d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Diablo 2 Alebo 3 > Halabala
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,329
Joined: Dec 21 2007
Gold: 46,901.85
Jul 7 2013 05:23am
Metin2 .. hra o penězích .. pouze a jen ..

Nesouhlasím, v metinu jsem nenechal ani korunu a zahrál si na najvyšší možné úrovni (Pvp i PVM) a nakonec i celou výbavu dost výhodně prodal :P Se zbytekm souhlas, ale i Hammer má pravdu. Záleží, jakým stylem se hraje..
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
Jul 7 2013 07:00pm
Quote (Nergalka @ Jul 7 2013 12:23pm)
Metin2 .. hra o penězích .. pouze a jen ..

Nesouhlasím, v metinu jsem nenechal ani korunu a zahrál si na najvyšší možné úrovni (Pvp i PVM) a nakonec i celou výbavu dost výhodně prodal  :P Se zbytekm souhlas, ale i Hammer má pravdu. Záleží, jakým stylem se hraje..


Jak jsme se o tom spolu bavili už dříve. To, že ty jsi nic za real nekoupil neznamená, že to, co jsi měl na sobě nestálo peníze. Lidi, aby byli tam, kde byli, tak narvali do výbavy spoustu peněz a postupem času udělali lepší a lepší, pak je logické, že ty horší věci prodávali třeba chudším lidem, co do toho dali méně peněz a ti pak prodávali zase ty svoje horší věci za gold normálním hráčům. Takže tak nebo tak, je to pouze a jen o penězích. Určitě ale pochybuju o tom, že člověk, který do toho nedá ani korunu se může srovnávat s top itemákama, kteří do toho v klídku narvali i statisíce korun. Oni jsou taky dva pohledy na věc. Je nejvyšší úroveň, když jsi silný v PvP nebo když jsi silný v PvM nebo obojí? ... Tys měl tu výhodu, že jsi měl za kámoše lidi, co si (asi) nevážili peněz a klidně ti itemovali věci zadara. Jo, i já znal lidi, co ostatním itemovali nebo kupovali poukázky, ale jen za goldy. Neříkám, že jsi nemusel makat na to, abys ty věci měl, určitě to stálo spousty gold, ale jak píšu, nemění to nic na tom, co píšu :D.
Dle mého názoru má být hra hrou a každý má mít stejné možnosti, protože jen tak se pozná člověk, který skutečně umí hrát od člověka, který pomalu ani neumí zapnout hru :P. Jasný příklad v D3 člověk, který má nahráno na postavě 20 hodin a má 4 krát lepší výbavu než člověk, který má nahráno 1500 hodin. Vše je způsobené prodejem za peníze, ale bohužel je to ve všech dnešních hrách už běžná praxe. Kdo je pak vlastně "pro" hráč a kdo noob, co má nacpanou peněženku a ve hře neumí napsat ani zprávu a chcípe stokrát víc, než normální hráč s průměrnou výbavou? Toť otázka .. :D
Member
Posts: 13,329
Joined: Dec 21 2007
Gold: 46,901.85
Jul 8 2013 06:02am
Ale tak to není :) Zadarmo (bez game gold) mi nikdo nic nedal, vše bylo proplacený za herní měnu. A už vůbec to není tak, jak myslíš. Na m2 šlo těžit z toho, že tam hrálo spousta capartů a ti neuměli "ocenit" věc. Takže se mi několikrát denně stalo, že jsem koupil cosi a prodal za dvojnásobek a nebo dokonce koupil item, který byl natočený na max (pololidi+magie s max bonusy např helma 41+9 10/15 atp.). Šlo jen a jen o styl hry. Kdo si udělal "průzkumníky i do cizích říší na market, tak leccos objevil, kdo se babrarl někde na bo až do 60tky a hádal se s 14ti letým smradem, tak prosím.. ale po 14dnech už šlo mít velmi slušný věci. Vše je o stylu hraní a času samozřejmě.

PS: Kdyby byla hra hrou a itemáci tam nebyli a šlo těžit jen z herní měny, tak nevím, co bych tam dělal, protože i tak itemáci dost zaostávali. Prostě měna ve hře měla taky svoje a oni ti klidně prodali top item za yangy. Narvali do toho, ale poskládat si eq většinou neuměli a hrát už vubec :D (až na výjimky) TO jen má zkušenost. Asi nejsem normální h(s)ráč, bo co :D Ale moje přísloví, všechno jde, když se chce a umí ;)
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
Jul 9 2013 06:32pm
Quote (Nergalka @ Jul 8 2013 01:02pm)
Ale tak to není :) Zadarmo (bez game gold) mi nikdo nic nedal, vše bylo proplacený za herní měnu. A už vůbec to není tak, jak myslíš. Na m2 šlo těžit z toho, že tam hrálo spousta capartů a ti neuměli "ocenit" věc. Takže se mi několikrát denně stalo, že jsem koupil cosi a prodal za dvojnásobek a nebo dokonce koupil item, který byl natočený na max (pololidi+magie s max bonusy např helma 41+9 10/15 atp.). Šlo jen a jen o styl hry. Kdo si udělal "průzkumníky i do cizích říší na market, tak leccos objevil, kdo se babrarl někde na bo až do 60tky a hádal se s 14ti letým smradem, tak prosím.. ale po 14dnech už šlo mít velmi slušný věci. Vše je o stylu hraní a času samozřejmě.

PS: Kdyby byla hra hrou a itemáci tam nebyli a šlo těžit jen z herní měny, tak nevím, co bych tam dělal, protože i tak itemáci dost zaostávali. Prostě měna ve hře měla taky svoje  a oni ti klidně prodali top item za yangy. Narvali do toho, ale poskládat si eq  většinou neuměli a hrát už vubec :D (až na výjimky) TO jen má zkušenost. Asi nejsem normální h(s)ráč, bo co :D Ale moje přísloví, všechno jde, když se chce a umí ;)


Vždyť více méně jsem psal to samé :D. Ale zase nemůžeš říct, že ti, co tomu rozuměli a cpali do toho, tak nebyli lepší. Stále ale platí, že bez lidí, co tam ty prachy dali, tak by si ostatní nezahráli, protože když už padla věc s bonusem, tak to byl šunt a ikdyž droplá věc měla 5 bonů, tak jí stejně nikdo nebral, protože dostat třeba +0 s pěti na +9 se nevyplatilo, člověk by utratil bilion, než by dostal věc na +9 a ještě by to stejně musel rolovat,... no nic... :D

Jen ten dodatek o takzvaných top hráčích měl být obecně na všechny hry. Když si vezmu v D3 člověk, co má sice 400k dps unbuff, ale nemá žádný loh nebo LS asi těžko ustojí hlouček na MP10, ale lidi ho berou jako ikonu, protože na nějakých ... stránkách (diabloprogress) má vypočítaný nějaký score postavy a je třeba mezi prvními xx hráči. Třeba hraje ve hře jen s perma freeze CM wizzkama, což je pěkný a byl by to i slušnej masakr, ale dát si jednu hru z nudy bez nikoho, tak je v .. Takže pro mě je dobrý hráč ten, co umí hrát a dokáže se vymakat a ne ten, co má jen dobré věci, které má stejně nejspíš za real.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll