d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1238323842385238623874725Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,169
Joined: Jul 24 2005
Gold: 16,758.07
Apr 24 2017 11:09am
Member
Posts: 150
Joined: Mar 9 2017
Gold: 0.00
Apr 24 2017 11:12am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Apr 24 2017 05:37pm)
akkor rekt vagyok XDDDD

baszódjatok meg

máskor okosabb leszek és nem írom bele hogy "senkit sem érdekel"


amúgy azóta tüske a nyomorék holló a szememben amióta beugatott hogy "ez most meshnek a redpill időszaka, ignoráljátok!!", és mivel észrevettem hogy azóta folyton ilyen okoskodó szarokat postol, megfeleltettem ezt annak hogy aztmondtam neki hogy "többet vártam volna tőled ha már ilyen művelt embernek állítod be magad", és most ez triggerelt benne ilyen bizonyítási vágyat hogy mindenkinek bizonygassa hogy mennyire okos és művelt. (mivel előtte nem ebből áltak a postjai, hanem észrevehető volt 1 elég éles váltás a posztolási stílusában, vagy lehet csak én láttam bele)

szóval gondoltam emiatt jól belerúgok, de elbasztátok nekem, kösz szépen


Nem akartam reagálni az előző postodra de ha már elkezdtél pszichoanalizálni amit ugye nagyon utálsz ha mások csinálnak veled, akkor már csak írok valamit.
Egyáltalán nem értem miről beszélsz egyébként, igen volt 3 postom a redpill dolgokkal kapcsolatban ami valószínűleg rosszabbal jött ki mint szerettem volna, meg jobb lett volna ha megtartom magamnak de ezeken kívül gyakorlatilag hozzád sem szóltam, csak te lovagolsz azóta is rajta. Ez most arrogánsan fog hangzani de ha beszélgetsz olvasott emberekkel akkor nincs a stílusomban semmi amibe bele lehetne kötni, csak azért mert nem minden 2. postom egy meme vagy mert nem végtelenül szűk a szókincsem és kihasználom a nyelv adta lehetőségeket már azt hiszed, hogy ez valami kompenzáció, nagyképűség és beindul egyfajta antiillektualizmus vagy nem tudom. Amennyire lehet kerülöm a személyeskedés és általában próbálom normálisan megindokolni amit írok, ha elsőre nem is, akkor ha rákérdeznek biztosan (kivéve azt 3 postot, mea culpa).
Szerinted mégis mit bizonyítanék az itt levő 5 embernek aki ír is valamit, azzal a napi 1.7 posttal amim van mióta "visszajöttem"? Rég túlléptem azon, hogy bárkinek bármit bizonyítanom kéne, ha érdekelne, hogy mások hogyan vagy mit értékelnek sikerként akkor nem ott tartanék ahol vagyok, meg teljesen máshogy állnék az élethez amúgy is.

This post was edited by lehetrawen on Apr 24 2017 11:13am
Member
Posts: 31,213
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Apr 24 2017 11:19am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Apr 24 2017 05:04pm)
nem unod még ezt a "nézzétekmilyenokosésműveltvagyok" postolást egyébként? mer az tuti hogy senkit se érdekel


Én örülök hogy visszajött holló, emeli a színvonalat. Nem kell mindennel egyetérteni, joey-al se értek sokmindenben egyet de attól még értelmes embernek gondolom, és jobb mintha lenne +1 nerfhidra
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Apr 24 2017 11:32am
Quote (sylke @ Apr 24 2017 06:08pm)
1-10ig mennyire vagy triggered?


10
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Apr 24 2017 06:04pm)
huh
ikszdé
neked aztán érdemes volt éveken keresztül önfejleszteni


hát ha szerinted arról szól az önfejlesztés hogy egy nyájas birkává válj akkor eléggé félre vagy tájékozódva

Quote (lehetrawen @ Apr 24 2017 06:12pm)
Nem akartam reagálni az előző postodra de ha már elkezdtél pszichoanalizálni amit ugye nagyon utálsz ha mások csinálnak veled, akkor már csak írok valamit.
Egyáltalán nem értem miről beszélsz egyébként, igen volt 3 postom a redpill dolgokkal kapcsolatban ami valószínűleg rosszabbal jött ki mint szerettem volna, meg jobb lett volna ha megtartom magamnak de ezeken kívül gyakorlatilag hozzád sem szóltam, csak te lovagolsz azóta is rajta. Ez most arrogánsan fog hangzani de ha beszélgetsz olvasott emberekkel akkor nincs a stílusomban semmi amibe bele lehetne kötni, csak azért mert nem minden 2. postom egy meme vagy mert nem végtelenül szűk a szókincsem és kihasználom a nyelv adta lehetőségeket már azt hiszed, hogy ez valami kompenzáció, nagyképűség és beindul egyfajta antiillektualizmus vagy nem tudom. Amennyire lehet kerülöm a személyeskedés és általában próbálom normálisan megindokolni amit írok, ha elsőre nem is, akkor ha rákérdeznek biztosan (kivéve azt 3 postot, mea culpa).
Szerinted mégis mit bizonyítanék az itt levő 5 embernek aki ír is valamit, azzal a napi 1.7 posttal amim van mióta "visszajöttem"? Rég túlléptem azon, hogy bárkinek bármit bizonyítanom kéne, ha érdekelne, hogy mások hogyan vagy mit értékelnek sikerként akkor nem ott tartanék ahol vagyok, meg teljesen máshogy állnék az élethez amúgy is.


