d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mi Történik Ha 2 Ráczmes Találkozik Az Uccán
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Apr 8 2015 02:01pm
Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 9 2015 06:20am
elfelejtettem elhozni az erzsébet utalványkáimat van egy csomó még

beakartam menni fagyaszott rántottcsirkecombokért instant :XD rohadt jok voltak multkor is
na mindegy hazamegyek érte azt gyorsan elugrok értük

van egy 5 ezres utalvány lol de az a baj vele h egyszerre annyit nem szoktam költeni még ha mindent hozok ami kell akkor se ezek meg nem akarnak belőle visszaadni szoval el kell kötlenem + még 20 forintot adni nekik többet kell költeni

na megpróbálom

ja de inkább holnap kéne mert diablo 3 season 3 hétvégére kéne betankolni ma meg időben lefeküdni hogy holnap fent tudjak maradni szombat délutánig egyhuzamba
de faszom
ma is akarok csirkecombokat kolát mindent és ma is játszani akarok sokáig


faszom hogy igy be kell osztogatni az időmet és nem akkor csinálok és azt amit akarok
szemét élet
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Apr 9 2015 09:47am
a whiskey és a kóla be van készítve holnap estére a hűtőben
good feels
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Apr 9 2015 10:04am
Quote (Senee @ 9 Apr 2015 13:20)
elfelejtettem elhozni az erzsébet utalványkáimat van egy csomó még

beakartam menni fagyaszott rántottcsirkecombokért instant :XD rohadt jok voltak multkor is
na mindegy hazamegyek érte azt gyorsan elugrok értük

van egy 5 ezres utalvány lol de az a baj vele h egyszerre annyit nem szoktam költeni még ha mindent hozok ami kell akkor se ezek meg nem akarnak belőle visszaadni szoval el kell kötlenem + még 20 forintot adni nekik többet kell költeni

na megpróbálom

ja de inkább holnap kéne mert diablo 3 season 3 hétvégére kéne betankolni ma meg időben lefeküdni hogy holnap fent tudjak maradni szombat délutánig egyhuzamba
de faszom
ma is akarok csirkecombokat kolát mindent és ma is játszani akarok sokáig


faszom hogy igy be kell osztogatni az időmet és nem akkor csinálok és azt amit akarok
szemét élet



Koszi hogy elolvashattam
Go Back To Magyar Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll