d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1554555556557558660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,596
Joined: Feb 27 2006
Gold: 10,401.00
Dec 5 2015 10:38am
Quote (Taszilo.^ @ Dec 5 2015 05:21pm)
na, telefont fogok venni!
milyet vegyek? pls ne gyertek a masnapos poenokkal, az igenyek a kovetkezok:
szeretnem, ha szep kijelzoje lenne (nem magara a kijelzore gondolok, hanem a kepere, tesomnak van valami samsung galaxyja (?) meg lumia 6xx, es megallapitottam, hogy a samsungnak szebb a kepe, es ez nekem fontos)
ajfont nem nagyon szeretnek, mert meg soha nem hasznaltam az oprendszeret, ugyanakkor a tobbinek se, szal ha azonos arkategoriaban van valami, ajanlhattok azt is, majd megnezem
szeretnem, ha nem naponta kellene tolteni, ez nem tom milyen perverzio a telefongyartok reszerol, de a 7 eves lg shine-om meg birja 5 napig eredeti akksival
szeretnem, ha relative szep kepeket csinalna, ezalatt azt ertem, hogy ne a jelenleg elerheto eppen csak up to date minosegu legyen, ami a legelso fejlesztes kijovetele utan azonnal shit-tierre valjon, hanem olyat, ami 1-2-3 ev mulva is elfogadhato minoseget tudjon
ofc 5000 alatt legyen huehue, de egyebkent 100nal tobbet semmikepp nem szeretnek fizetni erte
aki tud segiteni, annak meghalalom


Androidos csúcsok nincsenek 100 alatt, de előző genesek is 10/10 és azok simán
Kijelző méretet nem írtál, így semmit nem tudunk ajánlani, mert ez döntőtényező
Ahogy cp is mondta a mai telefonok közel se bírják 5 napig, szerintem az "egy éjjelt skippelek leszarom" akksi a maximum amit elérhetsz, de ne ez legyen a legfontosabb, szűkítsd le a kört és a pontos típusokra rákeresve keress akksiteszteket
Azt viszont ignoráld amit cp írt a fényképezőről, átlagfelhasználónak tökéletes megfelel a galaxyk/iphoneok/lumiák kamerája. Szerintem kurvajó képeket lehet velük lőni, persze nem 123123x12312321 felbontásra, de facebookra/később emléknek szerintem elégségesek.
Iostől nem kell félned, nem egy windows, nekem androidhoz nagyon hasonló, windows viszont vízválasztó.(vagy tetszik, vagy nem)
Ne félj a használt telefonoktól, csak nézd meg őket jól. Ph-ról pedig zsírúj kütyüket is lehet venni, és erős %-al a bolti árak alatt.
Ha próbáltál lumiát és neked tetszett a windows akkor fektess abba, ár/érték arányban toronymagasan veri az összes androidost, iphonet meg aztán pláne. Én is szívesen rátettem a kezem egy csúcs lumia 930ra ami kb fele volt az akkori csúcs androidnak, de nekem nagyon nem jött be a rencer.
Nekem általános tapasztalatban androidnál a kamerára vonatkozóan a sorrend az samsung>lg>>>>>>>>>sony. A sony z1 és az ultra is megafos képeket csinált, az lg majdnem mint a note2-3am. Iphone 5s is nagyon szép képeket csinált (lumia 930 is)
De ezekről is rengeteg tesztet találsz ha már konkrét típusok körvonalazódtak.
Amit fontolj meg az a kínai, nagyon jókat csinálnak mostmár (persze minden jóra jut 10 gagyi más kínai márkából, rendesen utána kell olvasni) és potom összegekért lehet zsírúj készüléket venni és vannak olyanok is amiknek már van eus garanciája(xiaomi pl asszem)
Amikre még válaszolnod kéne:
Oprencer?
Képernyőméret?
Víz, porállóság fontos?
Használt v csak új?
Kínai számításba jöhet?
Játékok, hd filmek lejátszása pörögne, vagy csak "messengerwhatsuppfacebook"?
Member
Posts: 42,981
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 5 2015 10:47am
Quote (Vismajor @ Dec 5 2015 05:38pm)
Androidos csúcsok nincsenek 100 alatt, de előző genesek is 10/10 és azok simán
Kijelző méretet nem írtál, így semmit nem tudunk ajánlani, mert ez döntőtényező
Ahogy cp is mondta a mai telefonok közel se bírják 5 napig, szerintem az "egy éjjelt skippelek leszarom" akksi a maximum amit elérhetsz, de ne ez legyen a legfontosabb, szűkítsd le a kört és a pontos típusokra rákeresve keress akksiteszteket
Azt viszont ignoráld amit cp írt a fényképezőről, átlagfelhasználónak tökéletes megfelel a galaxyk/iphoneok/lumiák kamerája. Szerintem kurvajó képeket lehet velük lőni, persze nem 123123x12312321 felbontásra, de facebookra/később emléknek szerintem elégségesek.
Iostől nem kell félned, nem egy windows, nekem androidhoz nagyon hasonló, windows viszont vízválasztó.(vagy tetszik, vagy nem)
Ne félj a használt telefonoktól, csak nézd meg őket jól. Ph-ról pedig zsírúj kütyüket is lehet venni, és erős %-al a bolti árak alatt.
Ha próbáltál lumiát és neked tetszett a windows akkor fektess abba, ár/érték arányban toronymagasan veri az összes androidost, iphonet meg aztán pláne. Én is szívesen rátettem a kezem egy csúcs lumia 930ra ami kb fele volt az akkori csúcs androidnak, de nekem nagyon nem jött be a rencer.
Nekem általános tapasztalatban androidnál a kamerára vonatkozóan a sorrend az samsung>lg>>>>>>>>>sony. A sony z1 és az ultra is megafos képeket csinált, az lg majdnem mint a note2-3am. Iphone 5s is nagyon szép képeket csinált (lumia 930 is)
De ezekről is rengeteg tesztet találsz ha már konkrét típusok körvonalazódtak.
Amit fontolj meg az a kínai, nagyon jókat csinálnak mostmár (persze minden jóra jut 10 gagyi más kínai márkából, rendesen utána kell olvasni) és potom összegekért lehet zsírúj készüléket venni és vannak olyanok is amiknek már van eus garanciája(xiaomi pl asszem)
Amikre még válaszolnod kéne:
Oprencer?
Képernyőméret?
Víz, porállóság fontos?
Használt v csak új?
Kínai számításba jöhet?
Játékok, hd filmek lejátszása pörögne, vagy csak "messengerwhatsuppfacebook"?


