d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev1606607608609610799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 15 2013 07:19am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 15 Dec 2013 13:31)
http://1.ii.gl/cexzUP.png


inb4 jön a kép, hogy ez van a hátára tetoválva
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 15 2013 07:26am
Quote (-joey- @ Dec 15 2013 02:04pm)
Nagyon fasza csávó lettél ezzel a posttal.


kussolj már te szerencsétlen és ne ugrálj a faszomon
Member
Posts: 22,308
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,537.77
Dec 15 2013 07:29am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Dec 15 2013 02:26pm)
kussolj már te szerencsétlen és ne ugrálj a faszomon



Brávó! Igazán tükrözi a szintedet ez a válasz. :D
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 15 2013 07:32am
Quote (-joey- @ Dec 15 2013 02:29pm)
Brávó! Igazán tükrözi a szintedet ez a válasz. :D


a te szintedet meg az tükrözi hogy egy ilyen retardált postjaira mint én ugrasz minden alkalommal mint valami pincsikutya. azt gondolná az ember hogy 30+ évesen ennél van jobb dolgod vagy érettebb vagy, habár a jó öreg fogyatékos buta hoextől miért is várna bárki mást :~)

inb4 mad, vergődsz, kid, messkettő etc

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Dec 15 2013 07:33am
Member
Posts: 22,308
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,537.77
Dec 15 2013 07:38am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Dec 15 2013 02:32pm)
a te szintedet meg az tükrözi hogy egy ilyen retardált postjaira mint én ugrasz minden alkalommal mint valami pincsikutya. azt gondolná az ember hogy 30+ évesen ennél van jobb dolgod vagy érettebb vagy, habár a jó öreg fogyatékos buta hoextől miért is várna bárki mást :~)

inb4 mad, vergődsz, kid, messkettő etc



Vicces, hogy te jössz a szintemmel, tekintve, hogy a postjaid 90% vergődés, acsarkodás és cinizmus. Ja meg 2x évesen ez nálad a humor, hogy Facebook "ismerőseid" dolgait hányod ide be, azt várva, hogy majd jót röhög mindenki. Nyilván én vagyok a fogyatékos, hogy szóvá teszem, mekkora patkány ember vagy. ~~

Ja, és még annyit, hogy ez a folyamatos typozgatás meg 4chan style írogatás is eléggé színvonaltalan már egy huszonéves "komoly" egyetemistától, de te tudod.

This post was edited by -joey- on Dec 15 2013 07:39am
Member
Posts: 11,431
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Dec 15 2013 07:54am
Quote (-joey- @ Dec 15 2013 01:38pm)
Vicces, hogy te jössz a szintemmel, tekintve, hogy a postjaid 90% vergődés, acsarkodás és cinizmus. Ja meg 2x évesen ez nálad a humor, hogy Facebook "ismerőseid" dolgait hányod ide be, azt várva, hogy majd jót röhög mindenki. Nyilván én vagyok a fogyatékos, hogy szóvá teszem, mekkora patkány ember vagy. ~~

Ja, és még annyit, hogy ez a folyamatos typozgatás meg 4chan style írogatás is eléggé színvonaltalan már egy huszonéves "komoly" egyetemistától, de te tudod.


mert annak van értelme amit Te csinalsz? most komolyan
a Te válaszaidról is az jön le már, hogy most Te jajdebeszólsz neki és most mekkora menő vagy.
Én ha ilyet látok, és hasonló véleményen vagyok mint Te, és olyannak is hiszem magam aki, akkor csak reménykednék hogy más is hasonlóan gondolkozik, de nem kezdenék bele ilyen szájkaratéba
Member
Posts: 22,308
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,537.77
Dec 15 2013 08:06am
Quote (AngryBug @ Dec 15 2013 02:54pm)
mert annak van értelme amit Te csinalsz? most komolyan
a Te válaszaidról is az jön le már, hogy most Te jajdebeszólsz neki és most mekkora menő vagy.
Én ha ilyet látok, és hasonló véleményen vagyok mint Te, és olyannak is hiszem magam aki, akkor csak reménykednék hogy más is hasonlóan gondolkozik, de nem kezdenék bele ilyen szájkaratéba



Nem ugrok minden egyes postjára. Egyrészt baromira nem érdekel, másrészt meg időm se lenne rá, és értelmetlen. Kicsit általánosítasz szerintem. De ha valami zavar, akkor miért ne mondhatnám el? Pont ezen a fórumon, ahol belekötnek mindenbe, érdekes módon engem mindig észre kell venni. Ne értsd félre, nem támadlak most ezzel, de én így látom. Szóval, én mindig elmondom, ha valami zavar, és nem csak egy userrel kapcsolatban, hanem általánosságban is, csak ugye ki mit vesz észre, vagy mit akar észrevenni.

