d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ofisöl Kula Topik > Minden Ami Velős
Prev14567811Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,746
Joined: Jul 30 2012
Gold: 24,062.00
Sep 26 2013 02:31pm
Quote (Senee @ Sep 26 2013 10:26pm)
?????


50 óra kötelező közmunka.
Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 26 2013 02:42pm
Quote (takii @ Sep 26 2013 08:31pm)
50 óra kötelező közmunka.


:DDDDDDDDDDD
az komoly
Member
Posts: 35,525
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 26 2013 02:46pm
Quote (Pelleder @ Sep 26 2013 08:41pm)
sírva röhögtem :D
tavaly osztálykiránduláskor ( már fogalmam siincs hol voltunk ) szóval elmentünk városnézni, és mikor már mentünk vissza a buszra pont rám jött az olyan hígfosás érzés, hogy mindjárt kijön és uramisten kurvára elkezdett emiatt fájni is a hasam, mondom mindjárt jövök, de mivel időre mentünk, és sietni kellett és nem volt a közelben wc, ezért felszálltunk a buszra és útnak indultunk
( kb 80 km volt az úti cél ) de nekem annyira fájt a hasam, meg annyira fosnom kellett hogy már azon gondolkoztam mi van ha előveszek valami papírt és beleszarok, de aztán amikor körbenéztem és láttam hogy jobbra is 2 csaj ül, 2-vel a hátam mögött az ofő, és tele az egész busz, lemondtam róla .. haveromat elküldtem hátra mellőlem nehogy valami baleset érje, és a 2 ülést kihasználva összekuporodtam és csukott szemmel megpróbáltam aludni, aztán valahogy, nem tudom hogy bírtam ki, de oda értünk a volt Deák Ferenc ( író ) volt házához, ( ami már múzeum , vagy legalábbis fel van újítva a háza és körbe lehet nézni . ) na mindegy, azzal a lendülettel az emberek mentek jobbra nézelődni, én meg balra le a wchez, életemben nem fostam olyan jót, de sietnem kellett mert tudtam hogy hamarosan jönnek le mások is, így olyan erővel toltam ki magamból mint egy slag a vizet. aztán mivel csak 1 wc volt az egész épületben, utána gyors kimentem, és hallottam hogy káromkodnak milyen kibaszott büdös van. 

de annyira izzadtam és szar volt az egész hogy kb ezt éltem át a wcn : http://www.youtube.com/watch?v=xf9Ozt7WjR8  ( 1:20 )


Deák Ferenc ( író )
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Sep 26 2013 02:50pm
Quote (jarabekg @ 26 Sep 2013 21:46)
Deák Ferenc ( író )


azaz a pali aki a 20 ezresről figyel?
Member
Posts: 22,725
Joined: Apr 30 2011
Gold: 34,668.92
Sep 26 2013 02:50pm
Quote (Anamy @ Sep 26 2013 10:23pm)
még pont időben voltál


Yy, a mienk az utolsó évfolyam :3
Member
Posts: 49,598
Joined: Feb 27 2006
Gold: 10,401.00
Sep 26 2013 03:34pm
Quote (sylke @ Sep 26 2013 09:24pm)
édes istenem, vismajor meg joey postjai
akárhányszor olvasom el, mindig visitok rajtuk


gondolhatod egy talin mik hangzanak el
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 26 2013 03:38pm
Quote (jarabekg @ 26 Sep 2013 22:46)
Deák Ferenc ( író )


deák feri, aki a faszát a szádba veri

amúgy rágugliztam és van deák ferenc író is, de gondolom nincs neki külön múzeuma
Member
Posts: 29,401
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 27 2013 02:02am
Két történetem van, mindkettő általános iskolában történt meg velem.

1: Kb 5.es lehettem, már akkor szarnom kellett amikor indultam a suliba, de már így is késésben voltam, szóval nem került rá sor.
Gátlásos gyerek révén az iskolában szarás nem játszott így a szenvedés maradt nekem.
Kb 3 óra gyötrődés után meguntam és megkértem a tanárt engedjen haza mivel nagyon fáj a hasam.
Erre a büdös fasszopó ahelyett hogy hazaengedett volna mellém rendelte a takarítónőt, hogy kísérjen el a orvoshoz.
Az orvosnál kb 1 órán dekkoltunk, mire rám került a sor az meg adott ilyen fájdalomcsillapító injekciót a seggembe (amit már akkor is piszkosul kellett szorítani), amikor beszúrta a fájdalom hatására eleresztettek a záróizmok és... mindenki el tudja képzelni.

2. Kb 7.es voltam, természetesen ekkor is képtelen voltam az iskolában szarásra, így 7 órán keresztül megjártam a poklok poklát. Ilyen erősségű fájdalmat azóta sem éreztem, hullámokban görcsölt a hasam, izzadtam, sírás kerülgetett.
Majd amikor végelett az utolsó órának siettem haza, de sajnos kb 20 percnyire laktam a sulitól. Úgy éreztem hogy ha nem sietek még út közben összeszarom magam, viszont ha meg sietek akkor meg nem tudok úgy koncentrálni a szorításra és azért tojok be.
Abban a pillanatban ahogy beértem az ajtón már nem bírtam tovább és odaszartam a kert közepére, annyi időm volt hogy lehúzzam a nadrágom, papír nem volt, a seggemet a fűbe törtöltem bele.
Member
Posts: 22,330
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,537.77
Sep 27 2013 02:05am
Quote (fahrii @ Sep 27 2013 09:02am)
Két történetem van, mindkettő általános iskolában történt meg velem.

1: Kb 5.es lehettem, már akkor szarnom kellett amikor indultam a suliba, de már így is késésben voltam, szóval nem került rá sor.
Gátlásos gyerek révén az iskolában szarás nem játszott így a szenvedés maradt nekem.
Kb 3 óra gyötrődés után meguntam és megkértem a tanárt  engedjen haza mivel nagyon fáj a hasam. 
Erre a büdös fasszopó ahelyett hogy hazaengedett volna mellém rendelte a takarítónőt, hogy kísérjen el a orvoshoz.
Az orvosnál kb 1 órán dekkoltunk, mire rám került a sor az meg adott ilyen fájdalomcsillapító injekciót a seggembe (amit már akkor is piszkosul kellett szorítani), amikor beszúrta a fájdalom hatására eleresztettek a záróizmok és... mindenki el tudja képzelni.

2. Kb 7.es voltam, természetesen ekkor is képtelen voltam az iskolában szarásra, így 7 órán keresztül megjártam a poklok poklát. Ilyen erősségű fájdalmat azóta sem éreztem, hullámokban görcsölt a hasam, izzadtam, sírás kerülgetett.
Majd amikor végelett az utolsó órának siettem haza, de sajnos kb 20 percnyire laktam a sulitól. Úgy éreztem hogy ha nem sietek még út közben összeszarom magam, viszont ha meg sietek akkor meg nem tudok úgy koncentrálni a szorításra és azért tojok be.
Abban a pillanatban ahogy beértem az ajtón már nem bírtam tovább és odaszartam a kert közepére, annyi időm volt hogy lehúzzam a nadrágom, papír nem volt, a seggemet a fűbe törtöltem bele.


Édes Istenem... :rofl:

Én is gátlásos voltam amúgy iskolai/munkahelyi szarás dolgában, de ha eljött a "point of no return" akkor már az élni akarás dolgozott bennem, és elmentem arra a rohadt WC-re akármilyen állapotban volt, vagy akárki volt bent és hallgatta a prüszkölő fosás hangjait.

This post was edited by -joey- on Sep 27 2013 02:10am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 27 2013 02:09am
Quote (fahrii @ 27 Sep 2013 10:02)
Két történetem van, mindkettő általános iskolában történt meg velem.

1: Kb 5.es lehettem, már akkor szarnom kellett amikor indultam a suliba, de már így is késésben voltam, szóval nem került rá sor.
Gátlásos gyerek révén az iskolában szarás nem játszott így a szenvedés maradt nekem.
Kb 3 óra gyötrődés után meguntam és megkértem a tanárt  engedjen haza mivel nagyon fáj a hasam. 
Erre a büdös fasszopó ahelyett hogy hazaengedett volna mellém rendelte a takarítónőt, hogy kísérjen el a orvoshoz.
Az orvosnál kb 1 órán dekkoltunk, mire rám került a sor az meg adott ilyen fájdalomcsillapító injekciót a seggembe (amit már akkor is piszkosul kellett szorítani), amikor beszúrta a fájdalom hatására eleresztettek a záróizmok és... mindenki el tudja képzelni.

2. Kb 7.es voltam, természetesen ekkor is képtelen voltam az iskolában szarásra, így 7 órán keresztül megjártam a poklok poklát. Ilyen erősségű fájdalmat azóta sem éreztem, hullámokban görcsölt a hasam, izzadtam, sírás kerülgetett.
Majd amikor végelett az utolsó órának siettem haza, de sajnos kb 20 percnyire laktam a sulitól. Úgy éreztem hogy ha nem sietek még út közben összeszarom magam, viszont ha meg sietek akkor meg nem tudok úgy koncentrálni a szorításra és azért tojok be.
Abban a pillanatban ahogy beértem az ajtón már nem bírtam tovább és odaszartam a kert közepére, annyi időm volt hogy lehúzzam a nadrágom, papír nem volt, a seggemet a fűbe törtöltem bele.


Go Back To Magyar Topic List
Prev14567811Next
Add Reply New Topic New Poll