d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Miert Utalod > Az Oregeket
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,935
Joined: Sep 7 2009
Gold: 595.00
Feb 10 2015 05:31am
mert megállás nélkül nyavalyognak
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Feb 10 2015 05:46am
decemberben amugy 15 oregekotthonaban jatszottam karacsonyi zenet az osztalytarsaimmal))
Member
Posts: 49,596
Joined: Feb 27 2006
Gold: 10,401.00
Feb 10 2015 05:53am
Azt tudnám meg egyszer hogy miért érzik letszukseglrtnek hogy elsőnek szálljanak le a buszrolbillamosrolbarmirol
Mikor ok a leglassabbak
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Feb 10 2015 05:54am
Quote (Vismajor @ 10 Feb 2015 12:53)
Azt tudnám meg egyszer hogy miért érzik letszukseglrtnek hogy elsőnek szálljanak le a buszrolbillamosrolbarmirol
Mikor ok a leglassabbak


igazabol pont azert mert ok a leglassabbak, es nem szeretnenek a buszon maradni, ez meg ertheto is.
Member
Posts: 5,987
Joined: Jun 3 2011
Gold: 65.00
Feb 10 2015 06:18am
lol :D velem egy bacsi azt akarta eljatszani hogy beszalt a liftbe (10. en lakom) es miutan elindult a lift megallitotta a 9.en hogy otthon felejtett valamit es hogy lennek e olyan szives megvarnam e amig visszajon es megfogom e az ajtot, magamban gondoltam ,hogy mire ez fellepcsozik egy emeletet 30 an akarnak majd megolni amig fent tartom a liftet ugyhogy lementem es visszakuldtem neki, na varj ... en fent hagytam az igazolvanyaimat ugyh vissza kellett mennem, felmentem lehoztam liftel jottem le es milyen furcsa a papi velem egyutt szalt be a liftbe:DD

asdfjagshl utalok angol laptopon irni fck

This post was edited by NoobHunter on Feb 10 2015 06:19am
Member
Posts: 20,788
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 10 2015 06:45am
Quote (NoobHunter @ Feb 10 2015 01:18pm)
lol :D velem egy bacsi azt akarta eljatszani hogy beszalt a liftbe (10. en lakom) es miutan elindult a lift megallitotta a 9.en hogy otthon felejtett valamit es hogy lennek e olyan szives megvarnam e amig visszajon es megfogom e az ajtot, magamban gondoltam ,hogy mire ez fellepcsozik egy emeletet 30 an akarnak majd megolni amig fent tartom a liftet ugyhogy lementem es visszakuldtem neki, na varj ... en fent hagytam az igazolvanyaimat ugyh vissza kellett mennem, felmentem lehoztam liftel jottem le es milyen furcsa a papi velem egyutt szalt be a liftbe:DD

asdfjagshl utalok angol laptopon irni fck


rofl :DDDDD
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 10 2015 07:02am
Quote (Cpt_Ghost @ 10 Feb 2015 13:54)
igazabol pont azert mert ok a leglassabbak, es nem szeretnenek a buszon maradni, ez meg ertheto is.


ilyenkor kell hátbarúgni és elfutni
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Feb 10 2015 07:33am
engem különösképp idegesítenek a redvás nyuggerek
igen, én is leszek olyan idős(remélem:D), engem is utálni fognak, de emiatt nem leszek toleránsabb
igen, megélt nagyon sok mindent, tisztelnem kéne őket, de nálam már bőven kiharcolták az utóbbi 10 évben, hogy ne tiszteljek bennük lófaszt sem.

megőrjítenek, hogy MINDENHOL ott vannak és belassítanak MINDENT
Ha bechargeol elém a kasszába egy fostos zsémbes fejű mogorva öregasszony már előre tudom, hogy legalább +5 percet ott fogom baszni a rezet, mert mire a nyuggerszekérből előhalássza a pénztárcát és 10 meg 20ftosokban kifizeti 2 másik sor kiürül.
Mozgólépcsőn beáll egymás mellé 2 őskövület, mögöttük a tank, látom, hogy ott a metró, amit kurvára el kéne érnem, szólok nekik és mire eljut odáig, hogy lelépjen egy lépcsőfokot és félrehúzza a tankot már rég elment a metró.
Buszon imádom még őket, mert persze csúcsidőben kell az ügyeletre menni pletyizni, vagy a piacra és amikor feltörnek a buszra, néha a lehető legbunkóbb módon tolják arrébb az embert és rakják a szaros cuccukat más lábára, meg persze néha követelik a helyet.
meg amikor telefonálnak bazz... 40 perc csörgés után(már ha meghallják) veszik fel a telefont és úgy üvöltenek bele, mintha muszáj lenne..
Azt is imádom, amikor segítek nekik valamiben pl. bkv-n(igen, előfordul), aztán 5x kívánják hogy a jóisten segítsen, majd megemlítik, hogy nekik is van olyan idős kisunokájuk mint én és elkezdik mesélni az élettörténetüket. Az se zavarja ha közben zenét hallgatok.
A belvárosban is a keskeny kisutcákban, ahol 1-2 ember fér el csak egymás mellett az út közepén mennek, ahol esélytelen megelőzni őket, vagy max úgy, ha kimegyek az autóútra. Különösképp értékelem ha rohanásba vagyok(és általában rohanok mindenhova, mert képtelen vagyok időben elindulni).

Bevásárlás közben ha legalább 2 nyugger áll előttem a húspultnál inkább veszek mást, mert általában 15 percig válogatnak utána inkább mást kérnek.A zöldségeknél szintúgy... almát akartam venni, beállt az almák elé a nyugger és egyesével végignézte az összeset(100ft/kg volt az ára) és már nem volt türelmem kivárni. Amikor lemérnék a zöldséget is... ha nem megyek oda segíteni megkeresni a kurva vöröshagymáját(ami kiszúrja a szemét) és lemérni, zárásig várakozhatnék.
Szerencsére KP-ba kapom a fizum és nagyon ritkán kell ATM-hez mennem, de ha ott is egy nyugger áll elém, tudom hogy legalább 2 karton cigit elszívhatnék mire eljutok a pénzkivételig.

és még sorolhatnám reggelig

This post was edited by TouchCow on Feb 10 2015 07:35am
Member
Posts: 826
Joined: Sep 9 2014
Gold: 0.00
Feb 10 2015 07:38am
Már várom azt a postot, hogy a 60 éven felüli embereket agyon kell lőni.

This post was edited by ZaturekManfred on Feb 10 2015 07:39am
Member
Posts: 31,698
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 10 2015 07:40am
Quote (llllllllllll @ 10 Feb 2015 08:56)
Rohanok meloba, alapbol kesesben vagyok
futok le a lepcson
Telom fent maradt
Futok vissza. Telo megvan, futok le
Ilyen csengos, kodos kapunk van lent
Latom hogy egy nyugger ott szenved, mondom ok
Varok, semmi
Kinyitim belulrol, rohannek tovabb
JAAAJ KOSZONOM FIATALEMBER, NEM NYITJA A KULCSOM
Wtf kulccsal szerintem nem is lehet nyitni
Nezem, beletort egy kulcsot a zarba, amin meg van tiz masik kulcs
Kozbe visit hogy EN NEM TUDOM HOGY KELL AZZAL KINYITNI, ELFELEJTETTEM A KODOT
ok mondom, most nyitva van, menjen be es a kulcsot ne hagyja itt
DE AZ NEM NYITJA HAT NEM TUD BEMENNI
Kiszedem a kulcsat, odaadom neki, mar kozel allok hogy elboruljon az agyam, mondom hogy de tetszik latni, van rajta mas kulcs is, gondolom a lakasba be szeretne menni
DE HAT EZT NEM NYITJA
Ok. Elengedem az ajtot, bemesz ahogy akarsz bazdmeg
SZEMBEN LEVO HAZBOL UVOLT AT EGY MASIK NYUGGER, hogy NEM JO A KULCSA, MASOLJANAK MAR NEKI
mondom nekem nincsen kulcsom
AZZWL AZ IZEVEL NYITJA KI?
Igen
DE HAT O NE TUDJA A KODOT


Es itt dontottem ugy, hogy en mindent megtettem es elsetaltam
15 perc keses munkabol


Best
Go Back To Magyar Topic List
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll