d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Message Cannot Be Sent Based On Either The Receive
Prev1234510Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,978
Joined: Jul 1 2008
Gold: 29,000.00
Jul 8 2014 03:58pm
sok itt a joshi hater
pedig csak annyi a baj vele hogy egy libsi homokos hippi

amugy ennek folosleges volt topicot nyitni, eddig is tudtuk hogy ratzck "kicsit" idekbetek

also: kb minden 3. solo game-em elso oldalon van
miert vagyok ennyire jo?
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 8 2014 04:01pm
Hallom hollo se megy
Teljesen megerte 50 poston keresztul bognie h nem akar latni ott
Kosz orban
Kosz magyarorszag

Kosz joshy te larvaember
Gyertek inkabb pubstompra bpn))))))
Member
Posts: 10,335
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Jul 8 2014 04:01pm
persze most kell elindulni a jo kis flametopiknak mikor megyek aludni
kosz joshi, tenyleg kosz
:c
Member
Posts: 54,977
Joined: Aug 3 2007
Gold: 35,990.00
Jul 8 2014 04:01pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 8 Jul 2014 22:58)
na akkor beírom hogy mi történt, csak hogy mindenki tudja:

3 hete nemvolt semmi mozgás a facebook eventben, szóval kíváncsi voltam hogy mivan. beírtam hogy akkor tud-e jönni mindenki etc, netet intézzük-e vagy mi legyen.

egyébként sem voltunk már sokan akik mentek volna, jó esetben 8-9 ember aki végig ottvan, aztán beírta jarabek hogy ő neki nemlesz jó valszleg, meg balu is hogy neki már rég nem jó és leis írta (ezt egyébként én nem láttam)

mivel patrik meg mindenki hozzáállása a szervezési dolgokhoz általában annyi hogy "hát én leszarom nekem mindegy csináljátok ahogy akarjátok" (amivel egyébként semmi probléma) gondoltam a kezembe veszem a kezdeményezést, és beírtam egy pollt hogy hátha van 1 olyan időpont ami MINDENKINEK jó lenne, és akkor patrik majd ha látja az eventet eldöntheti hogy marad-e a dolog, ellegyen-e csúsztatva 1-2 nappal etc.

ezután beírta szellemkapitány hogy hát úgyse csak hétfőig lehet maradni, patrik aztmondta hogy felőle bármeddig lehet maradni szóval max akkor 2-3 nappal hosszabb lesz, és akkor mindenki tud jönni pár napra minden fasza. ez így teljesen jó is volt, le is lett zárva a dolog. megis kérdeztem tőle hogy miért ilyen jó?



ezután bejön tamáska 1 óra elteltével és első hozzászólása a dologhoz az hogy [whiteknight mode: off] ő leszar mindenkit, ekkor lesz és kész, én mit képzelek hogy itt variálok 10 nappal előtte mikor nemis járok sub talikra és hogy mennyire gecire felbaszom [whiteknight mode:on]


1részt 1 rossz szavam nem volt, semmi rosszindulat nemvolt bennem, NEM AKARTAM ÁTRAKNI, csak nyitottam 1 pollt hogy hátha lesz 1 varázslatos tökéletes dátum ami mindenkinek fasza, de többszöris leírtam hogy igazából majd patrik eldönti én semmiképp se vagyok semmilyen döntőbíró meg nincs beleszólásom.

másrészt már rég levolt zárva az egész téma.


ehhez képest azzal kezdi mr politikus hogy elkezd fölényeskedni meg pofázni ilyen minősíthetetlen stílusban, miközben semmi oka nincs rá. szóval jól felis basztam magam és elis ment a kedvem az egésztől szóval kitöröltem magam az eventről mert nemvagyok erre kíváncsi, meg elis küldtem a k***a anyjába szóval énse viselkedtem valami példamutató intelligens módon egyébként.


2x annyi jsp talin voltam mint ő, 5x annyi emberrel találkoztam összesen (habár nem az elmúlt 2 évben), és akkor magyaráz hogy én nemis járok talikra meg buziskodik mikor ő meg az elmúlt 2 évben kezdett el egyáltalán emberekkel találkozni innen. csira gyerke. na logout


igen ez igy szokott lenni

almaimban

Es tovabbra is kivanci vagyok hogy konkretan ki az az 5x annyi ember akivel talalkoztal innen. :D Es Rici tovabbra is csak egynek szamit, barmennyi hasadt szemelyisegevel is volt dolgod.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 8 2014 04:02pm
Quote (Flutter @ Jul 8 2014 11:58pm)
sok itt a joshi hater
pedig csak annyi a baj vele hogy egy libsi homokos hippi

amugy ennek folosleges volt topicot nyitni, eddig is tudtuk hogy ratzck "kicsit" idekbetek

also: kb minden 3. solo game-em elso oldalon van
miert vagyok ennyire jo?


Ott is mid hossel 12pakk senrtyt veszel atlagban remelem XDDDDD
Member
Posts: 49,978
Joined: Jul 1 2008
Gold: 29,000.00
Jul 8 2014 04:02pm
Quote (putincykavodka @ Jul 8 2014 11:01pm)
Hallom hollo se megy
Teljesen megerte 50 poston keresztul bognie h nem akar latni ott
Kosz orban
Kosz magyarorszag

Kosz joshy te larvaember
Gyertek inkabb pubstompra bpn))))))


mesz pubstompra jazminkaval meg csanaddal?
kisdotkabaratok )))))
Member
Posts: 49,978
Joined: Jul 1 2008
Gold: 29,000.00
Jul 8 2014 04:03pm
Quote (putincykavodka @ Jul 8 2014 11:02pm)
Ott is mid hossel 12pakk senrtyt veszel atlagban remelem XDDDDD


iken )))))
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 8 2014 04:05pm
Quote (Flutter @ Jul 9 2014 12:03am)
iken )))))


Es midast veszel a 35.percben es nem jossz raxot defelni? :s
Quote (Flutter @ Jul 9 2014 12:02am)
mesz pubstompra jazminkaval meg csanaddal?
kisdotkabaratok )))))


Sztem ja
Aztan remenykedek h jazminka meg a sok kanis ne ismerjen fel XDDDD
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 8 2014 04:07pm
Quote (putincykavodka @ 9 Jul 2014 00:05)
Es midast veszel a 35.percben es nem jossz raxot defelni? :s

Sztem ja
Aztan remenykedek h jazminka meg a sok kanis ne ismerjen fel XDDDD


amugy arrol sincs meg semmi info egyaltalan ugy, hogy mar felig meddig elkezdodott a verseny, fasza szervezes
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 8 2014 04:09pm
na login


ez azért jó mert mostmár se jarabek se én se hollo, szoval mehet rici nyugodtan, lesz 1 jó hétvégéje)))))))))


egyébként az egésszel semmi gond nem lett volna, ha normális hangnemben tudja közölni a mondandóját de sajnos nem tanítják politológián hogy hogyan kommunikálj normálisan az embertársaiddal úgy tűnik. lehet kár volt az a 3 év ott így


letiltani meg azért tiltottam le mert elkezdett nekem magyarázni hogy én így meg úgy át akartam rakni, miközben semmiféle ilyesmiről nem volt szó, és már rég tárgytalan volt az egész.


na megnéznem még ki a TT aztán logout

aztán login ofc
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234510Next
Add Reply New Topic New Poll