oprendszer: hat mivel meg nem volt semmilyen, ezert ezt nem igazan tudom eldonteni :S
kepernyomeret: detto :SS
viz porallosag: n, tudok a cuccaimra vigyazni, felnott ember vagyok
hasznalt vagy uj: elsosorban uj telefon erdekelne, garancia miatt (+ a hasznalttal at tudnak vagni, akar veletlenul is)
kinai szamitasba johet: rather no, bar van kinai reszvenyem, lehet tamogatni kene? huehue
jatekok, hd filmek vs msn: jatszani nem jatszanek rajta, arra van desktop pc, also, ilyen tenyernyi kijelzon filmet nezni ???

gondolom az elso ket kerdes a legsulyosabb, de tenyleg nem volt meg okostelefonom, es tenyleg semmi otletem nincs arrol, hogy egyaltalan mekkora kijelzok leteznek
ajanljatok valamit, ami nektek bejon x okbol (es mondjuk megfelel a kriteriumaimnak), en meg majd rakeresek es eldontom, teccik-e
Member
Posts: 31,215
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 5 2015 10:51am
Quote (Taszilo.^ @ Dec 5 2015 05:47pm)
oprendszer: hat mivel meg nem volt semmilyen, ezert ezt nem igazan tudom eldonteni :S
kepernyomeret: detto :SS
viz porallosag: n, tudok a cuccaimra vigyazni, felnott ember vagyok
hasznalt vagy uj: elsosorban uj telefon erdekelne, garancia miatt (+ a hasznalttal at tudnak vagni, akar veletlenul is)
kinai szamitasba johet: rather no, bar van kinai reszvenyem, lehet tamogatni kene? huehue
jatekok, hd filmek vs msn: jatszani nem jatszanek rajta, arra van desktop pc, also, ilyen tenyernyi kijelzon filmet nezni ???

gondolom az elso ket kerdes a legsulyosabb, de tenyleg nem volt meg okostelefonom, es tenyleg semmi otletem nincs arrol, hogy egyaltalan mekkora kijelzok leteznek
ajanljatok valamit, ami nektek bejon x okbol (es mondjuk megfelel a kriteriumaimnak), en meg majd rakeresek es eldontom, teccik-e



Mennyit szannak ra? Mindegyik rendszer lehet jo, ha olyan masinat veszel ami elegge tudja vinni. Alacsony kategorias androidot viszont hem szabad venni, de meg kozepkategoriasat sem, mert kurvalassuak. Vagy tavalyi high end android, vagy kozepkategorias windows. Vagy iphone, de abbol se nagyon szabad mondjuk iphone 5s ala menni
Member
Posts: 49,596
Joined: Feb 27 2006
Gold: 10,401.00
Dec 5 2015 10:53am
Quote (Taszilo.^ @ Dec 5 2015 05:47pm)
oprendszer: hat mivel meg nem volt semmilyen, ezert ezt nem igazan tudom eldonteni :S
kepernyomeret: detto :SS
viz porallosag: n, tudok a cuccaimra vigyazni, felnott ember vagyok
hasznalt vagy uj: elsosorban uj telefon erdekelne, garancia miatt (+ a hasznalttal at tudnak vagni, akar veletlenul is)
kinai szamitasba johet: rather no, bar van kinai reszvenyem, lehet tamogatni kene? huehue
jatekok, hd filmek vs msn: jatszani nem jatszanek rajta, arra van desktop pc, also, ilyen tenyernyi kijelzon filmet nezni ???

gondolom az elso ket kerdes a legsulyosabb, de tenyleg nem volt meg okostelefonom, es tenyleg semmi otletem nincs arrol, hogy egyaltalan mekkora kijelzok leteznek
ajanljatok valamit, ami nektek bejon x okbol (es mondjuk megfelel a kriteriumaimnak), en meg majd rakeresek es eldontom, teccik-e


Vonszold el magad egy media marktba és fogdozd meg őket
Én android párti vagyok, és nálam az 5.7coll az ideális, ennél se nagyobb, se kisebb nem kell. De valakinek ez hatalmas.
Rendeld online a telefont és akkor 2 hétig vissza veszik szó nélkül #fuckthesystem
Member
Posts: 29,401
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 5 2015 12:22pm
Quote (Taszilo.^ @ 5 Dec 2015 18:21)
na, telefont fogok venni!
milyet vegyek? pls ne gyertek a masnapos poenokkal, az igenyek a kovetkezok:
szeretnem, ha szep kijelzoje lenne (nem magara a kijelzore gondolok, hanem a kepere, tesomnak van valami samsung galaxyja (?) meg lumia 6xx, es megallapitottam, hogy a samsungnak szebb a kepe, es ez nekem fontos)
ajfont nem nagyon szeretnek, mert meg soha nem hasznaltam az oprendszeret, ugyanakkor a tobbinek se, szal ha azonos arkategoriaban van valami, ajanlhattok azt is, majd megnezem
szeretnem, ha nem naponta kellene tolteni, ez nem tom milyen perverzio a telefongyartok reszerol, de a 7 eves lg shine-om meg birja 5 napig eredeti akksival
szeretnem, ha relative szep kepeket csinalna, ezalatt azt ertem, hogy ne a jelenleg elerheto eppen csak up to date minosegu legyen, ami a legelso fejlesztes kijovetele utan azonnal shit-tierre valjon, hanem olyat, ami 1-2-3 ev mulva is elfogadhato minoseget tudjon
ofc 5000 alatt legyen huehue, de egyebkent 100nal tobbet semmikepp nem szeretnek fizetni erte
aki tud segiteni, annak meghalalom


Mindenképp valami előző generációs csúcskészülékben gondolkodnék. Annyit nem javultak azóta a telefonok, amekkora felárat kérnek értük.
Pl LG G3at már megkapsz már 100 alatt és simán csúcs minden szempontból.
Member
Posts: 43,694
Joined: Oct 4 2008
Gold: 160,818.52
Trader: Trusted
Dec 5 2015 12:34pm
Iphone 5s-t vennek
Member
Posts: 29,401
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 5 2015 12:36pm
csak szerintem vérlázító amit tolnak W10 fronton az MSék?
ebből 1 év múlva se lesz épkézláb build

Quote (Namechange @ 5 Dec 2015 20:34)
Iphone 5s-t vennek


kár hogy ilyen pici, egy 4"es készüléket egyszerűen képtelen lennék élvezettel használni akármennyire jó is az egyébként

This post was edited by fahrii on Dec 5 2015 12:53pm
Member
Posts: 53,914
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 5 2015 12:55pm
Quote (fahrii @ 5 Dec 2015 19:36)
csak szerintem vérlázító amit tolnak W10 fronton az MSék?
ebből 1 év múlva se lesz épkézláb build



kár hogy ilyen pici, egy 4"es készüléket egyszerűen képtelen lennék élvezettel használni akármennyire jó is az egyébként


dehat egy honapja hulla stabil
Member
Posts: 29,401
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 5 2015 01:06pm
Quote (Anarkin @ 5 Dec 2015 20:55)
dehat egy honapja hulla stabil


akkor te a szerencsések közé tartozol

Quote (Taszilo.^ @ 5 Dec 2015 21:18)
errol a g3-rol azt irjak, hogy nem igazan erossege az uzemido :S

ennek a mobilarenanak a videoi mennyire helytalloak btw? mer ha josagos, akkor ezeket a vidiket neznem


én szeretem, nézheted nyugodtan

This post was edited by fahrii on Dec 5 2015 01:20pm
Member
Posts: 42,981
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 5 2015 01:18pm
Quote (fahrii @ Dec 5 2015 07:22pm)
Mindenképp valami előző generációs csúcskészülékben gondolkodnék. Annyit nem javultak azóta a telefonok, amekkora felárat kérnek értük.
Pl LG G3at már megkapsz már 100 alatt és simán csúcs minden szempontból.


errol a g3-rol azt irjak, hogy nem igazan erossege az uzemido :S

ennek a mobilarenanak a videoi mennyire helytalloak btw? mer ha josagos, akkor ezeket a vidiket neznem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1554555556557558660Next
Add Reply New Topic New Poll