy tul biztosra akartak menni

azzal mondjuk baromira nem ertek egyet, hogy "minden szereplo a regiek majmolasa", szerintem az eredeti trilogiahoz, de meg a prequelekhez kepest is tok egyedi a hatteruk meg a motivacioik (legalabbis a 3 foszereplonek - mondjuk rey mar elegge atcsap mary sue-ba, ami annyira nem tetszik)


azt meg nem ertem, hogy mi az a "lucas nelkul" dolog, lucas alatt mi volt? digitally remastered fos az eredeti trilogiabol, aztan jar jar binks, meg hayden cristensen, fasznak se hianyzik, amit muvelt a sorozattal
Member
Posts: 53,914
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 3 2016 01:54pm
Quote (bajcli @ 3 Jan 2016 20:49)
attol nem felek, hogy nem lesz ujitas az uj trilogiaban, inkabb csak ezzel a resszel akartak visszahozni az eredeti trilogia fanjait, ugyhogy tul biztosra akartak menni

azzal mondjuk baromira nem ertek egyet, hogy "minden szereplo a regiek majmolasa", szerintem az eredeti trilogiahoz, de meg a prequelekhez kepest is tok egyedi a hatteruk meg a motivacioik (legalabbis a 3 foszereplonek - mondjuk rey mar elegge atcsap mary sue-ba, ami annyira nem tetszik)


azt meg nem ertem, hogy mi az a "lucas nelkul" dolog, lucas alatt mi volt? digitally remastered fos az eredeti trilogiabol, aztan jar jar binks, meg hayden cristensen, fasznak se hianyzik, amit muvelt a sorozattal


demi
az a legjobb karakter a sorozatban
Member
Posts: 31,096
Joined: Dec 12 2005
Gold: 16,428.00
Jan 3 2016 01:56pm
Quote (Anarkin @ 3 Jan 2016 20:54)
demi
az a legjobb karakter a sorozatban


oke
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Jan 3 2016 02:00pm
Quote (bajcli @ 3 Jan 2016 20:56)
oke


mondjuk a szinesszel szerintem sincs semmi baj
csak a karaktere egy fostaliga
a 3. reszben amikor mar atment ilyen verengzo allatba anakin akkor mar kurva jo volt imo mer hagytak szineszkedni is haydent
Member
Posts: 31,096
Joined: Dec 12 2005
Gold: 16,428.00
Jan 3 2016 02:07pm
Quote (Cpt_Ghost @ 3 Jan 2016 21:00)
mondjuk a szinesszel szerintem sincs semmi baj
csak a karaktere egy fostaliga
a 3. reszben amikor mar atment ilyen verengzo allatba anakin akkor mar kurva jo volt imo mer hagytak szineszkedni is haydent


en nemtudom, en csak a jumperben lattam meg SWn kivul, de az eletem legszarabb filmje volt

egyikben se tetszett igazabol, bar mar volt vagy 8 eve mindkettonek
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Jan 3 2016 02:15pm
Quote (bajcli @ 3 Jan 2016 21:07)
en nemtudom, en csak a jumperben lattam meg SWn kivul, de az eletem legszarabb filmje volt

egyikben se tetszett igazabol, bar mar volt vagy 8 eve mindkettonek


en se lattam masban nagyon, csak a harmadik reszrol beszelek, hogy ott mar jo volt mer nem volt teljesen szar a karakteriras
Member
Posts: 49,982
Joined: Sep 10 2006
Gold: 3,857.00
Jan 3 2016 02:20pm
Quote (Cpt_Ghost @ 3 Jan 2016 22:00)
mondjuk a szinesszel szerintem sincs semmi baj
csak a karaktere egy fostaliga
a 3. reszben amikor mar atment ilyen verengzo allatba anakin akkor mar kurva jo volt imo mer hagytak szineszkedni is haydent


a harmadikban már oké, de mi volt az a második rész?
azok a dialogusok
??????????
?????????????????,,,,,,,,,,,,
?????
Go Back To Magyar Topic List
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll