d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Policja > Temat Oficjalny
Prev1789101120Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Nov 16 2011 09:27am
Quote (sYa_TPS @ 16 Nov 2011 17:25)
Jaki troll? Jakiej porażki? O czym Ty w ogóle mówisz? ; DD


Odsyłam Cię tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

Widzisz powiązanie? : )
Member
Posts: 33,343
Joined: Feb 28 2009
Gold: 0.00
Nov 16 2011 09:28am
Quote (Nothus @ 16 Nov 2011 17:27)
Odsyłam Cię tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

Widzisz powiązanie? : )


Nie. D2jsp ma swoją netykietę niestety, faile się wypomina.
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 1,276.00
Nov 16 2011 09:28am
Quote (Nothus @ Nov 16 2011 05:27pm)
Odsyłam Cię tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

Widzisz powiązanie? : )


A ja cie odsyłam tutaj:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Fakt



Gdzie będziesz studiował na tego strażaka granicznego?

This post was edited by Stanislaw on Nov 16 2011 09:29am
Member
Posts: 2,999
Joined: Aug 28 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 16 2011 09:29am
Oczywiście. Pałowałbym po mordach tych jebanych jaraczy ziółka, blokersów i kiboli.
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Nov 16 2011 09:29am
Quote (sYa_TPS @ 16 Nov 2011 17:28)
Nie. D2jsp ma swoją netykietę niestety,faile się wypomina.


To nie jest fail, albo po prostu pomyliłeś osoby : O.
Jeżeli chodzi o mnie, to mam już termin i wzór u tatuatora.

A'propos bolded: Dołączył: Mar 1 2009

Quote (Stanislaw @ 16 Nov 2011 17:28)
A ja cie odsyłam tutaj:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Fakt



Gdzie będziesz studiował na tego strażaka granicznego?


Koszalin :wub:

This post was edited by Nothus on Nov 16 2011 09:30am
Member
Posts: 19,112
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Nov 16 2011 09:30am
Quote (Nothus @ Nov 16 2011 04:23pm)
Wstań lol, wystarczy mi to, że Cię znowu zagiąłem. Jesteś zerem i możesz szpagatować : ). Koniec nabijania postów z Tobą, czas na LolQ'a





Świetnie, na prawdę świetnie : ). Mam również nadzieję, że jakbyś się już miał cofać znowu do momentu płodu, to ktoś pomyślałby wtedy o aborcji.

Argumencie swojej poprzedniej wypowiedzi... Mam Ci palcem wskazywać?
A wiesz co to jest "przedstawianie sprawy w pozytywnym świetle"? Czy jeszcze tego nie przerabialiście na kółku szkolnym po WF'ie ?



Słaby troll : D, ale śmiech irl z kolejnej porażki : P


Widzisz, dyskusja z tobą nie ma najmniejszego sensu, chociażby dldatego, że jedyne co ty tak na dobrą sprawę robisz to przysłowiowe "obracanie kota ogonem" i negowanie tego co ktoś napisał w poprzednim poście, twoje postowanie w tym topicu opiera się na odpieraniu ataków po najprostszej linii oporu. Nie zagłębiałem się w ten topic, wzburzyło mnie po prostu to co Ty piszesz o mj. Prawdopodobnie w życiu nie miałeś z tym jakiejkolwiek styczności, a twoje argumenty oparte są na badaniach o których słyszałeś od kolegów :lol:


edit : jedna rzecz mnie bawi. Panoszysz się tu jak rocky balboa po ringu, używasz terminologii o której, znowu, nie masz pojęcia. Mówisz o failach, których nigdy nie było i starasz się wpasować w realia. Naprostuję Cię : nie wycchodzi Ci.

