d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Regi D2-s Baratok
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,596
Joined: Feb 27 2006
Gold: 10,401.00
Oct 22 2015 05:17pm
valami scammelős topikot is lehetne nyitni
egyszer kértem lvl 1-90 ls-t valakitől és aztán basztam megváltoztatni a pwt
92-93 lehettem amikor fullos palámat csupaszon találtam
egyből leesett mi történt, írtam a gyereknek h gg, jól kihasználta h retardált vagyok, np
visszaírt egy accal/pwvel amin ott voltak a cuccaim
top kek
Member
Posts: 643
Joined: Aug 14 2015
Gold: 0.50
Oct 22 2015 05:39pm
Quote (Vismajor @ Oct 23 2015 01:17am)
valami scammelős topikot is lehetne nyitni
egyszer kértem lvl 1-90 ls-t valakitől és aztán basztam megváltoztatni a pwt
92-93 lehettem amikor fullos palámat csupaszon találtam
egyből leesett mi történt, írtam a gyereknek h gg, jól kihasználta h retardált vagyok, np
visszaírt egy accal/pwvel amin ott voltak a cuccaim
top kek


DIR ellopta a 23 chargeos teleportos amumat a selffound assámrol + az összes goldot amikor lepkzott
aztán visszaadta 0 chargeval és nem volt goldom megjavitani
Member
Posts: 8,211
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 22 2015 06:04pm
Quote (Taszilo.^ @ Oct 22 2015 10:00pm)
irj olyan szemelyeket a /fl-edrol, akikkel nagyon joban voltal, de ahogy a d2 abbamaradt, nem tartottad veluk a kapcsolatot (tehat jsp-juk sincs)
kezdhetem? oke akkor kezdem
az elso akit megemlitek, az rogton 3, *_mfg accounttal voltak, ez a mayhem focus es geron (?) roviditese
aztan ott volt meg *thereproductor
serpanak es bajzinak ugyan volt jsp-juk, de mar nem (tudjak) hasznaljak


bold : mivel rici kibannoltatta


na de :

igazából én bő 10 éve volt osztálytársakkal kezdtem játszani, aztán megismertem lacust meg joet

volt még egy srác, akit megismertem d2-n keresztül, azóta életreszóló cimborám lett, évente 1-3x találkozunk, remekül elbeszélgetünk tizenév távlatából is (én leszek az esküvőjén a tanú)

szóval ennyiből én szar példa vagyok, de most pl Finnország óta elkezdtem euhccl-en játszani, jóba lettem egy francia sráccal, mostanában nem játszunk, nem is beszélünk, tökre sajnálom, ritka jótékony ember

This post was edited by Jancsipapa on Oct 22 2015 06:06pm
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 22 2015 06:59pm
nem diablos, de volt egy ~felevnyi idoszak iirc, amikor minden nap csomot jatszottunk egy izraeli sraccal quakeben, nem is tudom, hogyan lett vege, szerintem hamarabb eltavolodtunk egymastol, minthogy abbahagytam volna a quakezest teljesen, de lehet hogy megse
tanitott csomo mindent a jatekban is meg beszelgettunk irl dolgokrol is, elmeselte, hogy regen heroin meg nyugtatofuggo volt, etc, tokre kedveltem
facebookon baratom meg mindig de nem tartjuk mar a kapcsolatot
meg volt megegy srac, magyar, akivel valahogy egymasba talaltunk es jatszadoztunk, vele nem volt olyan mely a kapcsolatom azert. emlekszem a nickneve tele volt massalhangozzak es kb ugy nezett ki, mintha rabaszott volna egyszer a billentyuzetre es onnantol azt hasznalta volna. pedig amugy nem, csak nem emlekszem mar, mi volt az eredete, de arra igen, hogy wtf-fel kezdodott, es ezert mindenki annak roviditette. polgari neve meg balint volt talan, es corvinusra jart, de ezekben mar nem vagyok 100% biztos
meg volt meg egy norveg srac, na o vele meg olykor beszelek is meg mindig facebookon, csak vele sincs mar kozos jatekunk


igy visszagondolva diabloban szerintem nem is epitettem kapcsolatokat jsp elott, mert angolul nem tudtam elegge akkor meg, meg fiatal voltam es szegyenlos, es a magyarokat meg kerultem leginkabb, szoval csak irl ismerosokkel meg egyedul jatszottam leginkabb
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 22 2015 07:03pm
ja meg utban emlekszem volt egy magyar srac, akivel jatszottam, mert o azon ritka emberek koze tartozott, akik nem basztak szet fel kezzel is, de azert szerettek duelezni, es jelentett kihivast. benne az volt az emlekezetes, hogy annak ellenere, hogy nem volt egy rosszindulatu ember, mindig, mikor kikapott, irracionalis mertekben felbaszta magat, szoval ha osszessegeben szoros meccsunk volt, de nyeresre alltam a vege fele, akkor direkt vissza kellett fogjam magam mindig, es kikapjak, hogy ne ragequiteljen es tudjak jatszani vele meg utana aznap :D

This post was edited by SummertimeClothes on Oct 22 2015 07:04pm
Member
Posts: 8,211
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 22 2015 07:08pm
benyomva maradt a skype és pont itt van pár ilyen ismerősöm, eszembe se jutott:

egy dán sráccal játszogattam rengeteget, vegyészmérnök lett azóta, kb 4 éve nem tudok róla semmit
a guildből marci, kurva sokat hccl-eztünk, jókat szórakoztunk, róla se tudok semmit évek óta
aztán a régi munkások, Zokival, Alex-szel is még játszogattam annak idején meló mellett, velük se vágom, mi van...
Member
Posts: 31,213
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 22 2015 11:49pm
Quote (josheide @ Oct 22 2015 11:23pm)
Na es Norbi ?


tényleg. de neki van jspje tán
Member
Posts: 22,308
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,537.77
Oct 23 2015 12:01am
Quote (Jancsipapa @ Oct 23 2015 01:04am)
bold : mivel rici kibannoltatta


na de :

igazából én bő 10 éve volt osztálytársakkal kezdtem játszani, aztán megismertem lacust meg joet

volt még egy srác, akit megismertem d2-n keresztül, azóta életreszóló cimborám lett, évente 1-3x találkozunk, remekül elbeszélgetünk tizenév távlatából is (én leszek az esküvőjén a tanú)

szóval ennyiből én szar példa vagyok, de most pl Finnország óta elkezdtem euhccl-en játszani, jóba lettem egy francia sráccal, mostanában nem játszunk, nem is beszélünk, tökre sajnálom, ritka jótékony ember


Lacussal az elején ki nem állhattátok egymást. :D
Meg nálam is volt egy pont, amikor felszedtél egy superior 3 sox MP-t a földről azután, hogy egyet pattant, mert nem fért el az invemben, de ezen hamar túltettük magunkat.
Robi volt még egy végtelenül rendes ember (Tommy67).
Meg ott volt még *vip, akivel még akkor ismerkedtem meg 2002-2003 körül, amikor Topáéknál játszottam, mert csak náluk volt bekötve a net. Kaptam tőle pindlebotot, ami szintén Topáéknál futott éjszakánként, reggel meg felhívtam, hogy esett-e WF. :D
Member
Posts: 7,949
Joined: Dec 3 2005
Gold: 3,371.00
Oct 23 2015 12:53am
Member
Posts: 13,292
Joined: Jul 19 2008
Gold: 45,608.00
Oct 23 2015 12:14pm
Quote (-joey- @ 22 Oct 2015 22:51)
Az összes régi oldal le van archiválva.

Asszem ez volt az egyik legjobb Sakrah-s kép:

http://i.imgur.com/ETOz0EG.jpg


Ez maga mes mate?

Amugy valami lkm accra en is emlekszem, iirc valami idosebb csavo volt es harom ferfi nev volt az lkm, kurva sokat segitett mikor full noobkent 11 evesen elkezdtem battleneten jatszani
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll