d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Egyszer El Fogok Menni
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 19 2014 07:34am
dat vergődés

pocsék hasonlat

ennyi ésszel, csoda, hogy levegőt veszel xD
Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 19 2014 07:38am
Quote (TuskesVanek @ Sep 19 2014 01:34pm)
dat vergődés

pocsék hasonlat

ennyi ésszel, csoda, hogy levegőt veszel xD


jó hasonlat lett volna amúgy, ha nem a lakásod szőnyegét mondja hanem mondjuk ültök haverekkel egy padon és vki jön és odaszarik és nevet, hogy csak viccelt ... de a normálisak akkor se megverik hanem ignorálják és elmennek


a régebbi kocsmás hasonlat meg amúgy azért volt szar mert a kocsmában fizetünk, hogy ott legyünk; van jogunk felháborodni ha más zavar... de itt nem fizetünk azért hogy itt legyünk

This post was edited by Senee on Sep 19 2014 07:39am
Member
Posts: 35,522
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 19 2014 07:45am
Quote (TuskesVanek @ Sep 19 2014 02:34pm)
dat vergődés

pocsék hasonlat

ennyi ésszel, csoda, hogy levegőt veszel xD


ne kakálj már a szőnyegre
Member
Posts: 34,313
Joined: May 17 2006
Gold: 3,911.00
Sep 19 2014 07:46am
Quote (TuskesVanek @ 19 Sep 2014 14:34)
dat vergődés

pocsék hasonlat

ennyi ésszel, csoda, hogy levegőt veszel xD


es meg csodalkozol, hogy megcsalt majd elhagyott a nod
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 19 2014 07:46am
Quote (Senee @ Sep 19 2014 02:38pm)
jó hasonlat lett volna amúgy, ha nem a lakásod szőnyegét mondja hanem mondjuk ültök haverekkel egy padon és vki jön és odaszarik és nevet, hogy csak viccelt ... de a normálisak akkor se megverik hanem ignorálják és elmennek
a régebbi kocsmás hasonlat meg amúgy azért volt szart mert a kocsmában fizetünk, hogy ott legyünk; van jogunk felháborodni ha más zavar... de itt nem fizetünk azért hogy itt legyünk


a kocsmás hasonlat is szar, mert ferdít és saját szemszögből magyaráz csak

de jófej leszek és felvázolom objektív a szitut

kocsma = publikus fórum
személyzet = admin, moderátorok
vendégek = minden más fórumozó

betér az új vendég, beül egy asztaltársaság melletti asztalhoz és fogyaszt
az asztaltársaság beleköt, mivel ők voltak ott előbb "ne nézzél, nem tetszik a pofád etc."

jarabekék felfogása szerint a személyzet a molesztált vendéget fogja kibaszni, mert az asztaltársaságnak nem tetszik a képe, vagy minimum nekik ad igazat és végig nézi, ahogy az új vendégét baszogatják XDDD

ha van ilyen fórum/kocsma, akkor szerintem menjenek csak oda nyugodtan, vagy még jobb: nyissanak egyet, én pedig megiszom a piámat, amit kifizettem

thx

This post was edited by TuskesVanek on Sep 19 2014 07:47am
Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 19 2014 07:51am
Quote (TuskesVanek @ Sep 19 2014 01:46pm)
a kocsmás hasonlat is szar, mert ferdít és saját szemszögből magyaráz csak

de jófej leszek és felvázolom objektív a szitut

kocsma = publikus fórum
személyzet = admin, moderátorok
vendégek = minden más fórumozó

betér az új vendég, beül egy asztaltársaság melletti asztalhoz és fogyaszt
az asztaltársaság beleköt, mivel ők voltak ott előbb "ne nézzél, nem tetszik a pofád etc."

jarabekék felfogása szerint a személyzet a molesztált vendéget fogja kibaszni, mert az asztaltársaságnak nem tetszik a képe, vagy minimum nekik ad igazat és végig nézi, ahogy az új vendégét baszogatják XDDD

ha van ilyen fórum/kocsma, akkor szerintem menjenek csak oda nyugodtan, vagy még jobb: nyissanak egyet, én pedig megiszom a piámat, amit kifizettem

thx


én is azt mondtam, hogy kocsmás dolog nem jó, de nem emiatt
nagy valószínűséggel, ha már bent van egy csoport és odamegy vki új és feszkó lesz akkor megkérik menjen arrébb legalább ha nem is el

kocsmában fizetünk, fogyasztunk ezért jogosan háborgunk ha nem hagynak minket ott szorakozni

de amit én mondtam, hogy utcán jön oda vki.. jo mondjuk felháborodni ott is van jogunk de akkor se övék az utca, ha nekem ahhoz van kedvem odaszarok azt kész kinek mi köze hozzá :XGXDG:XDG:XD na jo nem mert az köztisztasági szabálysértésnek minősül és pénzbírsággal vagy pár napos elzárással is sulythatnak miatta
e: DE akkor is a hatóság sulyt és nem a polgárok/felhasználók vernek agyon mert az meg már önbíráskodás

This post was edited by Senee on Sep 19 2014 07:51am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 19 2014 07:53am
Quote (Senee @ Sep 19 2014 02:51pm)
én is azt mondtam, hogy kocsmás dolog nem jó, de nem emiatt
nagy valószínűséggel, ha már bent van egy csoport és odamegy vki új és feszkó lesz akkor megkérik menjen arrébb legalább ha nem is el

kocsmában fizetünk, fogyasztunk ezért jogosan háborgunk ha nem hagynak minket ott szorakozni

de amit én mondtam, hogy utcán jön oda vki.. jo mondjuk felháborodni ott is van jogunk de akkor se övék az utca, ha nekem ahhoz van kedvem odaszarok azt kész kinek mi köze hozzá :XGXDG:XDG:XD na jo nem mert az köztisztasági szabálysértésnek minősül és pénzbírsággal vagy pár napos elzárással is sulythatnak miatta


ebben van valami, csak ők ugye mindig azzal érvelnek, hogy én odaülök az asztalukhoz, ami nem jó hasonlat, mivel nem írogatok senkinek PM-et xD

mondjuk akkor azt, hogy játszok a flipperen, ők meg odakiabálnak, hogy fejezzem be, mert őket zavarja a flipper hangja...

hol nem szarom én le, ha lehet flipperezni, akkor fogok, ennyi

a zenegépbe is olyan zenét kérek, amihez kedvem van, nem kérdezem meg előtte a másik asztalt, hogy bocsi, szeretitek a mulatóst = vicces képek topic

This post was edited by TuskesVanek on Sep 19 2014 07:56am
Member
Posts: 26,533
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Sep 19 2014 07:55am
Quote (Fej @ 19 Sep 2014 15:12)
inkabb csak siman verd agyon egy lapattal


this
Member
Posts: 13,291
Joined: Jul 19 2008
Gold: 45,608.00
Sep 19 2014 07:55am
Quote (TuskesVanek @ 19 Sep 2014 15:46)
a kocsmás hasonlat is szar, mert ferdít és saját szemszögből magyaráz csak

de jófej leszek és felvázolom objektív a szitut

kocsma = publikus fórum
személyzet = admin, moderátorok
vendégek = minden más fórumozó

betér az új vendég, beül egy asztaltársaság melletti asztalhoz és fogyaszt
az asztaltársaság beleköt, mivel ők voltak ott előbb "ne nézzél, nem tetszik a pofád etc."

jarabekék felfogása szerint a személyzet a molesztált vendéget fogja kibaszni, mert az asztaltársaságnak nem tetszik a képe, vagy minimum nekik ad igazat és végig nézi, ahogy az új vendégét baszogatják XDDD

ha van ilyen fórum/kocsma, akkor szerintem menjenek csak oda nyugodtan, vagy még jobb: nyissanak egyet, én pedig megiszom a piámat, amit kifizettem

thx


betér az új vendég, odaül az asztaltársasághoz, és elkezd fröcsögni a pofájából a szar, a többi meg nézi hogy "ennek mi a fasz baja van, és miért ült ide ha nem is ismerjük?"
az egyik ember az asztaltársaságból megszólal hogy "figyelj haver, hagyd már abba, nagyon idegesítesz, és nem is ismerünk"
erre az új vendég megszólal "DEHÁT EZ EGY PUBLIKUS KOCSMA, IDE AZ JÖN BE AKI AKAR", és tovább fröcsög a pofájából

szerinted kit fognak azonnal kibaszni/megverni/leszúrni?
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 19 2014 07:56am
Quote (MarcusD @ Sep 19 2014 02:55pm)
betér az új vendég, odaül az asztaltársasághoz, és elkezd fröcsögni a pofájából a szar, a többi meg nézi hogy "ennek mi a fasz baja van, és miért ült ide ha nem is ismerjük?"
az egyik ember az asztaltársaságból megszólal hogy "figyelj haver, hagyd már abba, nagyon idegesítesz, és nem is ismerünk"
erre az új vendég megszólal "DEHÁT EZ EGY PUBLIKUS KOCSMA, IDE AZ JÖN BE AKI AKAR", és tovább fröcsög a pofájából

szerinted kit fognak azonnal kibaszni/megverni/leszúrni?


nem ülök oda az asztalhoz, minek hajtogatod ugyanazt, mikor nem jó?

olvasd el újra amit írtam

This post was edited by TuskesVanek on Sep 19 2014 07:57am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll