d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Rossz Tapasztalatok Vendégekkel > Iso Story
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Nov 17 2014 12:00pm
Quote (Cpt_Ghost @ 17 Nov 2014 18:59)
errol joshi tudna meselni mondjuk amikor nalunk ittunk. :Dd


Sikerult a bold.
Member
Posts: 8,211
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 17 2014 01:26pm
Quote (Baleee @ Nov 17 2014 07:59pm)
Hmm, mustar, mint sikosito..


az igazi angol mustár akkor már :D
Member
Posts: 71,152
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 17 2014 02:37pm
Házibuli. Négy lány lakik együtt, mindenki hívta az ismerősöket, szóval mindig kurva nagy buli volt. Egyik csaj a buli napjának délutánján összefutott egy régi ismerősével és elhívta őt is. Megadta a címet, meg az időpontot, aztán szétváltak, hogy beszerez még pár kelléket estére.

Pár óra múlva baktatnak felfelé a lépcsőházban a sörökkel és a srácra terelődik a szó, mire megjegyzi, hogy "ááá nem akar tőle semmit, mert egyáltalán nem néz ki jól".

Lép még kettőt, felnéz és a lépcső tetején ott áll a srác pár sörrel a kezében.... Hát nem maradt sokáig a buliban.

Az én haverjaimból az egyik lehugyált az 5. emelti körgangról, miután az este folyamán az összes muskátlit megbecstelenítette, a másik meg a győri IC-n ébredt, mert a keletinél véletlen felszállt egy vonatra. Jó buli volt.


//fej storija után ez semmi :DDDD de vismajor történetéről jutott eszembe

This post was edited by beni on Nov 17 2014 02:41pm
Member
Posts: 42,994
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 17 2014 02:42pm
Egyszer szilveszterkor nagyon berúgtam és egy házibuliban kötöttem ki.
Ott volt ilyen fedett zárható terasz/előszoba szerűség, de ilyen ágy asztal minden. Ott feküdtem az ágyon a rendes buli meg beljebb volt egy nagy szobában.
Feküdtem az előszobában az egyik ágyon full KO-n.

Rámjött a hányinger és mivel nem tudtam hol a wc gondoltam majd a kertben hányok, még mindig jobb, mint bent.
Akárhogy próbáltam nyomni az ajtót nem nyílt ki, és végül oda hánytam az ajtóba belül és visszafeküdtem az ágyra. <mentségemre legyen mondva, hogy olyan 4 deci vodka + 1 sör volt bennem, amit kb 30-60 perc alatt fogyasztottam el>

Aztán arra emlékszem, hogy nem sokkal később valaki jött be, és rájöttem, hogy azért nem jutottam ki, mert befele nyílt, hiába nyomtam az ajtót.
Itt az előtérben ilyen félhomály volt, ezért senki nem vette észre a hányást és később tele volt minden lábnyomokkal.

Azóta sem jöttek rá, hogy én voltam.

Soha nem voltam ennyire kész azóta sem :D
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Nov 17 2014 02:42pm
Quote (Fej @ 17 Nov 2014 14:59)
nekem meg kurva sok ilyen storym van, tobb olyan is amit inkabb le se irok (az elobb neki alltam, de vagy kurva undorito volt a story, vagy nem tudtam ugy megfogalmazni, hogy ne legyen egy teljes oldal, vagy csak ne irjak le olyan dolgokat, amiket nem szivesen osztanek meg masokkal)

elsos osztalykirandulas eleg fun volt, es azt talan letudom irni par mondatban

a lenyeg, hogy igazi mocsok egy osztalyunk volt (ez egy magasepito szakkozep osztaly volt), az osztaly ~fele, vagy lebukott, vagy kirugtak az iskolabol elso ev vegere (pedig ez dunantul talan legjobb epitos sulija, orszagos versenyeken meg mindig a volt sulink adja az elso 10 helyezett felet)

na most, reggel busszal indultunk fertodre es ott kezdtek el porogni az esemenyek(bar oda uton mar pl az egyik srac olyat fingott hogy beszart, es meg kellett allni a busszal), mikor odaertunk es kiderult (mar nem tudom mi volt az oka), hogy az elore leszervezett szallasunkra nem tudunk menni, igy az ofonk elkezdett panikszeruen keresni valamit, az esterhazy kastelyban volt meg hely

volt 4 srac akikkel mindenkeppen kozos szobat akartunk, elmondta a recepcios, hogy csak 3 agyas szobak vannak, addig vinnyogtunk, hogy toljunk be agyat, vagy valahogy oldjuk meg, mig a no el nem mondta, hogy valojaban van egy 4 agyas, de reggel jonnek oda vendegek es csak akkor adja oda nekunk, ha tokeletes rendet hagyunk, illetve reggel be is agyazunk magunk utan

az utolso emlekeim a teljes kepszakadas elott azok, hogy rantott majjal dobaljak egymast a szobankban, falakra, mennyeztere, mindenfele (kb az egesz osztaly a mi szobankban volt), a teraszrol dobaltak meg tojjassal a ket rotweilert akik ejjel a kastely egy reszet oriztek, elmentunk vmi buliba, egyik osztalytarsam osszemelegedett vmi fertodi csajjal aki baromira fazott, odaadta neki a srac a pulcsijat, hogy abban setaljon haza es majd reggel valahogy visszaadja, a csaj meg aznap ejjel atsetalt a kastelyhoz, a srac kiment ele, de ejjelre bezartak a kapukat (ilyen brutal magas baromi regi kovacsoltvas kapu volt), bement a gyerek keresett vmi csavarhuzot, felfeszitette a kaput es megdugta a csajt

reggel felkelt az ofonk, es miutan beszelt a szemelyzettel, kifejtette, nem eleg, hogy tojassal dobaltak meg a kutyakat, osszehanytak a folyosot, tobben belehugyoztak a diszkertben talalhato szokokutba, de megis mi a retkes faszert kellett felfesziteni a muzealis erteku kovacsoltvas kaput, o kovetkezo negy evben soha tobbet nem visz minket sehova, a sracot aki kolcsonadta a pulcsijat, ra par hetre felhivta a lany, hogy szerinte petefeszekgyulladast kapott tole, azota sem tudom miaz

hat ez megis kurvara tl/dr lett


Kibaszottul 10/10. :DD faszért írom be hogy röhögök
Member
Posts: 54,977
Joined: Aug 3 2007
Gold: 35,990.00
Nov 17 2014 02:45pm
Quote (HunIndex @ 17 Nov 2014 21:42)
Kibaszottul 10/10. :DD faszért írom be hogy röhögök


Mindig tudtam, hogy te voltal vanek.
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Nov 17 2014 02:52pm
Quote (josheide @ 17 Nov 2014 22:45)
Mindig tudtam, hogy te voltal vanek.


Én voltam.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Nov 17 2014 03:06pm
Csajom elrángatott valami retardált barátnője lakásavató bulijába
Házigazda csaj valami kibaszott gordonremzinek képzelte magát, annyi szart össze sütött-főzött
Csajom odajött hozzám a konyhában hogy vigyünk a sütiből mert annyit csinált a gyökér házigazda, hogy senki nem bírja megenni
Finoman közöltem a csajommal, hogy azt a szart én még egyszer be nem veszem a számba
Hallotta a házigazda is, de egy kis építő kritika igazán ráfért, mert baszott szarul főzött
Volt ott valami nyomorék gyerek is, aki egész este azt tolta, hogy hány csajt hogy baszott meg, de látszott rajta, hogy 4 centis fasza van és nem kell komolyan venni. Na neki leszakadt a pofája.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 17 2014 03:11pm
Nekunk is volt egy hagyomanybulink, minden evben, ugyan akkor. Csavo lakasan fent, mindig sokan osszegyultunk. A hagyomanybuli abbol allt, hogy elson valami ordenare nagy mocskot csinaltak, azon meg nem voltam, mert nem ismertem azt a tarsasagot. Sorrel fellocsoltak a padlot, meg a hajukra ontottek, szotyival szinten felszortak a szonyeget, hatterben az Istvan a krialy, rockopera szolt, volt egy csontvazfej (real, vmi foldmeresen talalta csavo apja), amibe asszem belehugyoztak, meg hamuztak. Kaspo repult a 6. emeletrol, viragostol. Aztan a hazigazda huga (nem volt ott), de egyik srac felvette a tangajat a csajnak, ruhara, meg a melltartojat. A kiabrandito az volt a dologban, hogy amugy a huga relative jol nez ki, de ossze volt menstrualva a tangaja. Marmint mosva volt, de nyilvan nem vette ki a mososzer a verfoltot. Aztan a csaj szobajat tonkretettek, szoneget is osszesoroztek. Kesobbiekben aztan az lett a relax szoba, vagy is uccso 2 evben mar nem lett tonkreteve neki, ellenben elozo evben a kanape oldala leszakadt, bar azt nem tudom miert, mert akkor relax szobaban voltam, de elvileg valami kicsi a rakas dologtol.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 17 2014 03:12pm
Quote (bbaallaaggee @ 17 Nov 2014 23:06)
Csajom elrángatott valami retardált barátnője lakásavató bulijába
Házigazda csaj valami kibaszott gordonremzinek képzelte magát, annyi szart össze sütött-főzött
Csajom odajött hozzám a konyhában hogy vigyünk a sütiből mert annyit csinált a gyökér házigazda, hogy senki nem bírja megenni
Finoman közöltem a csajommal, hogy azt a szart én még egyszer be nem veszem a számba
Hallotta a házigazda is, de egy kis építő kritika igazán ráfért, mert baszott szarul főzött
Volt ott valami nyomorék gyerek is, aki egész este azt tolta, hogy hány csajt hogy baszott meg, de látszott rajta, hogy 4 centis fasza van és nem kell komolyan venni. Na neki leszakadt a pofája.


Wp, 10/10
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll