d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > El Tudod Képzelni, Hogy Itthon Maradj?
Prev1101112131415Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 22 2014 05:58am
Rici irja le hogy nezett ki egy munkanapja az audinal, kivancsi vagyok.
Member
Posts: 53,914
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 22 2014 05:58am
Quote (xUb0rka @ 22 Oct 2014 12:53)
Orulok, hogy igy van, nincs miert aggodnom akkor, azokkal ellentetben akik mindenbol kettessel csusznak at.

Bar teljesen mindegy, mert most a topikban nem errol van szo. Ha ket ev alatt vegeznem el az ot eves kepzest, akkor is a nyakamat ratennem, hogy a postod inkabb igy nezne ki valahogy: 'oke, ez mind szep es jo de human skillek nelkul soha nem talalsz am munkat.'


nem nézne így ki, az már egy másik szint
eleinte csak a háttérben dologozol, aztán mehetsz a kliens elé mert reprezentálhatod a céget, aztán mentorálsz is már 1 majd később 3 és több embert
szépen lassan bevezetődik a human oldala, de ez kezdésként least of ur worries
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Oct 22 2014 06:12am
Quote (Anarkin @ Oct 22 2014 01:58pm)
nem nézne így ki, az már egy másik szint
eleinte csak a háttérben dologozol, aztán mehetsz a kliens elé mert reprezentálhatod a céget, aztán mentorálsz is már 1 majd később 3 és több embert
szépen lassan bevezetődik a human oldala, de ez kezdésként least of ur worries


Gepfejleszton vagyok, nagyreszt mechanika targykor. Mechanika szigorlatom otos lett btw. Audinal kerdeztek mikor vegzek es visszavarnak. Gyakornoksag vegi beszelgetes pozitiv volt minden szempontbol, remelem annyira nem aggodsz, de azert orulok

Joshy:
Azert valamit szogezzunk le, ede nem aggodik ertem, vagy ilyesmi, akkor nem meggyozni akarna masokat/engem hogy en bizony meg fogom olni magam, hanem batoritana/segitene) . Nem tamadasnak fogom fel, egyszeruen csak elgondolkoztat, hogy miert ekkora pocs valaki, akirol nem is gondolnam amugy. A tobbirere irok facen ha hazaertem
Member
Posts: 53,914
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 22 2014 06:14am
Quote (xUb0rka @ 22 Oct 2014 13:12)
Gepfejleszton vagyok, nagyreszt mechanika targykor. Mechanika szigorlatom otos lett btw. Audinal kerdeztek mikor vegzek es visszavarnak. Gyakornoksag vegi beszelgetes pozitiv volt minden szempontbol, remelem annyira nem aggodsz, de azert orulok

Joshy:
Azert valamit szogezzunk le, ede nem aggodik ertem, vagy ilyesmi, akkor nem meggyozni akarna masokat/engem hogy en bizony meg fogom olni magam, hanem batoritana/segitene) . Nem tamadasnak fogom fel, egyszeruen csak elgondolkoztat, hogy miert ekkora pocs valaki, akirol nem is gondolnam amugy. A tobbirere irok facen ha hazaertem


én nem azt mondtam amit a többiek, hogy nem vesznek fel sehova se, nyílván nem így lesz (ahogy írtad is)
csak a kurva jó definícióját próbáltam finomhangolni :wacko:
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 22 2014 06:15am
Quote (xUb0rka @ Oct 22 2014 12:12pm)
Gepfejleszton vagyok, nagyreszt mechanika targykor. Mechanika szigorlatom otos lett btw. Audinal kerdeztek mikor vegzek es visszavarnak. Gyakornoksag vegi beszelgetes pozitiv volt minden szempontbol, remelem annyira nem aggodsz, de azert orulok

Joshy:
Azert valamit szogezzunk le, ede nem aggodik ertem, vagy ilyesmi, akkor nem meggyozni akarna masokat/engem hogy en bizony meg fogom olni magam, hanem batoritana/segitene) . Nem tamadasnak fogom fel, egyszeruen csak elgondolkoztat, hogy miert ekkora pocs valaki, akirol nem is gondolnam amugy. A tobbirere irok facen ha hazaertem


Quote (xGurke @ Oct 22 2014 11:58am)
Rici irja le hogy nezett ki egy munkanapja az audinal, kivancsi vagyok.