Röviden: nem azért szóltam be neki, mert menő vagyok, hanem mert patkány dolognak tartom, amit csinál. És az elég nevetséges lenne, ha most azzal jönnél, hogy egy fórumon nem lehet hozzászólni.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 15 2013 08:11am
Quote (-joey- @ Dec 15 2013 03:06pm)
Nem ugrok minden egyes postjára. Egyrészt baromira nem érdekel, másrészt meg időm se lenne rá, és értelmetlen. Kicsit általánosítasz szerintem. De ha valami zavar, akkor miért ne mondhatnám el? Pont ezen a fórumon, ahol belekötnek mindenbe, érdekes módon engem mindig észre kell venni. Ne értsd félre, nem támadlak most ezzel, de én így látom. Szóval, én mindig elmondom, ha valami zavar, és nem csak egy userrel kapcsolatban, hanem általánosságban is, csak ugye ki mit vesz észre, vagy mit akar észrevenni.

Röviden: nem azért szóltam be neki, mert menő vagyok, hanem mert patkány dolognak tartom, amit csinál. És az elég nevetséges lenne, ha most azzal jönnél, hogy egy fórumon nem lehet hozzászólni.


igen mert te vagy a moralitás mintaképe mr csöveseket lehugyozó, monddmeg a patkányoknak!!
Member
Posts: 31,096
Joined: Dec 12 2005
Gold: 16,428.00
Dec 15 2013 08:15am
Quote (-joey- @ 15 Dec 2013 16:06)
Nem ugrok minden egyes postjára. Egyrészt baromira nem érdekel, másrészt meg időm se lenne rá, és értelmetlen. Kicsit általánosítasz szerintem. De ha valami zavar, akkor miért ne mondhatnám el? Pont ezen a fórumon, ahol belekötnek mindenbe, érdekes módon engem mindig észre kell venni. Ne értsd félre, nem támadlak most ezzel, de én így látom. Szóval, én mindig elmondom, ha valami zavar, és nem csak egy userrel kapcsolatban, hanem általánosságban is, csak ugye ki mit vesz észre, vagy mit akar észrevenni.

Röviden: nem azért szóltam be neki, mert menő vagyok, hanem mert patkány dolognak tartom, amit csinál. És az elég nevetséges lenne, ha most azzal jönnél, hogy egy fórumon nem lehet hozzászólni.


szerintem ez lehet, hogy azert van, mert kurvara feltuno, ahogy TENYLEG minden postjara ugrasz, barhova barmit postol

lassan ott tartok, hogy veszek egy post history searchot, szerintem az utolso 50 postnak a negyede a d2 walkthrough, a maradek haromnegyed meg "mesh megint vergodik, ez am a szint"

"de ugye ki mit vesz eszre, vagy mit akar eszrevenni", nyilvan te se magadat
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 15 2013 08:16am
Quote (-joey- @ 15 Dec 2013 15:06)
Nem ugrok minden egyes postjára. Egyrészt baromira nem érdekel, másrészt meg időm se lenne rá, és értelmetlen. Kicsit általánosítasz szerintem. De ha valami zavar, akkor miért ne mondhatnám el? Pont ezen a fórumon, ahol belekötnek mindenbe, érdekes módon engem mindig észre kell venni. Ne értsd félre, nem támadlak most ezzel, de én így látom. Szóval, én mindig elmondom, ha valami zavar, és nem csak egy userrel kapcsolatban, hanem általánosságban is, csak ugye ki mit vesz észre, vagy mit akar észrevenni.

Röviden: nem azért szóltam be neki, mert menő vagyok, hanem mert patkány dolognak tartom, amit csinál. És az elég nevetséges lenne, ha most azzal jönnél, hogy egy fórumon nem lehet hozzászólni.


ignoráld mesh postjait, mert kezd unalmas lenni ez a kínlódás
Go Back To Magyar Topic List
Prev1606607608609610799Next
Add Reply New Topic New Poll