d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Heroes Of The Storm Topic
Prev123451Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 14 2014 03:04am
Quote (Flutter @ 14 Jul 2014 10:45)
szar
blizzard
dota>>

/thread


Jó ez a dota, különösen az tetszik benne, hogy végre egy játék ami nem egy Blizzard terméken alapsz... ( ͡° ͜ ͡°)
Member
Posts: 49,978
Joined: Jul 1 2008
Gold: 29,000.00
Jul 14 2014 03:10am
Quote (ElCapitano @ Jul 14 2014 10:04am)
Jó ez a dota, különösen az tetszik benne, hogy végre egy játék ami nem egy Blizzard terméken alapsz... ( ͡° ͜� ͡°)


wc3, d2 idejeben kicsit mas volt a blizzard mint manapsag
Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 14 2014 03:21am
darude - sandstorm


amúgy sztem én is kipróbálom majd bár nem szeretem a mobákat
de ez azé másmien meg blizzardos is
Member
Posts: 53,914
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 14 2014 03:23am
Quote (Flutter @ 14 Jul 2014 10:10)
wc3, d2 idejeben kicsit mas volt a blizzard mint manapsag


egyáltalán nem értem mi bajod van a játékaikkal (d3-at most felejtsük el)

kifejthetnéd és lehet egyetértek, de pl w0wot mai napig tolják az itteniek is, a kártyaszar is elég menő twitch alapján, sc2 meg alapból bestest
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 14 2014 03:40am
Quote (ElCapitano @ 14 Jul 2014 11:04)
Jó ez a dota, különösen az tetszik benne, hogy végre egy játék ami nem egy Blizzard terméken alapsz... ( ͡° ͜� ͡°)


Implikalod, hogy a mostani blizzard tudna olyan 'alapot' epiteni, amire egy dota szintu gamet rahuznak.

Quote (Anarkin @ 14 Jul 2014 11:23)
egyáltalán nem értem mi bajod van a játékaikkal (d3-at most felejtsük el)

kifejthetnéd és lehet egyetértek, de pl w0wot mai napig tolják az itteniek is, a kártyaszar is elég menő twitch alapján, sc2 meg alapból bestest


Sc2 nem erdekel, ez a kartyazas sem fog meg, w0wot toljak sokan, dunno... masfele emberek kellenek etc, van akinek ez tetszik, banom is en.

Ez viszont miert egy szar? Szerintem kibaszott vontatott, amikor total normalisan egyik gameplay alatt kommentaltam, hogy ez szerintem eleg lassu ez a gameplay es emiatt vontatotta is valik, nem erzem az erot, akkor egybol jott a leugtas, hogy igy sokkal tobb skill kell hozza, hogy jol jatszad. Okj. Valoban.
Member
Posts: 49,982
Joined: Sep 10 2006
Gold: 3,857.00
Jul 14 2014 03:44am
Quote (Anarkin @ 14 Jul 2014 11:23)
egyáltalán nem értem mi bajod van a játékaikkal (d3-at most felejtsük el)

kifejthetnéd és lehet egyetértek, de pl w0wot mai napig tolják az itteniek is, a kártyaszar is elég menő twitch alapján, sc2 meg alapból bestest


activision ota azér nem ugyanolyan minöségben tolják ki magukbol a játékokat
Member
Posts: 42,994
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 14 2014 04:04am
Quote (Anarkin @ 14 Jul 2014 11:23)
egyáltalán nem értem mi bajod van a játékaikkal (d3-at most felejtsük el)

kifejthetnéd és lehet egyetértek, de pl w0wot mai napig tolják az itteniek is, a kártyaszar is elég menő twitch alapján, sc2 meg alapból bestest


A wow tábora is majdnem megfeleződött ám az elmúlt 4-5 évben. Ami nem is lenne gond, ha ez egy blizzard játék miatt következik be (ahogy régen is saját maguknak voltak a legnagyobb konkurensei, egy blizzard játék elől csak egy másik blizzard cím szívhatta el az embereket), de nem így történt. A blizzardtól pártoltak el.

Azért a mostani játékaik és a d2, w3, sc_bw vonal egy lapon sem említhető.
Most abból próbálnak megélni, amit akkor megalkottak, csak ugye valami újat is kéne mutatni, de erre már nem képesek. (A wowban most odáig merészkednek, hogy visszamegyünk az időben, hogy ne kelljen tovább írni a történetet és eladják inkább újra, ami egyszer sikeres volt.)

Ellenben, amikor pofátlanul le kell húzni minden forintot abban kezdenek az élen járni. Nem is lenne gond ezzel, hiszen minden cég profitorientált, de érződik a minőségen a minél több pénzt, minél kevesebb munkával hozzáállás.

Egyébként a régi nagy címek készítői közül nagyon sokan elhagyták már a blizzardot. Nem most, már évekkel ezelőtt.
Member
Posts: 53,914
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 14 2014 04:37am
Quote (CyberPunk666 @ 14 Jul 2014 11:04)
A wow tábora is majdnem megfeleződött ám az elmúlt 4-5 évben. Ami nem is lenne gond, ha ez egy blizzard játék miatt következik be (ahogy régen is saját maguknak voltak a legnagyobb konkurensei, egy blizzard játék elől csak egy másik blizzard cím szívhatta el az embereket), de nem így történt. A blizzardtól pártoltak el.

Azért a mostani játékaik és a d2, w3, sc_bw vonal egy lapon sem említhető.
Most abból próbálnak megélni, amit akkor megalkottak, csak ugye valami újat is kéne mutatni, de erre már nem képesek. (A wowban most odáig merészkednek, hogy visszamegyünk az időben, hogy ne kelljen tovább írni a történetet és eladják inkább újra, ami egyszer sikeres volt.)

Ellenben, amikor pofátlanul le kell húzni minden forintot abban kezdenek az élen járni. Nem is lenne gond ezzel, hiszen minden cég profitorientált, de érződik a minőségen a minél több pénzt, minél kevesebb munkával hozzáállás.

Egyébként a régi nagy címek készítői közül nagyon sokan elhagyták már a blizzardot. Nem most, már évekkel ezelőtt.


amúgy nem nehéz úgy elpártolni hogy ömlenek a jobbnál jobb online ingyenes játékot, ezt figyelembe véve én inkább durván sikernek mondanám hogy 11M-ról csak 7.5M-ra esett vissza a wuw playerek száma (direkt írom ezt a gamet mert utálom, így nem elvakult a dolog)

amit a lehúzásról írtál meg dno, igazából ingyenes az utolsó két játékuk
hots-ban persze röhögtem mikor megláttam hogy ilyen 5-10-15 forró dollár lesz egy skin, de az csak olyan mint a dota sapkák vagy lol skinek (btw minden csapatban látok legalább 1-2 embert aki már most szivárvány pónikon lovagol, szóval repked a pénz már alphaban is)
sc2 esetében meg inkább fizetek 9e vagy 12e forintot egy-egy DLC-ért két évente, mint hogy leszarják a játékot (cserébe kapunk sc1 soundtrack opciót és nem a mediaplayerből kell szólnia xD)
Member
Posts: 11,431
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 14 2014 04:40am
>blizz games
>2014

nemizgat
Member
Posts: 42,994
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 14 2014 04:42am
Quote (Anarkin @ 14 Jul 2014 12:37)
amúgy nem nehéz úgy elpártolni hogy ömlenek a jobbnál jobb online ingyenes játékot, ezt figyelembe véve én inkább durván sikernek mondanám hogy 11M-ról csak 7.5M-ra esett vissza a wuw playerek száma (direkt írom ezt a gamet mert utálom, így nem elvakult a dolog)

amit a lehúzásról írtál meg dno, igazából ingyenes az utolsó két játékuk
hots-ban persze röhögtem mikor megláttam hogy ilyen 5-10-15 forró dollár lesz egy skin, de az csak olyan mint a dota sapkák vagy lol skinek (btw minden csapatban látok legalább 1-2 embert aki már most szivárvány pónikon lovagol, szóval repked a pénz már alphaban is)
sc2 esetében meg inkább fizetek 9e vagy 12e forintot egy-egy DLC-ért két évente, mint hogy leszarják a játékot (cserébe kapunk sc1 soundtrack opciót és nem a mediaplayerből kell szólnia xD)


wowban (jelenleg azért ez a FŐ termék, ami az anyagiakat illeti) már van instant level 90, mountok, petek, setek mind mind $$-ért, de legalább mellé még havidíjas ÉS mellé még a kiegeket is meg kell venni rendes áron.
De legalább még az ilyenek is pénzért vannak, hogy költözés, faction change, race change....


btw 12M->7M, de ez a pici már nem számít.

Az ingyenes játékaik meg eléggé minimál játékok. Azért a heartstone egyetlen "pozitívuma", hogy warcraftos, amúgy lenne kb 3 játékosa, amiből az egyik a készítő a másik 2 meg a haverjai.

This post was edited by CyberPunk666 on Jul 14 2014 04:43am
Go Back To Magyar Topic List
Prev123451Next
Add Reply New Topic New Poll