This post was edited by LoQ on Nov 16 2011 09:33am
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Nov 16 2011 09:35am
Quote (LoQ @ 16 Nov 2011 17:30)
Widzisz, dyskusja z tobą nie ma najmniejszego sensu, chociażby dldatego, że jedyne co ty tak na dobrą sprawę robisz to przysłowiowe "obracanie kota ogonem" i negowanie tego co ktoś napisał w poprzednim poście, twoje postowanie w tym topicu opiera się na odpieraniu ataków po najprostszej linii oporu. Nie zagłębiałem się w ten topic, wzburzyło mnie po prostu to co Ty piszesz o mj. Prawdopodobnie w życiu nie miałeś z tym jakiejkolwiek styczności, a twoje argumenty oparte są na badaniach o których słyszałeś od kolegów :lol:


Hmm dziwne, bo wydawało mi się, że jak dwoje ludzi dyskutuje, to jeden ma inne poglądy od drugiego. Możliwe, że są one nawet przeciwstawne. Jeżeli ja neguję Twoją wypowiedź, to skutkuje to możliwością dalszej dyskusji, na którą Ty odpowiadasz postem wyżej. Nie odpowiada się pytanie na pytanie - doskonaleo tym wiem, ale sam podałeś tak durną rzecz z "przedstawianiem sprawy w negatywnym świetle", że to się samo narzucało na usta. Nie potrafisz podać logicznych przyczyn np. konopia indyjska jest mniej szkodliwa niż inne używki, nie powoduje uzależnien fizycznych bla bla bla. Zdaję sobie z tego sprawę i moim zdaniem tak jest w rzeczywistości.

natomiast inną sprawą jest konsekwencja prawa. Marihuana jest nielegalna, to macie się wg prawa do tego stosować, a nie wyżywać na policji która egzekwuje wymogi naszego kraju. Proste?

Quote (LoQ @ 16 Nov 2011 17:30)

edit : jedna rzecz mnie bawi. Panoszysz się tu jak rocky balboa po ringu, używasz terminologii o której, znowu, nie masz pojęcia. Mówisz o failach, których nigdy nie było i starasz się wpasować w realia. Naprostuję Cię :nie wycchodzi Ci.


Której terminologii? Wiesz w ogóle co to słowo znaczy? Jak tak, to podaj termin, którego nei rozumiem. Poszukam w słowniku i może zobaczę swój błąd, którego najprawdopodobniej nie ma.
O jakich failach mówię? Ja nie wspomniałem o żadnym LOL : D.
Realia są jakie są, ja jestem użytkownikiem tego forum, tak jak i Ty, ja odpwoiadam na ten temat, tak jak Ty. Gdzie jest wpasowywanie się w realia?

This post was edited by Nothus on Nov 16 2011 09:37am
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 1,276.00
Nov 16 2011 09:35am
BUAHAHHA

Proponuje zobaczyć pytania z wiedzy ogólnej, do dostania się do straży granicznej

http://www.cos.strazgraniczna.pl/modules/testy/wo.pdf

PRZYTACZAM KILKA PYTAŃ

20. Kto był twórcą Mazurka Dąbrowskiego?
a) Jan Henryk Dąbrowski
b) Karol Kniaziewicz
c) Józef Wybicki
21. Która postać historyczna występuje w naszym hymnie państwowym?
a) Władysław Jagiełło
b) Stefan Czarniecki
c) Józef Piłsudski
22. Wybuch II wojny światowej nastąpił
a) 15.08.1920 r.
b) 8.05.1945 r.
c) 1.09.1939 r.
23. Stan wojenny w Polsce został ogłoszony
a) 13.12.1981 r.
b) 10.10.1956 r.
c) 5.03.1989 r.

9. Do komisji sejmowych zaliczamy
a) komisje śledcze
b) komisje wojskowe
c) komisje lekarskie
10. Prolog to:
a) początek utworu literackiego
b) w utworze literackim opis obrzędu Ŝałobnego
c) zakończenie utworu literackiego


35 takich pytań


Mózgowców w tej straży szczęsliwie nie potrzeba, więc bedziesz się nadawał Nothus


1. Gdzie ma swoją siedzibę Europejski Trybunał Sprawiedliwości?
a) w Luksemburgu
b) w Strasburgu
c) w Brukseli
2. Jakie państwo, zjednoczyło się w 1990 roku? Przedstawiciel tego kraju skomponował słynną
"IX symfonię"
a) Holandia
b) Luksemburg
c) Niemcy

daje kolejne.

Na kazde z tych pytań jestem w stanie odpowiedzieć bez przygotowania, a kompletnie nie znam się na historii, z wiedzy ogólnej jestem średni. Ponieważ nie są to moje dziedziny.



This post was edited by Stanislaw on Nov 16 2011 09:38am
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Nov 16 2011 09:39am
Quote (Stanislaw @ 16 Nov 2011 17:35)
BUAHAHHA

Proponuje zobaczyć pytania z wiedzy ogólnej, do dostania się do straży granicznej

http://www.cos.strazgraniczna.pl/modules/testy/wo.pdf

PRZYTACZAM KILKA PYTAŃ

20. Kto był twórcą Mazurka Dąbrowskiego? 
a) Jan Henryk Dąbrowski
b) Karol Kniaziewicz
c) Józef Wybicki
21. Która postać historyczna występuje w naszym hymnie państwowym? 
a) Władysław Jagiełło
b) Stefan Czarniecki
c) Józef Piłsudski
22. Wybuch II wojny światowej nastąpił
a) 15.08.1920 r.
b) 8.05.1945 r.
c) 1.09.1939 r.
23. Stan wojenny w Polsce został ogłoszony
a) 13.12.1981 r.
b) 10.10.1956 r.
c) 5.03.1989 r.

9. Do komisji sejmowych zaliczamy
a) komisje śledcze
b) komisje wojskowe
c) komisje lekarskie
10. Prolog to: 
a) początek utworu literackiego
b) w utworze literackim opis obrzędu Ŝałobnego
c) zakończenie utworu literackiego


35 takich pytań


Mózgowców w tej straży szczęsliwie nie potrzeba, więc bedziesz się nadawał Nothus


Jak widać Twoja wiedza się na tym kończy : (. No szkoda, bo już liczyłem, że pogadamy normalnie, ale jednak się przeliczyłem.
To są pytania dla osób pokroju krawężników, bez perspektyw na przyszłość.

Bierzesz pod uwagę, że ktoś liczy na więcej i na pewno zajdzie wyżej? Zresztą jak myślisz, że ktoś po szkole oficerskiej ma zamiar iść na najniższy szczebel, to chyba masz pusto pod kopułą.


Edit: To są chyba pytania rekrutacyjne, zeby odsiać "dresów"(tribalistów wg was? i kompletnych bezmózgów.

This post was edited by Nothus on Nov 16 2011 09:41am
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 1,276.00
Nov 16 2011 09:41am
Quote (Nothus @ Nov 16 2011 05:39pm)
Jak widać Twoja wiedza się na tym kończy : (. No szkoda, bo już liczyłem, że pogadamy normalnie, ale jednak się przeliczyłem.
To są pytania dla osób pokroju krawężników, bez perspektyw na przyszłość.

Bierzesz pod uwagę, że ktoś liczy na więcej i na pewno zajdzie wyżej? Zresztą jak myślisz, że ktoś po szkole oficerskiej ma zamiar iść na najniższy szczebel, to chyba masz pusto pod kopułą.


nie chce mi sie wiecej wypisywać, ale generalnie chce zeby wszyscy zobaczyli jaki ty poziom reprezentujesz :D. Coś tam gadałeś, że nie dałbym rady sie do tego burdelu zarekrutować, owszem nie dałbym bo (czemu? bo bym nie probowal hahah) wyżej troche mierze niż taki kretyński poziom.

This post was edited by Stanislaw on Nov 16 2011 09:42am
Go Back To Polska Topic List
Prev1789101120Next
Closed New Topic New Poll