Tenyleg erdekel es nem basztatni akarlak/foglak
Member
Posts: 49,596
Joined: Feb 27 2006
Gold: 10,401.00
Oct 22 2014 06:24am
Itt csak én meg gurke vagyunk kurvajók a forumon
a többiek csicskák
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Oct 22 2014 06:25am
Quote (Vismajor @ 22 Oct 2014 13:24)
Itt csak én meg gurke vagyunk kurvajók a forumon
a többiek csicskák


csak lacuska jó arc
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Oct 22 2014 06:26am
Quote (josheide @ Oct 22 2014 12:52pm)
Nem. Menj es kezdj vmit az eleteddel. Talalj egy munkat, vagy valami.

Es Edenek rohadtul igaza van.

Most van egy kenyelmes, bar eleg ingerszegeny eleted. Talan valami kis sporolt penzed is, a csaladod tamogat huszonsok evesen is.

De ha vegzel, es idovel ez is meg fog tortenni, akkor ki fogsz szakadni ebbol a kozegbol.

Ra kell majd jonnod hogy a kulfoldi munkaltatok nem szeretik feltetlen az ilyen csondes, maganak valo embereket, hanem csapatjatekosokat keresnek.

Es ez neked nagyon nem az erosseged. Egyszeruen nem ertesz az emberi kapcsolatokhoz. (ez nem feltetlen csak a te hibad, de a helyedben en ezt priorizalnam most)

Ha rogton kulfoldre akarsz koltozni, akkor teljesen el fogsz szakadni azoktol az emberi kapcsolatoktol, amikre eddig az eletedet epitetted.

A megszokott support groupok nelkul pedig nagyon konnyen osszeomlik az ember.

Szoval szerintem Ede aggodalma jogos, es nem is feltetlenul tamadaskent megelned.


Gyorstalpalo: allj be himringyonak azon a thai szigeten, elfelejtettem a nevet(nem, nem taiwan)
Member
Posts: 49,596
Joined: Feb 27 2006
Gold: 10,401.00
Oct 22 2014 06:27am
Quote (TresholdOfUniverse @ Oct 22 2014 01:26pm)
Gyorstalpalo: allj be himringyonak azon a thai szigeten, elfelejtettem a nevet(nem, nem taiwan)


thai-föld?
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 22 2014 06:33am
Quote (xUb0rka @ 22 Oct 2014 14:12)
Gepfejleszton vagyok, nagyreszt mechanika targykor. Mechanika szigorlatom otos lett btw. Audinal kerdeztek mikor vegzek es visszavarnak. Gyakornoksag vegi beszelgetes pozitiv volt minden szempontbol, remelem annyira nem aggodsz, de azert orulok

Joshy:
Azert valamit szogezzunk le, ede nem aggodik ertem, vagy ilyesmi, akkor nem meggyozni akarna masokat/engem hogy en bizony meg fogom olni magam, hanem batoritana/segitene) . Nem tamadasnak fogom fel, egyszeruen csak elgondolkoztat, hogy miert ekkora pocs valaki, akirol nem is gondolnam amugy. A tobbirere irok facen ha hazaertem



nem akarlak meggyozni semmirol, csak kurva nehez egy idegen kornyezetben, van ismerosom aki csak 200 kilometert koltozott arebb, otthon amugy ilyen tarsasagi elet kozeppontja most meg kurva maganyos es neked is szembe kell nezned ezekkel. ezeket azert irtam le mert te irta elotte hogy LOL MIERT EREZNE MAR MAGAT VALAKI KIKOZOSITETT BEVANDORLONAK. szerintem te nem fogod jol venni ezeket az akadalyokat es hazamesz, ahogy pestet se vetted jol elsore (emlekszunk meg azokra a sztorikra h alaplapot vettel meshnek h tudjatok egyutt jatszani...) ettol nem leszel szar nyomorek ember, sokan neznek szembe ilyen problemakkal

(sweet jesus nem is ertem miert remenykedek benne hogy rugalmasan ertelmezed amit irok es nem ragadsz ki valamit es azt kiforgatva reagalsz, mert teny hogy ezt csinalod es szerintem sokan pl en is ezert az arrogans viselkedesert nem kedvelnek)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131415Next
Add Reply New Topic New Poll