d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Lietuvių > Ką Pasiūlytumėt Man Daryt
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,931
Joined: Jun 17 2010
Gold: 952.38
Warn: 10%
Jun 12 2011 12:22pm
Taigi kai dabar ladder trunka tik 6 mėnesius ar siūlot man žaist dabar ar palaukt, neapsisprendžiu niekaip.
Member
Posts: 31,986
Joined: Feb 28 2005
Gold: 16,900.50
Jun 13 2011 02:01pm
jei patinka zaist kai pilna botu, tai pirmyn :-) jei gerai suprantu, uz 80 fg tokiu metu turetu buti imanoma padoriai chara aprengt. kitas variantas - pakentet 3 menesiukus ir pradet su visais, jei turesi laiko - gal pavyks ir viena kita auksini uzdirbt, tai siek tiek labiau nei padoriai apsirengtum :-]
o siaip - mano nuomone - zaidimas idomus pirmas 2 savaites, GAL 3. paskui visiskas botinimas prasideda. iki 2-3 savaites dar imanoma kentet kartais buna. man dziaugsmai dingo kai pries pora resetu, kai buvo vieni paskutiniu atnaujinimu, antra diena po reseto galima buvo ar tai ber ar tai jah d2jsp jau nusipirkt. nu tai visiskai nebeidomu.
Member
Posts: 104
Joined: Nov 25 2007
Gold: 5.00
Jun 14 2011 06:56am
Nereik botint ir botinimas neprasidės :)

Aš, pvz, vis susiduriu su situacija, kai nebematau prasmės žaist, atsibosta viskas. Tai neseniai atradau (manau, kad daug kas seniai jau atradę) clone hunt. Rekomenduoju pamėgint, jei neteko.
O šiaip per 6 mėnesius jei bent truputėlį sekasi ir galvoj ne košė, galima tikrai pasiekti visišką high-endą, mano nuomone
Member
Posts: 140
Joined: Jan 15 2010
Gold: 6.50
Jun 15 2011 01:14pm
Be šansu jam dclone sumedžiot, per fuksa nebent ;) .
Member
Posts: 31,986
Joined: Feb 28 2005
Gold: 16,900.50
Jul 7 2011 10:16pm
Quote (MassiveOversteer @ 15 Jun 2011 22:14)
Be šansu jam dclone sumedžiot, per fuksa nebent  ;) .


tu ji pazisti kad taip sakai ar nebandei niekad medziot pats? :-) klonui uzmust, jei sc, padoru smiteri aprengt nekainuoja beveik nieko.. o jei biski pasiskaityt informacijos ir, ypac, jei turri daugiau nei 1 cd-key veikianti - tai ir klona sugaudyt nera kas ;-) bent jau pries metus nebuvo...
Quote (oktopuss @ 14 Jun 2011 15:56)
Nereik botint ir botinimas neprasidės :)

Aš, pvz, vis susiduriu su situacija, kai nebematau prasmės žaist, atsibosta viskas. Tai neseniai atradau (manau, kad daug kas seniai jau atradę) clone hunt. Rekomenduoju pamėgint, jei neteko.
O šiaip per 6 mėnesius jei bent truputėlį sekasi ir galvoj ne košė, galima tikrai pasiekti visišką high-endą, mano nuomone


As tai pradejau uberius su summoneriu daryt, kai buvo viskas uzpise ;-) kuri laika idomu. raktai papigiaj eina, zudyt dar biski ir adrenalino duoda jei drasiau pasokineji (hc kaliau) ;-)
O del nereik botint - tai jau cia komunizmo istorija... jei visi nevogtu ir graziai dirbtu butu tobulas pasaulis ;-)
Retired Moderator
Posts: 20,508
Joined: Aug 21 2006
Gold: 10,300.00
Trader: Trusted
Jul 14 2011 03:11am
del tu runu pardavimo po reset taip greit, tai nestebina, nes pakele runu dropa, o botu neisnaikino, tai dabar galimybe rast HR yra tikrai ne maza.
Per visa savo zaidimo istorija, jei gerai pamenu, esu rades tik VEX runa pats, kai pakele runu dropa, jau nelosiau, tik girdejau, kad hr rast nera sunku
Member
Posts: 140
Joined: Jan 15 2010
Gold: 6.50
Jul 26 2011 04:28am
Quote (mta @ Jul 8 2011 06:16am)
tu ji pazisti kad taip sakai ar nebandei niekad medziot pats? :-) klonui uzmust, jei sc, padoru smiteri aprengt nekainuoja beveik nieko.. o jei biski pasiskaityt informacijos ir, ypac, jei turri daugiau nei 1 cd-key veikianti - tai ir klona sugaudyt nera kas ;-) bent jau pries metus nebuvo...


As tai pradejau uberius su summoneriu daryt, kai buvo viskas uzpise ;-) kuri laika idomu. raktai papigiaj eina, zudyt dar biski ir adrenalino duoda jei drasiau pasokineji (hc kaliau) ;-)
O del nereik botint - tai jau cia komunizmo istorija... jei visi nevogtu ir graziai dirbtu butu tobulas pasaulis ;-)



Galima sakyt, kad pažįstu.
Go Back To Lietuvių Topic List
Add Reply New Topic New Poll