ezt most nem olvasom el ha nem gond

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Apr 24 2017 11:32am
Member
Posts: 20,790
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 24 2017 11:33am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Apr 24 2017 05:37pm)
akkor rekt vagyok XDDDD

baszódjatok meg

máskor okosabb leszek és nem írom bele hogy "senkit sem érdekel"


amúgy azóta tüske a nyomorék holló a szememben amióta beugatott hogy "ez most meshnek a redpill időszaka, ignoráljátok!!", és mivel észrevettem hogy azóta folyton ilyen okoskodó szarokat postol, megfeleltettem ezt annak hogy aztmondtam neki hogy "többet vártam volna tőled ha már ilyen művelt embernek állítod be magad", és most ez triggerelt benne ilyen bizonyítási vágyat hogy mindenkinek bizonygassa hogy mennyire okos és művelt. (mivel előtte nem ebből áltak a postjai, hanem észrevehető volt 1 elég éles váltás a posztolási stílusában, vagy lehet csak én láttam bele)

szóval gondoltam emiatt jól belerúgok, de elbasztátok nekem, kösz szépen


Ha tisztaban vagy vele, hogy egy müvelt emberrel van dolgod, akkor vehetned a faradtsagot elmagyarazni neki, hogy a RedPill nem a nök lenezeseröl, hanem az emberek viselkedeseröl es az önfejlesztesröl szol.
Member
Posts: 150
Joined: Mar 9 2017
Gold: 0.00
Apr 24 2017 11:36am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Apr 24 2017 06:32pm)
10

hát ha szerinted arról szól az önfejlesztés hogy egy nyájas birkává válj akkor eléggé félre vagy tájékozódva



ezt most nem olvasom el ha nem gond


Istenem akkor miről beszélünk egyáltalán, ez volt az utolsó, hogy bármilyen postodra reagáltam.
Member
Posts: 26,533
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Apr 24 2017 11:46am
jo a topic
Member
Posts: 150
Joined: Mar 9 2017
Gold: 0.00
Apr 24 2017 11:50am
Quote (Karan2_Returned @ Apr 24 2017 06:33pm)
Ha tisztaban vagy vele, hogy egy müvelt emberrel van dolgod, akkor vehetned a faradtsagot elmagyarazni neki, hogy a RedPill nem a nök lenezeseröl, hanem az emberek viselkedeseröl es az önfejlesztesröl szol.


Ha önfejleszteni akarsz akkor ne a kapitalista piacra írt pszeudopszichológia "self improvement" könyvekre meg internetes megszakértőkre támaszkodj, amik/akik végtelenül leegyszerűsített dolgokkal próbálnak mindent megmagyarázni, hanem mondjuk nézz utána pl sztoikusoknak meg úgy általában a filozófiának sőt akár a kereszténységnek is (hagyjuk az egyházat most de a teológia meg az Újszövetség elég hasznos tud lenni) , de bármelyik klasszikus regény is többet tud adni az emberi viselkedésről, mint ezek, ha kicsit végiggondolod mi történik benne.
A redpillben semmi új nincs csak átnevezték azt ami előtte volt de ha megnézed általában milyen emberek azonosulnak vele és kik hirdetik (nagy részben megkeseredett neckbeardek), akkor elég könnyű inkább otthagyni az egész "mozgalmat", pont azért mert nem nyújt újat csak egy leegyszerűsített verzióját bizonyos társadalmi kapcsolatoknak.

This post was edited by lehetrawen on Apr 24 2017 11:51am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Apr 24 2017 11:51am
Quote (lehetrawen @ Apr 24 2017 06:50pm)
Ha önfejleszteni akarsz akkor ne a kapitalista piacra írt pszeudopszichológia "self improvement" könyvekre meg internetes megszakértőkre támaszkodj, amik/akik végtelenül leegyszerűsített dolgokkal próbálnak mindent megmagyarázni, hanem mondjuk nézz utána pl sztoikusoknak meg úgy általában a filozófiának sőt akár a kereszténységnek is (hagyjuk az egyházat most de a teológia meg az Újszövetség elég hasznos tud lenni) , de bármelyik klasszikus regény is többet tud adni az emberi viselkedésről, mint ezek, ha kicsit végiggondolod mi történik benne.
A redpill-ben semmi új nincs csak átnevezték azt ami előtte volt de ha megnézed általában milyen emberek azonosulnak vele és kik hirdetik (nagy részben megkeseredett neckbeardek), akkor elég könnyű inkább otthagyni az egész "mozgalmat", pont azért mert nem nyújt újat csak egy leegyszerűsített verzióját bizonyos társadalmi kapcsolatoknak.


ezt elolvastam és

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Apr 24 2017 11:54am
mióta itt kint lakom, tapasztalatból is mondhatom hogy az intelligencia/kommunikáció/megnyilvánulások terén minél sötétebb a bőrszíne egy embernek annál alacsonyabbak ezek az értékek
ezek a török/arab/néger országokból származó emberek még mindig undort váltanak ki belőlem, főleg a fiatalok

mennek az utcán, pld. a feketék, nadrágból kilóg a segge az összesnek, köpködnek, ÜVÖLTVE beszélnek, zenét kiabáltatnak a telefonjukról, bámulnak az arcodba, a homoknégerek ugyanez, azzal a különbséggel hogy nem lóg ki a seggük
ja és mindegyik bámulja a nőket, ha fogod a kezét az sem számít

miért kellenek ezek európának
Go Back To Magyar Topic List
Prev1238323842385238623874725Next
Add Reply New Topic New Poll