d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szar Az Uj Sw
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Dec 23 2015 06:51pm
Quote (bajcli @ 24 Dec 2015 01:44)
hat pl, hogy azert ment el luke, mert ki akart kepezni egy uj jedi rendet, de az egyik tanitvanya attert a sotet oldalra... az oke, de hol a tobbi?

kicsit jobban kibonthattak volna az alaptortenetet, hogy igy hogy lett egyaltalan megint eros a first order, vagy hogy ki ez a gonosz akarki, etc

meg kicsit zavart, hogy az erot hasznalni megtanulni ilyen tobb eves folyamat elvileg, rey meg kapasbol igy elmetrukkoket csinal, de gondoltam, bele akartak csapni egybol a lecsoba jolosan

az alapszitu azer nem tetszik, mer konkretan igy a 7 star wars filmbol 4 arrol szol, hogy van az ellensegnek egy oriasi tomegpusztito fegyvere, amit el kell pusztitani az urben, de kozben meg kell gyengiteni belulrol is a foldon, esakkor az urben csataznak az urhajok, a foldon meg a foszereplok :zzz:

en nemtom, hogy nem unjak meg ezt, vagy hogy hogy nem tudnak egy normalis SW filmet csinalni, amiben mondjuk a karakterekre koncentralnak (nem ugy, mint a buzi attack of the clonesban), vagy valami mas erdekes sztorit csinalnak hozza


kylo ren lemészárolt mindenkit afaik
az engem is zavart hogy nem nagyoon fejtették ki
rey elvileg tanitványa volt lukenak, csak őt pont elmenekítették, memory reset aztán kibaszták azon a bolygón, vagy valami ilyesmit olvastam
hat dunno men, ez a starwars :D
Member
Posts: 53,915
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 23 2015 06:54pm
Quote (bajcli @ 24 Dec 2015 01:44)
hat pl, hogy azert ment el luke, mert ki akart kepezni egy uj jedi rendet, de az egyik tanitvanya attert a sotet oldalra... az oke, de hol a tobbi?

kicsit jobban kibonthattak volna az alaptortenetet, hogy igy hogy lett egyaltalan megint eros a first order, vagy hogy ki ez a gonosz akarki, etc

meg kicsit zavart, hogy az erot hasznalni megtanulni ilyen tobb eves folyamat elvileg, rey meg kapasbol igy elmetrukkoket csinal, de gondoltam, bele akartak csapni egybol a lecsoba jolosan

az alapszitu azer nem tetszik, mer konkretan igy a 7 star wars filmbol 4 arrol szol, hogy van az ellensegnek egy oriasi tomegpusztito fegyvere, amit el kell pusztitani az urben, de kozben meg kell gyengiteni belulrol is a foldon, esakkor az urben csataznak az urhajok, a foldon meg a foszereplok :zzz:

en nemtom, hogy nem unjak meg ezt, vagy hogy hogy nem tudnak egy normalis SW filmet csinalni, amiben mondjuk a karakterekre koncentralnak (nem ugy, mint a buzi attack of the clonesban), vagy valami mas erdekes sztorit csinalnak hozza


ettől én is agyvérzést kapok
> mindenkit kiskorától tanítani kell meg minden, évtizedeken keresztül
> luke + ez a mostani csajszi instant 32 perc alatt elsajátítják az erőt és agyonbasszák azt, aki egész életében gyakorolt
Member
Posts: 31,096
Joined: Dec 12 2005
Gold: 16,428.00
Dec 23 2015 06:54pm
Quote (Cpt_Ghost @ 24 Dec 2015 01:51)
kylo ren lemészárolt mindenkit afaik
az engem is zavart hogy nem nagyoon fejtették ki
rey elvileg tanitványa volt lukenak, csak őt pont elmenekítették, memory reset aztán kibaszták azon a bolygón, vagy valami ilyesmit olvastam
hat dunno men, ez a starwars :D


NOT EVEN THE YOUNGLINGS SURVIVED?!
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Dec 23 2015 06:55pm
Quote (bajcli @ 24 Dec 2015 01:54)
NOT EVEN THE YOUNGLINGS SURVIVED?!


de, rey
rekt
Quote (Anarkin @ 24 Dec 2015 01:54)
ettől én is agyvérzést kapok
> mindenkit kiskorától tanítani kell meg minden, évtizedeken keresztül
> luke + ez a mostani csajszi instant 32 perc alatt elsajátítják az erőt és agyonbasszák azt, aki egész életében gyakorolt


jó hát KÜLÖNÖSEN TEHETSÉGES KIS SPECIAL SNOWFLAKEK biztos

mikor lesz fent vajon ncoreon? meg akarom nézni angolul

This post was edited by Cpt_Ghost on Dec 23 2015 06:56pm
Member
Posts: 31,096
Joined: Dec 12 2005
Gold: 16,428.00
Dec 23 2015 07:00pm
Quote (Cpt_Ghost @ 24 Dec 2015 01:55)
de, rey
rekt


jó hát KÜLÖNÖSEN TEHETSÉGES KIS SPECIAL SNOWFLAKEK biztos

mikor lesz fent vajon ncoreon? meg akarom nézni angolul


par honap sztem biztos

en angolul neztem : )

nem az fura igazabol, hogy ezek a jedi-dolgok fel vannak rugva, hanem hogy nemis konzisztensek

ez, hogy mennyi ido a kikepzes, meg hany evesen lehet kezdeni, meg lehet-e szerelmes egy jedi (mikozben baratai vannak, szoval az is ugyanugy erzelem), ez allandoan valtozik az extended canon meg a filmek kozott, de meg a filmekben is tok random

en oke vagyok mindegyik valtozattal, de akkor valasszanak egyet, aztan tartsanak ki amellett

namindegy, gondolom, ezeket a plot pointokat majd meg kifejtik meg megmagyarazzak, meg ez csak ilyen felvezetes volt az uj trilogiahoz, annak igy rohadto
Member
Posts: 23,630
Joined: Jan 17 2010
Gold: 3,470.00
Dec 24 2015 04:50am
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 24 2015 01:51am)
kylo ren lemészárolt mindenkit afaik
az engem is zavart hogy nem nagyoon fejtették ki
rey elvileg tanitványa volt lukenak, csak őt pont elmenekítették, memory reset aztán kibaszták azon a bolygón, vagy valami ilyesmit olvastam
hat dunno men, ez a starwars :D


nekem az ütött szöget a fejembe, hogy mindig le van írva, csak két sith van, egy mester, illetve egy tanítvány

honnan jött most ez a sith mester, ki ő (ha plagueis lesz akkor szájbabasszák magát az eredeti történetet)
hogy élte túl a birodalom bukását, hol volt eddig

ha létezett az ellenállás, illetve az első rend, hogy nem tudtak a csillagpusztító fegyverről

miért akarják ennyire luket, hogy ha ők is el tudták pusztítani az új halálcsillagot

kylo ren miért ilyen balfasz ha a valaha élt legnagyobb yeditől tanult

This post was edited by TrollBoss on Dec 24 2015 04:50am
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Dec 24 2015 05:16am
Quote (TrollBoss @ 24 Dec 2015 11:50)
nekem az ütött szöget a fejembe, hogy mindig le van írva, csak két sith van, egy mester, illetve egy tanítvány

honnan jött most ez a sith mester, ki ő (ha plagueis lesz akkor szájbabasszák magát az eredeti történetet)
hogy élte túl a birodalom bukását, hol volt eddig

ha létezett az ellenállás, illetve az első rend, hogy nem tudtak a csillagpusztító fegyverről

miért akarják ennyire luket, hogy ha ők is el tudták pusztítani az új halálcsillagot

kylo ren miért ilyen balfasz ha a valaha élt legnagyobb yeditől tanult


hát most az hogy ezt valamelyik sith kitalálta, hogy így lesz, még mások telibe szarhatják :D
a halál csillagról is csak akkor szereztek tudomást a srácok mire kész volt az eredeti trilógiában afaik
jó kérdés, gondolom kylo renről kéne gondooskodnia
mer fiatal és bohó, de ez igazából engem is zavart

This post was edited by Cpt_Ghost on Dec 24 2015 05:16am
Member
Posts: 31,096
Joined: Dec 12 2005
Gold: 16,428.00
Dec 24 2015 05:22am
Quote (Cpt_Ghost @ 24 Dec 2015 12:16)
hát most az hogy ezt valamelyik sith kitalálta, hogy így lesz, még mások telibe szarhatják :D
a halál csillagról is csak akkor szereztek tudomást a srácok mire kész volt az eredeti trilógiában afaik
jó kérdés, gondolom kylo renről kéne gondooskodnia
mer fiatal és bohó, de ez igazából engem is zavart


nemtom, igy mindenki durrog, hogy milyen szar kylo ren, de szerintem tokjol meg van irva a karaktere (azzal, hgoy probal a nagyapja nyomdokaiba lepni, meg maszkkal kemenyebbnek tetetni magat, de kozben meg be se fejezte a treningjet meg vivodik a vilagos meg a sotet oldal kozott)

csak attol felek, hogy ez igy tokeletes felvezetes egy ilyen darth vaderes megvaltas-sztorihoz, amit ha megint eloadnak kb ugyanugy, agyfaszt kapok

mas kerdes, hogy elegge hasonlit ep2-3 anakinra, akit mindenki utal, es mar kicsit sok a nyavalygo sithekbol

Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Dec 24 2015 05:24am
Quote (bajcli @ 24 Dec 2015 12:22)
nemtom, igy mindenki durrog, hogy milyen szar kylo ren, de szerintem tokjol meg van irva a karaktere (azzal, hgoy probal a nagyapja nyomdokaiba lepni, meg maszkkal kemenyebbnek tetetni magat, de kozben meg be se fejezte a treningjet meg vivodik a vilagos meg a sotet oldal kozott)

csak attol felek, hogy ez igy tokeletes felvezetes egy ilyen darth vaderes megvaltas-sztorihoz, amit ha megint eloadnak kb ugyanugy, agyfaszt kapok

mas kerdes, hogy elegge hasonlit ep2-3 anakinra, akit mindenki utal, es mar kicsit sok a nyavalygo sithekbol


jo hat igazabol attol hogy jol van megirva meg lehet hogy nem tetszik :D
de amugy szerintem az lesz a vége, hogy kyloka mégis jógyerek lesz és majd ő fogja levetni a verembe a mesterét mint anno dártvéder) és akkor be is fejezi amit ő elkezdett HEHEHE

This post was edited by Cpt_Ghost on Dec 24 2015 05:24am
Member
Posts: 23,630
Joined: Jan 17 2010
Gold: 3,470.00
Dec 24 2015 05:26am
Quote (bajcli @ Dec 24 2015 12:22pm)
nemtom, igy mindenki durrog, hogy milyen szar kylo ren, de szerintem tokjol meg van irva a karaktere (azzal, hgoy probal a nagyapja nyomdokaiba lepni, meg maszkkal kemenyebbnek tetetni magat, de kozben meg be se fejezte a treningjet meg vivodik a vilagos meg a sotet oldal kozott)

csak attol felek, hogy ez igy tokeletes felvezetes egy ilyen darth vaderes megvaltas-sztorihoz, amit ha megint eloadnak kb ugyanugy, agyfaszt kapok

mas kerdes, hogy elegge hasonlit ep2-3 anakinra, akit mindenki utal, es mar kicsit sok a nyavalygo sithekbol


igen badassnek indul a karaktere, de ahogy megy a film, úgy rombolódik

értem én hogy vívódik, de megállít egy lézerlövedéket, amit ott is tart

végén meg egy képzetlen csaj vágja haza párbajban
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll