d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1364536463647364836495001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 9 2014 02:38pm
Quote (tevetavamultija @ Oct 9 2014 08:34pm)
Karma lol, ilyenekben hinni
Majd en utolerem oket es igazsagot teszek))))))


ha megnyerem a 10 millio eurot ezen az uj nyereményjátékon akkor veszek neked egy lakást :XDGxd 8-10 millioert
viszont akkor fel kell hagyj cserébe ezzel a hülyeséggel, hogy bosszú

a bosszú nem vezet sehova a gyűlölet csak gyűlöletet szül egy ördögi kör
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 9 2014 02:49pm
Quote (Senee @ Oct 9 2014 10:38pm)
ha megnyerem a 10 millio eurot ezen az uj nyereményjátékon akkor veszek neked egy lakást :XDGxd 8-10 millioert
viszont akkor fel kell hagyj cserébe ezzel a hülyeséggel, hogy bosszú

a bosszú nem vezet sehova a gyűlölet csak gyűlöletet szül egy ördögi kör


Ez nem a bosszurol szol szena
Sajnos erre nincs bocsanat, hogy valaki tobbszor is atbasszon minden kezzelfoghato ok nelkul, csak igy pusztan a sajat szorakozasara...ertelme sincs es megis. Vicces szerintem h pont o mennyire nyugodt meg jo embernek gondolja magat meg love & peace + minden nap medital meg tudjaafaszom es kozben megis miket csinal, maga se fogja fel sztem, legalabbis nagyon ugytunik, tacskora pl egyaltalan nem haragszom meg tenyleg semmi negativra nem asszocialok ha eszembejut, mert megbeszeltuk + jovatette a hibajat. De sajnos ebben a vilagban nincs igazsag magadnak kell elerni))
De komolyan ebben az orszagban barki barmit megcsinalhat, ciganyt otodszorre csukjak le es meg mindig csak ilyen 2 honapra etc. Valaki aki a sajat hibajabol elut valakit o is gyakorlatilag elvesz egy eletet es akkor lecsukjak 4 evre OK... Kene ilyen in irl lyfe dexter aki ilyen kis ciganyokra specializalodott xdd
Eleg sad amugy, nem kell lakas mondom h nem tervezek az orszagban maradni szoval torold ki a segged a tiz milladdal
Member
Posts: 31,218
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 9 2014 02:53pm
Quote (tevetavamultija @ Oct 9 2014 09:49pm)
Ez nem a bosszurol szol szena
Sajnos erre nincs bocsanat, hogy valaki tobbszor is atbasszon minden kezzelfoghato ok nelkul, csak igy pusztan a sajat szorakozasara...ertelme sincs es megis. Vicces szerintem h pont o mennyire nyugodt meg jo embernek gondolja magat meg love & peace + minden nap medital meg tudjaafaszom es kozben megis miket csinal, maga se fogja fel sztem, legalabbis nagyon ugytunik, tacskora pl egyaltalan nem haragszom meg tenyleg semmi negativra nem asszocialok ha eszembejut, mert megbeszeltuk + jovatette a hibajat. De sajnos ebben a vilagban nincs igazsag magadnak kell elerni))
De komolyan ebben az orszagban barki barmit megcsinalhat, ciganyt otodszorre csukjak le es meg mindig csak ilyen 2 honapra etc. Valaki aki a sajat hibajabol elut valakit o is gyakorlatilag elvesz egy eletet es akkor lecsukjak 4 evre OK... Kene ilyen in irl lyfe dexter aki ilyen kis ciganyokra specializalodott xdd
Eleg sad amugy, nem kell lakas mondom h nem tervezek az orszagban maradni szoval torold ki a segged a tiz milladdal


Akkor mi az oka hogy itt rosszmájúskodsz? Élvezed hogy megkeseríted itt az emberek napjait?
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 9 2014 02:55pm
Quote (anyd @ Oct 9 2014 10:53pm)
Akkor mi az oka hogy itt rosszmájúskodsz? Élvezed hogy megkeseríted itt az emberek napjait?


Wat
Nem rosszmajuskodok senkivel? Vagy most mire gondolsz, bugra v mi?
Member
Posts: 31,218
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 9 2014 02:57pm
Quote (tevetavamultija @ Oct 9 2014 09:55pm)
Wat
Nem rosszmajuskodok senkivel? Vagy most mire gondolsz, bugra v mi?


Arra hogy szerintem az emberek 90%a megmondta hogy zavarod, és annak ellenére nem fogtad vissza magad.
Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 9 2014 02:58pm
Quote (tevetavamultija @ Oct 9 2014 08:49pm)
Ez nem a bosszurol szol szena
Sajnos erre nincs bocsanat, hogy valaki tobbszor is atbasszon minden kezzelfoghato ok nelkul, csak igy pusztan a sajat szorakozasara...ertelme sincs es megis. Vicces szerintem h pont o mennyire nyugodt meg jo embernek gondolja magat meg love & peace + minden nap medital meg tudjaafaszom es kozben megis miket csinal, maga se fogja fel sztem, legalabbis nagyon ugytunik, tacskora pl egyaltalan nem haragszom meg tenyleg semmi negativra nem asszocialok ha eszembejut, mert megbeszeltuk + jovatette a hibajat. De sajnos ebben a vilagban nincs igazsag magadnak kell elerni))
De komolyan ebben az orszagban barki barmit megcsinalhat, ciganyt otodszorre csukjak le es meg mindig csak ilyen 2 honapra etc. Valaki aki a sajat hibajabol elut valakit o is gyakorlatilag elvesz egy eletet es akkor lecsukjak 4 evre OK... Kene ilyen in irl lyfe dexter aki ilyen kis ciganyokra specializalodott xdd
Eleg sad amugy, nem kell lakas mondom h nem tervezek az orszagban maradni szoval torold ki a segged a tiz milladdal


:XD
mondjuk ja én se tudom mi a faszért gondolkozom olyanon, hogy magyarországon élés
gondolnak egyet azt holnap elveszik a pénzem mert csak irnak rá egy törvényt hogy "karcsika agya ide a másfél miliárgyád külömbe éledfotytik:XD:XD:XD 45§ XVI törvény"


az amúgy akkoris bosszú mert le kell szarni
tudod te hány szarember van meg okádék a társadalom javarésze az
felesleges a sértettséged miatt ilyen szarságokba hajszolnod magad
legyél pro mérnök legyen sok $$ aztán szarj a világra
faszt nem érdekli a gyerekkori szerelem.. az is éppolyan büdöset szarik mint bárki más... olyan csofat öreg lesz és gennyes kelései lesznek mint bárki másnak ... szerves vegyület.. mi a fasznak törnéd magad bárki miatt is bármilyen formában
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 9 2014 02:59pm
Quote (Senee @ 9 Oct 2014 22:58)
:XD
mondjuk ja én se tudom mi a faszért gondolkozom olyanon, hogy magyarországon élés
gondolnak egyet azt holnap elveszik a pénzem mert csak irnak rá egy törvényt hogy "karcsika agya ide a másfél miliárgyád külömbe éledfotytik:XD:XD:XD 45§ XVI törvény"


az amúgy akkoris bosszú mert le kell szarni
tudod te hány szarember van meg okádék a társadalom javarésze az
felesleges a sértettséged miatt ilyen szarságokba hajszolnod magad
legyél pro mérnök legyen sok $$ aztán szarj a világra
faszt nem érdekli a gyerekkori szerelem.. az is éppolyan büdöset szarik mint bárki más... olyan csofat öreg lesz és gennyes kelései lesznek mint bárki másnak ... szerves vegyület.. mi a fasznak törnéd magad bárki miatt is bármilyen formában


senee coelho
Member
Posts: 54,977
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,290.00
Oct 9 2014 03:01pm
Quote (GoreKnight9 @ 9 Oct 2014 21:59)
senee coelho


Amúgy engem egyre gyakrabban gondolkodtatnak el senee írásai.
Member
Posts: 31,218
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 9 2014 03:02pm
Quote (josheide @ Oct 9 2014 10:01pm)
Amúgy engem egyre gyakrabban gondolkodtatnak el senee írásai.


Senee Varecza Laci reinkarnálódása
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 9 2014 03:03pm
Quote (josheide @ 9 Oct 2014 23:01)
Amúgy engem egyre gyakrabban gondolkodtatnak el senee írásai.


en mindig is birtam
viccesen irja le de azert vannak benne igazsagok
Go Back To Magyar Topic List
Prev1364536463647364836495001Next
Closed New Topic New Poll