d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Eesti > Noh Tere
Prev1345
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,936
Joined: Aug 28 2006
Gold: 2,720.00
Jun 1 2012 01:58pm
Quote (LindeRKV @ Jun 1 2012 06:39pm)
Venemaa pole aga muutunud, sama kommunistlik kord, demokraatiast pole haisugi ja maailma tahavad endiselt valitseda. See on põhjus miks eesti ei võta kunagi vene keelt teiseks riigi keeleks.

omg, mis rumalus see veel on? Ja kuidas uldse see on seotud teise riigi keelega Eestis? Faktid on sellised: Eesti peab ennast demokraatlikuks riigiks ja 40% eesti elanikke raakivad vene keelt. Kusimus - Miks demokraatilises riigis kus 40% raagivat teist keelt, ei ole teist riigi keelt?
Member
Posts: 11,969
Joined: Nov 25 2008
Gold: 0.70
Jun 6 2012 07:28am
Quote (UberCMAK @ Jun 1 2012 07:58pm)
omg, mis rumalus see veel on? Ja kuidas uldse see on seotud teise riigi keelega Eestis? Faktid on sellised: Eesti peab ennast demokraatlikuks riigiks ja 40% eesti elanikke raakivad vene keelt. Kusimus - Miks demokraatilises riigis kus 40% raagivat teist keelt, ei ole teist riigi keelt?


ma usun et see seisneb selles et meisse juurutatakse seda rahvustunnet sünnist saati nii koolis kui kodus. ma arvan ka et enamik eestlasi tunneb seda kui rünnakut meie raskesti saavutatud iseseisvusele. paljud eestlased suhtuvad venelastesse kahtluse ja põlgusega ning eriti hirmuäratav võib tunduda meie riigi okupeerijate keele omaks võtmine pärast kahtekümmend aastat ilma selleta toime tulemist. rahvusidentiteet mängib suurt rolli inimese mõtlemises (kuigi ma vihkan rahvuslust ja ma leian, et see on irratsionaalne mõtteviis mis põhineb ainult inimeste emotsioonidel). igatahes seni kuni inimesed ei ole arenenud nii kaugele et hüljata selliseid ideid ja eelarvamusi võid sa oma teisest riigi keelest ainult unistada.
Go Back To Eesti Topic List
Prev1345
Closed New Topic New Poll