d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Bihana, Lisica Czy M4sha > Dziewczyny Z Youtube
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 4,287
Joined: May 20 2011
Gold: 16,052.00
Jul 31 2014 11:41pm
ruska wygrywa
Member
Posts: 8,208
Joined: May 22 2014
Gold: 25.00
Aug 1 2014 12:00am
jest ok
Member
Posts: 88,250
Joined: Oct 11 2005
Gold: 32,770.00
Aug 1 2014 01:16am
wbijam w nie penis
Member
Posts: 46,431
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 1 2014 01:57am
Nie widzę zdjęć, null vote
Member
Posts: 21,636
Joined: Jan 15 2008
Gold: 63,442.50
Aug 1 2014 02:19am
Jak widze czego ty w internatach szukasz to smutno mi sie robi :(
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,206.00
Aug 1 2014 02:26am
Quote (Hver @ 1 Aug 2014 00:50)
wszystkie od zaorania, to jest ten typ ludzi, który siedzi na twitchu 24/h z wyjebanymi na wierzch cyckami kalecząc wszystko co tylko można w danej grze

Dokładnie to, ale ja bym to również rozwinął o męską część streamerów. Streaming czy prowadzenie kanału YT nie dodaje z automatu skilla. Przykład? Rivid i jego profesjonalne porady do Diablo. :mellow:
Nie mam nic przeciwko streamowaniu i braku skilla, ale do kurwy nędzy - bez udawania, że jest inaczej i dawania porad.
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
Aug 1 2014 02:29am
Quote (Hver @ 1 Aug 2014 00:50)
wszystkie od zaorania, to jest ten typ ludzi, który siedzi na twitchu 24/h z wyjebanymi na wierzch cyckami kalecząc wszystko co tylko można w danej grze


Quote (Xasthur @ 1 Aug 2014 10:26)
Dokładnie to, ale ja bym to również rozwinął o męską część streamerów. Streaming czy prowadzenie kanału YT nie dodaje z automatu skilla. Przykład? Rivid i jego profesjonalne porady do Diablo. :mellow:
Nie mam nic przeciwko streamowaniu i braku skilla, ale do kurwy nędzy - bez udawania, że jest inaczej i dawania porad.


ZNISZCZYCIE RYLKOWI PSYCHIKE. TE GOWNA TO CALE JEGO MARNE ZYCIE..............................
Banned
Posts: 22,303
Joined: Apr 29 2006
Gold: 10.00
Warn: 20%
Aug 1 2014 03:00am
#1 - typowo wiejskie braki w uzębieniu, tragiczne próby pokazania się jako sexownej (rozjebany dekold i "przypadkowe" ściskanie marnego ucycnienia rękoma), kiepskie rysy twarzy zakryte jasnym makijażem i przejaskrawionym nasyceniem obrazu (typowe ustawienia w kamerce tępych szmat, które nie akceptuję faktury swojej mordy), figura gimbazjalistki, do tego spuchnięta, płąska morda, coś aka blobfish:


#2 - to co na starcie najbardziej odrzuca to tępota i beznadziejne poczucie humoru tej laski. Ma też mocno niesymetryczną twarz - szczególnie wkurwiająco opadający kącik prawej części ust.
Do tego typowa bezbarwna uroda, która bez kuresko mocnego makijarzu na oczach i ustach = szara plama. No i laska ewidentnie ze wschodu... ma takie spanielowate, znudzone, wschodnie oczy... czyli jest wschodnio tępa.

3# - kurwa.... te zęby .. pierwsze co pomyslalem to resident evil...:


co prawda z tej trójki wypada najlepiej pod względem prezentowania tematu, próbuje modulować głos, robić odpowiednie pauzy, ale jest to ewidentnie sztuczne i po jakimś czasie dsotajesz kurwicy gdy słysysz to pierdolone cmokanie, albo setny raz "moi drodzy",
albo "co prawda"... do tego typowo gimbusiarska uroda i styl...

jak w ogole mozna te cipy rozpatrywac w kategorii hot?
Zaużmy scenariusz, ze jestem ostatnim męskim potomkiem ludzkosci i zostały te 3 cipy - całe brzemię przedłużenia gatunku spoczywa na moich barkach, tudziez na mojej mosznie...
wtedy , wybierajac mniejsze zło, na pal nadziałbym dwójeczkę... ale kurwa won szmato od moich dzieci! nie dam tej tępej suce wychowywac istot, ktore bedą w przyszlosci budowaly potęgę nowego świata..
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 1 2014 03:01am
Quote (mysz15 @ Aug 1 2014 10:00am)
#1 - typowo wiejskie braki w uzębieniu,  tragiczne próby pokazania się jako sexownej (rozjebany dekold i "przypadkowe" ściskanie marnego ucycnienia rękoma), kiepskie rysy twarzy zakryte jasnym makijażem i przejaskrawionym nasyceniem obrazu (typowe ustawienia w kamerce tępych szmat, które nie akceptuję faktury swojej mordy), figura gimbazjalistki, do tego spuchnięta, płąska morda, coś aka blobfish:
http://tobkes.othellomaster.com/wp-content/uploads/2013/09/blobfish.jpg

#2 - to co na starcie najbardziej odrzuca to tępota i beznadziejne poczucie humoru tej laski. Ma też mocno niesymetryczną twarz - szczególnie wkurwiająco opadający kącik prawej części ust.
Do tego typowa bezbarwna uroda, która bez kuresko mocnego makijarzu na oczach i ustach = szara plama. No i laska ewidentnie ze wschodu... ma takie spanielowate, znudzone, wschodnie oczy... czyli jest wschodnio tępa.

3# - kurwa.... te zęby .. pierwsze co pomyslalem to resident evil...:

http://starsmedia.ign.com/stars/image/article/105/1050309/big-boss-of-the-day-resident-evils-nemesis-20091130013820119-000.jpg
co prawda z tej trójki wypada najlepiej pod względem prezentowania tematu, próbuje modulować głos, robić odpowiednie pauzy, ale jest to ewidentnie sztuczne i po jakimś czasie dsotajesz kurwicy gdy słysysz to pierdolone cmokanie, albo setny raz "moi drodzy",
albo "co prawda"...  do tego typowo gimbusiarska uroda i styl...

jak w ogole mozna te cipy rozpatrywac w kategorii hot?
Zaużmy scenariusz, ze jestem ostatnim męskim potomkiem ludzkosci i zostały te 3 cipy - całe brzemię przedłużenia gatunku spoczywa na moich barkach, tudziez na mojej mosznie...
wtedy , wybierajac mniejsze zło, na pal nadziałbym dwójeczkę... ale kurwa won szmato od moich dzieci! nie dam tej tępej suce wychowywac istot, ktore bedą w przyszlosci budowaly potęgę nowego świata..


':DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD'

swiat analfabetow.

This post was edited by blejdowy on Aug 1 2014 03:02am
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
Aug 1 2014 03:02am
PRZEJASKRAWIONE NASYCENIE/10
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll