d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Valaki Gyozzon Meg Arrol > Hogy Tuskesvanek Nem Joey
Prev15678918Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 54,977
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,290.00
Apr 8 2014 04:39am
Quote (xGurke @ 8 Apr 2014 11:38)
joey az új kajni?


soha nem letezett kajni, joey krealta
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 8 2014 04:39am
Quote (AngryBug @ Apr 8 2014 11:34am)
joey több éven keresztül azzal foglalkozott hogy képeket készített a diablos idiotakrol, és ezeket összegyűjtötte az oldalán
emiatt nem nézném ki belőle, de az utóbbi időszakban tényleg voltak problémák nála


milyen problémák? nekem annyit írt levélben, hogy azért logolt ki mert sokat kell dolgoznia meg állandóan vitatkoztak

azt mondjuk én is észrevettem hogy mindenkibe belekötnek, de most ezen meg kár felhúzni magát
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 8 2014 04:42am
Quote (TuskesVanek @ Apr 8 2014 10:39am)
milyen problémák? nekem annyit írt levélben, hogy azért logolt ki mert sokat kell dolgoznia meg állandóan vitatkoztak

azt mondjuk én is észrevettem hogy mindenkibe belekötnek, de most ezen meg kár felhúzni magát


joey biztos nem írt neked vissza, mert 31 napja nem lépett fel az oldalra, ami azt jelenti, hogy te nem is ismerheted
kezd kicsit szétesni a sztorid :)
Member
Posts: 11,431
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Apr 8 2014 04:44am
Quote (TuskesVanek @ Apr 8 2014 10:39am)
milyen problémák? nekem annyit írt levélben, hogy azért logolt ki mert sokat kell dolgoznia meg állandóan vitatkoztak

azt mondjuk én is észrevettem hogy mindenkibe belekötnek, de most ezen meg kár felhúzni magát


nevetségesnek tartottam hogy ennyire magára vett mindent, és nem bírta feldolgozni azt hogy a jspn szavakkal mar nem ér el semmit, nemhogy az igazát
majd jött a drámai logout amin azóta nevetek

This post was edited by AngryBug on Apr 8 2014 04:45am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 8 2014 04:45am
Quote (xGurke @ Apr 8 2014 11:42am)
joey biztos nem írt neked vissza, mert 31 napja nem lépett fel az oldalra, ami azt jelenti, hogy te nem is ismerheted
kezd kicsit szétesni a sztorid :)


a te agyad van szétesve uborka :D

utsó hszben ott van az email címe, arra írtam, mert tetszettek a WT topicjai

előtte meg ismertem bnetről és még msneztünk is, csak sztem arra nem emlékszik xD
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 8 2014 04:46am
Quote (TuskesVanek @ Apr 8 2014 10:45am)
a te agyad van szétesve uborka :D

utsó hszben ott van az email címe, arra írtam, mert tetszettek a WT topicjai

előtte meg ismertem bnetről és még msneztünk is, csak sztem arra nem emlékszik xD


xD
Member
Posts: 38,927
Joined: Oct 30 2006
Gold: 6,729.34
Apr 8 2014 04:49am
Quote (TuskesVanek @ 8 Apr 2014 10:06)
akkor most komolyba:

1. xD szerintem ugyanz, mint a "röhögök". miért fáj az neked, ha nevetek a postokon? ilyen a stílusom fb-n is, chaten is, meg irl is sokat nevetek

2. az első két megjegyzésed az volt, hogy "mész blocklistre" meg "tüskésfaszfej gyerek" stb.

3. egy postodon sem vergődök, te viszont annál inkább az enyéimen. hidd el nekem is unalmas a szenvedésed, de úgy látszik több türelmem van az idiótákhoz mint neked ami már csak azért is szomorú, mert te valami kurva nagy egyetemista vagy én meg csak szaros szakközepes

4. semmi közöd ahhoz, hogy mióta vagyok itt, és hogyan érzem magam, ugyanolyan member vagyok, mint te, ugyanazok a szabályok vonatkoznak rám is. úgyhogy ha már a viselkedésről beszélünk szerintem inkább te vegyél vissza, mert undorítóan nagy a pofád

5. nem vagyok multi, és szarok rá, hogy haverok leszünk-e vagy sem, nyugodtan tedd túl magad rajta

asszem ennyi :D


:D de ez vicc.
Fogd mar fel te értelmi sérült, hogy nem ugyanaz vonatkozik rad itt mint másra.
Mindenkinek megvan a helye.
Neked meg itt semmi keresnivalód nincs.
Ez nem rl itt nem vagy te senkivel egyenlő.

Also. Ezt mar írtam, de magyarázd mar meg nekem.
Ha mar mi olyan hülyék vagyunk.
Hogy miért ragaszkodsz egy olyan társasághoz, ami konkrétan közli veled, hogy ugyan huzz mar innen a picsaba?
Hm? Miért? Ez szerinted nem retardált viselkedés?

Egy autista is értelmesebb nálad. De meg kibaszott hintaló is.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 8 2014 04:52am
Quote (Psyclon @ Apr 8 2014 10:49am)
:D de ez vicc.
Fogd mar fel te értelmi sérült, hogy nem ugyanaz vonatkozik rad itt mint másra.
Mindenkinek megvan a helye.
Neked meg itt semmi keresnivalód nincs.
Ez nem rl itt nem vagy te senkivel egyenlő.

Also. Ezt mar írtam, de magyarázd mar meg nekem.
Ha mar mi olyan hülyék vagyunk.
Hogy miért ragaszkodsz egy olyan társasághoz, ami konkrétan közli veled, hogy ugyan huzz mar innen a picsaba?
Hm? Miért? Ez szerinted nem retardált viselkedés?

Egy autista is értelmesebb nálad. De meg kibaszott hintaló is.


Senee-szindróma
pszichológus hallgató ismerősömnek majd mondom, hogy kutasson ezzel kapcsolatban és írjon valami
szépen csengő leírást hozzá. simán lehet létező dolog
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 8 2014 04:54am
Quote (Psyclon @ Apr 8 2014 11:49am)
:D de ez vicc.
Fogd mar fel te értelmi sérült, hogy nem ugyanaz vonatkozik rad itt mint másra.
Mindenkinek megvan a helye.
Neked meg itt semmi keresnivalód nincs.
Ez nem rl itt nem vagy te senkivel egyenlő.

Also. Ezt mar írtam, de magyarázd mar meg nekem.
Ha mar mi olyan hülyék vagyunk.
Hogy miért ragaszkodsz egy olyan társasághoz, ami konkrétan közli veled, hogy ugyan huzz mar innen a picsaba?
Hm? Miért? Ez szerinted nem retardált viselkedés?

Egy autista is értelmesebb nálad. De meg kibaszott hintaló is.


te miről beszélsz balfasz? :D

attól nem leszel különb mert itt rohadsz már 8 éve meg elbasztál egy éves minimálbért csillagokra

otthon esetleg megvan a helyed, vagy az uszodába itt baromira nem szabsz meg nekem semmit lol

mellesleg hol láttál te tőlem olyat, hogy én azért jöttem ide, hogy mindenkivel rosszba legyek meg mindenkit szanaszét hülyézek? te meg a haverjaid kezdtetek el basztatni és ofc te azt szeretnéd, hogy én majd kussban leszek vagy még meg is köszönöm mekkora tapló paraszt vagy. csakhogy ez sehol nem így van, max a sitten, ha gondolod oda elmehetsz főnökösködni xD
Member
Posts: 26,546
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Apr 8 2014 04:54am
Quote (xGurke @ Apr 8 2014 12:46pm)
xD


xD
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678918Next
Add Reply New Topic New Poll