d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Star Citizen Topik > Fogja Tolni Innen Meg Valaki?
Prev18910
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Sep 21 2014 02:34am
Quote (TresholdOfUniverse @ 20 Sep 2014 22:57)
a fenti videoban forgocsoves geppuskat hasznalnak az urben(csak az elso percet neztem kb), ami tobb sikon is marhasag, nem ertem mi koze enneka  realitashoz?


meg van magyarazva a mukodesi elve, nem olom/puskapor.
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Sep 21 2014 02:39am
Quote (Cpt_Ghost @ 21 Sep 2014 09:34)
meg van magyarazva a mukodesi elve, nem olom/puskapor.


csak az a lenyege, hogy projectile amit lo es nem plazma mint a "lezer fegyverek" mert tobb fele shield van, es lehet kopapir ollozni
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 21 2014 06:48am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 21 2014 09:34am)
meg van magyarazva a mukodesi elve, nem olom/puskapor.


azert nez ki ugy mint egy falanx agyu, forog tuzeles kozben es vannak kis robbanasok minden egyes tuzeleskor

persze mondhatjak azt hogy az igazabol lezeragyu, de attol meg nem lesz valosaghu, nincs oka forogni, nincs oka robbangatni, nincs oka kis kaliberrel lovoldozni az urben es meg sorolhatnam

megegyszer mondom nincs ezzel semmi baj, felolem ulhetne mogotte egy cowboy a legures terben es tekerhetne a gattling tarcsajat, csak kine talaljuk hogy ez valosaghu


Ha valosaghu scifit csinalnak azt gondoljak at, az urrepulogepeket ne latszolag gazturbinak hajtsak(sugarterelok nelkul!), ne ugy nezzenek ki mint egy kinai kikepzorepulogep, ne lovoldozzenek gettlingekkel az urben etc. A pilotara se artott volna nyomasruha de inkabb szkafander - bar egy olyan urhajo ami urgepagyukkal van felszerelve ami igazabol lezeragyu nem kap be egy aprobb meteort sem, meg a tehetetlensegi csillapitoi is mukodnek 9000 g-ig.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 21 2014 06:59am
Quote (TresholdOfUniverse @ 21 Sep 2014 14:48)
azert nez ki ugy mint egy falanx agyu, forog tuzeles kozben es vannak kis robbanasok minden egyes tuzeleskor

persze mondhatjak azt hogy az igazabol lezeragyu, de attol meg nem lesz valosaghu, nincs oka forogni, nincs oka robbangatni, nincs oka kis kaliberrel lovoldozni az urben es meg sorolhatnam

megegyszer mondom nincs ezzel semmi baj, felolem ulhetne mogotte egy cowboy a legures terben es tekerhetne a gattling tarcsajat, csak kine talaljuk hogy ez valosaghu


Ha valosaghu scifit csinalnak azt gondoljak at, az urrepulogepeket ne latszolag gazturbinak hajtsak(sugarterelok nelkul!), ne ugy nezzenek ki mint egy kinai kikepzorepulogep, ne lovoldozzenek gettlingekkel az urben etc. A pilotara se artott volna nyomasruha de inkabb szkafander - bar egy olyan urhajo ami urgepagyukkal van felszerelve ami igazabol lezeragyu nem kap be egy aprobb meteort sem, meg a tehetetlensegi csillapitoi is mukodnek 9000 g-ig.


szerintem neked a szar is keserü

no offense
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Sep 21 2014 07:09am
Quote (TresholdOfUniverse @ 21 Sep 2014 13:48)
azert nez ki ugy mint egy falanx agyu, forog tuzeles kozben es vannak kis robbanasok minden egyes tuzeleskor

persze mondhatjak azt hogy az igazabol lezeragyu, de attol meg nem lesz valosaghu, nincs oka forogni, nincs oka robbangatni, nincs oka kis kaliberrel lovoldozni az urben es meg sorolhatnam

megegyszer mondom nincs ezzel semmi baj, felolem ulhetne mogotte egy cowboy a legures terben es tekerhetne a gattling tarcsajat, csak kine talaljuk hogy ez valosaghu


Ha valosaghu scifit csinalnak azt gondoljak at, az urrepulogepeket ne latszolag gazturbinak hajtsak(sugarterelok nelkul!), ne ugy nezzenek ki mint egy kinai kikepzorepulogep, ne lovoldozzenek gettlingekkel az urben etc. A pilotara se artott volna nyomasruha de inkabb szkafander - bar egy olyan urhajo ami urgepagyukkal van felszerelve ami igazabol lezeragyu nem kap be egy aprobb meteort sem, meg a tehetetlensegi csillapitoi is mukodnek 9000 g-ig.


nem tudom, hogy mas mukodesi elv miert zarna ki ezt a vizualis megjelenest, meg mondtam, hogy nem lezer agyu, hanem direkt azert van ilyen tipus, hogy projectileokat lojon, ne plazmat, a tobbit meg olvasd el, hogy hogy van, mer le van irva, en nem mondom, hogy tukrozi a valosagot a jatek, mert az nem feltetlenul lenne elvezetes, de az pl, hogy rendes newtoni fizika van, gravitacio, g erok, etc levan modellezve eleg jol ami azert eleg pozitiv.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 21 2014 07:22am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 21 2014 02:09pm)
nem tudom, hogy mas mukodesi elv miert zarna ki ezt a vizualis megjelenest, meg mondtam, hogy nem lezer agyu, hanem direkt azert van ilyen tipus, hogy projectileokat lojon, ne plazmat, a tobbit meg olvasd el, hogy hogy van, mer le van irva, en nem mondom, hogy tukrozi a valosagot a jatek, mert az nem feltetlenul lenne elvezetes, de az pl, hogy rendes newtoni fizika van, gravitacio, g erok, etc levan modellezve eleg jol ami azert eleg pozitiv.


vannak g erok? az a pilota az elso kanyarban meghalt volna :D

ha belinkeled isten bizony elolvasom, de keresgelni nem fogom

Quote (RRC @ Sep 21 2014 01:59pm)
szerintem neked a szar is keserü

no offense


ezert nem szoktam szart kostolgatni
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Sep 21 2014 07:28am
Quote (TresholdOfUniverse @ 21 Sep 2014 14:22)
vannak g erok? az a pilota az elso kanyarban meghalt volna :D

ha belinkeled isten bizony elolvasom, de keresgelni nem fogom



ezert nem szoktam szart kostolgatni


melyik flight simulatorban nincsenek g erok manapsag :D

https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/13951-Flight-Model-And-Input-Controls

https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/12741-Physics-Not-A-Dirty-Word
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 21 2014 07:53am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 21 2014 02:28pm)


a kanyarok amik a videoban szerepelnek nem allnak sulyos osszhangban a pilotaval aki kanyar kozben elorehajolva nevetget es beszel, sot eletben marad. akkor hol vannak itt a g erok?

ezek nagyon profi kis leirasok, de a videohoz nem sok koze van, a fegyverek mukdesi elve amugy nincs benne de igazabol mindegy

nem akarok kotekedni biztos popec kis jatek lesz, de itt inkabb egy osszetett jatekot akarnak osszehozni ami nem is baj
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Sep 21 2014 07:56am
Quote (TresholdOfUniverse @ 21 Sep 2014 14:53)
a kanyarok amik a videoban szerepelnek nem allnak sulyos osszhangban a pilotaval aki kanyar kozben elorehajolva nevetget es beszel, sot eletben marad. akkor hol vannak itt a g erok?

ezek nagyon profi kis leirasok, de a videohoz nem sok koze van, a fegyverek mukdesi elve amugy nincs benne de igazabol mindegy

nem akarok kotekedni biztos popec kis jatek lesz, de itt inkabb egy osszetett jatekot akarnak osszehozni ami nem is baj


hat most az egy ilyen fun ingame renderelt topgear koppintas reklam volt, mintsem a jatekfizika demonstralasa :D (egyebkent meg toltak olyat is, hogy sok uec-ert lehet venni ilyen g ero rezisztens ruhat, megiscsak scifi es 2955-ben jatszodik )
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910
Add Reply New Topic New Poll