d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Osszecsukhato Kerekpar
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,630
Joined: Jan 17 2010
Gold: 3,470.00
Sep 2 2015 05:07am
Quote (jarabekg @ Sep 2 2015 11:55am)
mi a menü az öregek otthonában? éhes vagyok, lehet odamegyek és elveszem az ételhordódat.


épp anyád van terítéken


REKT
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 2 2015 05:30am
Ang3l noob a temaban. :(

De amugy az a baja az osszecsukhatoknak, hogy rohadt kicsi kerek atmeroket hasznalnak, leizzadsz rohadtul vele ha mar 1+ km kell tekerni.

De am vannak jok.
Hasznalt/uj kell?
Mekkora tavokat tekernel vele (ofc tudom, hogy ez ilyen lakas-vonat-vonat-munkahely tavokat kell kelnyomni, de ez mekkora?
Milyen magas vagy?
Jah meg hany kilo?

This post was edited by Baleee on Sep 2 2015 05:37am
Member
Posts: 8,211
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Sep 2 2015 05:38am
Quote (Baleee @ Sep 2 2015 01:30pm)
Ang3l noob a temaban. :(

De amugy az a baja az osszecsukhatoknak, hogy rohadt kicsi kerek atmeroket hasznalnak, leizzadsz rohadtul vele ha mar 1+ km kell tekerni.

De am vannak jok.
Hasznalt/uj kell?
Mekkora tavokat tekernel vele (ofc tudom, hogy ez ilyen lakas-vonat-vonat-munkahely tavokat kell kelnyomni, de ez mekkora?
Milyen magas vagy?


Amiatt nem aggodom, ha kicsit tobbet kell tekerni, nyilvan ez ezzel jar... Nyaron Finnorszagban egy valto nelkuli ezereves biciklivel nyomtam le 600 kmt a dombos utakon...

Ugy dontottem, hogy inkabb uj kene, mivel akkor a garancia is meglenne, jartam mar meg parszor a hasznalt jarganyokkal.

Alkalmankent max ilyen 5 km-eket akarok menni, de mint irtam, ez abszolut nem gond, ha hajtani kell rendesen
180 cm magas vagyok es 100 kilo

This post was edited by Jancsipapa on Sep 2 2015 05:38am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 2 2015 05:48am
Quote (Jancsipapa @ 2 Sep 2015 13:38)
Amiatt nem aggodom, ha kicsit tobbet kell tekerni, nyilvan ez ezzel jar... Nyaron Finnorszagban egy valto nelkuli ezereves biciklivel nyomtam le 600 kmt a dombos utakon...

Ugy dontottem, hogy inkabb uj kene, mivel akkor a garancia is meglenne, jartam mar meg parszor a hasznalt jarganyokkal.

Alkalmankent max ilyen 5 km-eket akarok menni, de mint irtam, ez abszolut nem gond, ha hajtani kell rendesen
180 cm magas vagyok es 100 kilo


Ennyiert szerintem max a decathlonban kapsz ujonnan ilyet.


Hah, raneztem es tenyleg csak a decathlonban van ilyen raban, random osszecsukhato, ertelmes osszecsukhato bringak nevetsegesen dragak.

Na jo, nem A neuzernek meg a schwinn csepelnek vannak 60k korul/alatt.

http://www.laszlokerekpar.hu/termekek/adatlap/folding-bike-20-7s-kerekpar

Mondjuk a valto elegge leer amikor alacsony fokozatba valtasz, szerintem egy kisebb bedolesnel mar siman eleri az aszfaltot. Bar az ilyen bringakkal ugyse dolsz be, de ha meg meg is, es lent van a valtod, akkorat buksz, mint allat.

This post was edited by Baleee on Sep 2 2015 05:51am
Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 2 2015 05:49am
Quote (Jancsipapa @ Sep 2 2015 11:38am)
180 cm magas vagyok es 100 kilo

Te is elvagy akkor hízva rendesen, János!
Én most 96kg vagyok 178cm mellé
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 2 2015 06:02am
Ilyen arban mondjuk 15-16 kg-nal kezdodnek a bringak, hat dunno, osszecsukhatonal ettol kevesebbre szamitottam azert. Bar kell anyag az is igaz, hogy ne csavarodjon a vaz ossze-vissza.

A Schwinn-csepel megbizhato markava notte ki magat, de az o foldingjaik ahogy lattam a regi campingre hajaznak elegge. A Neuzer is magyar gyarto, regen eleg tre volt, lenyegeben tescos bringa szint. Aztan, lehet most mar jobb. Bar ez is csak azt jelenti, hogy a vazat ok gyartjak, ami mas bringa eseteben kevesbe szamithat, mert ugy is az a fontosabb, miket raknak ra, viszont egy foldingnal, ha szar a vaz, az nem a legjobb. : D

Amugy durva bazdmeg, hogy 500 meg 800k huf arban is vannak ilyen szarok, meg is ki a faszom veszi azt meg..
Member
Posts: 8,211
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Sep 2 2015 06:59am
Quote (Baleee @ Sep 2 2015 01:48pm)
Ennyiert szerintem max a decathlonban kapsz ujonnan ilyet.


Hah, raneztem es tenyleg csak a decathlonban van ilyen raban, random osszecsukhato, ertelmes osszecsukhato bringak nevetsegesen dragak.

Na jo, nem A neuzernek meg a schwinn csepelnek vannak 60k korul/alatt.

http://www.laszlokerekpar.hu/termekek/adatlap/folding-bike-20-7s-kerekpar

Mondjuk a valto elegge leer amikor alacsony fokozatba valtasz, szerintem egy kisebb bedolesnel mar siman eleri az aszfaltot. Bar az ilyen bringakkal ugyse dolsz be, de ha meg meg is, es lent van a valtod, akkorat buksz, mint allat.


En is decathlont neztem, valoszinu az lesz belole, vagy meg a schwinn
Quote (Baleee @ Sep 2 2015 02:02pm)
Ilyen arban mondjuk 15-16 kg-nal kezdodnek a bringak, hat dunno, osszecsukhatonal ettol kevesebbre szamitottam azert. Bar kell anyag az is igaz, hogy ne csavarodjon a vaz ossze-vissza.

A Schwinn-csepel megbizhato markava notte ki magat, de az o foldingjaik ahogy lattam a regi campingre hajaznak elegge. A Neuzer is magyar gyarto, regen eleg tre volt, lenyegeben tescos bringa szint. Aztan, lehet most mar jobb. Bar ez is csak azt jelenti, hogy a vazat ok gyartjak, ami mas bringa eseteben kevesbe szamithat, mert ugy is az a fontosabb, miket raknak ra, viszont egy foldingnal, ha szar a vaz, az nem a legjobb. : D

Amugy durva bazdmeg, hogy 500 meg 800k huf arban is vannak ilyen szarok, meg is ki a faszom veszi azt meg..


En is neztem a birdy markat be is zartam az oldalt pikpak :-D

Az is szempont egyebkent, hogy tenyleg ossze lehessen csukni, ne egy ilyen felbehajtos 'jovanazugy' technikaval legyen osszecsapva
Member
Posts: 26,533
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Sep 2 2015 07:00am
Quote (Cpt_Ghost @ 2 Sep 2015 12:26)
dihepnek van


ez
de sztem o is azt fogja mondani, hogy razer termeket vehetsz csak
vagy esetleg 1 ibikeot
Member
Posts: 29,401
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 2 2015 07:03am
En instant kerékpárt használok, összekeveredett 2 deci vízben es használatra kész.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 2 2015 07:03am
Quote (Jancsipapa @ 2 Sep 2015 14:59)
En is decathlont neztem, valoszinu az lesz belole, vagy meg a schwinn

En is neztem a birdy markat be is zartam az oldalt pikpak :-D

Az is szempont egyebkent, hogy tenyleg ossze lehessen csukni, ne egy ilyen felbehajtos 'jovanazugy' technikaval legyen osszecsapva


En amugy a Kross Flexeket neztem. Azok is jonak tunnek, de azt ahogy lattam 80-100 kozotti tier mar inkabb.
De erdemes lehet megnezni, kiprobalni ettol fuggetlenul. Ugy is, 'hosszu tavu' befektetes, akkor meg lehet inkabb megeri.
Arrol nem is beszelve, hogy a Kross egy elegge felfutott, varosi/turabringas gyarto, marmint jo, gyart masokat is nyilvan, de pl a trekking/crosstrekking bringai szerintem igen csak jol sikerultek (ar/ertekben is, felszereltsegre).
Szoval utana keresnek, egy probat mindenhogy megerne, ha talalsz valahol, ahol ki is tudod probalni, mondjuk valami 'ujabb kiadasu' verziojat.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll