d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1483484485486487660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,152
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 15 2014 02:58pm
Quote (rapiddani @ Oct 15 2014 09:16pm)
note4 is túlárazott fos lett szerintem, alig tud többet mint a note3 és mégis mibe fog kerülni, nem feltétlen állok én egyik oldalra se, csak leszólni egy galaxy minit hogy az egy szar android összehasonlítva egy többszáz ezer forintos almával, hát nem tudom. valószinüleg a audi r4 jobb mint a trabant, a trabant egy szar


Afelett szándékosan siklottál el, hogy tisztában vagyok azzal, hogy nagyon nem egy kategória?

Arra reagáltam, hogy a Rezsnek nem jött be az android. Én felsőkategóriás samsungot még érdemben nem próbáltam ki (persze láttam, meg tapogattam már), de galaxy minitől agyrákot lehet kapni, szóval ha 10x jobb az s5, még akkor se kéne.

Bár az is lehet csak megszokás kérdése ez a rendszer. Viszont csomó dolgot utálok benne, például amikor telefonálás végén elemelem a fülemtől, akkor nem tudom lerakni egyből, mint az iphonet, hanem vadul nyomogatni kell egy lakat gombot, hogy feloldja a képernyőzárolást, aztán az esetek 90%-ban elkezdi háttérbe futtatni és össze vissza kell huzogatni, hogy le tudjam tenni. Mindezt úgy, hogy közben nem bontódik a vonal.

Kollégáknak is ilyen van és már nem tudom hányszor fordult elő, hogy mindketten le akartuk rakni, aztán még 10 secig hallom, hogy mit beszélnek utána. De volt már olyan többször hogy nem tűnt fel, hogy nem rakták le és ha kedvem lett volna 5 percig hallgathattam volna őket. Tudom, most rásütitek, hogy user hiba, de akkor is egyszerűbb az a verzió, hogy elemelem a fülemtől és megjelenik a piros gomb, amivel lerakhatom.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 15 2014 03:41pm
Quote (beni @ Oct 15 2014 08:58pm)
Afelett szándékosan siklottál el, hogy tisztában vagyok azzal, hogy nagyon nem egy kategória?

Arra reagáltam, hogy a Rezsnek nem jött be az android. Én felsőkategóriás samsungot még érdemben nem próbáltam ki (persze láttam, meg tapogattam már), de galaxy minitől agyrákot lehet kapni, szóval ha 10x jobb az s5, még akkor se kéne.

Bár az is lehet csak megszokás kérdése ez a rendszer. Viszont csomó dolgot utálok benne, például amikor telefonálás végén elemelem a fülemtől, akkor nem tudom lerakni egyből, mint az iphonet, hanem vadul nyomogatni kell egy lakat gombot, hogy feloldja a képernyőzárolást, aztán az esetek 90%-ban elkezdi háttérbe futtatni és össze vissza kell huzogatni, hogy le tudjam tenni. Mindezt úgy, hogy közben nem bontódik a vonal.

Kollégáknak is ilyen van és már nem tudom hányszor fordult elő, hogy mindketten le akartuk rakni, aztán még 10 secig hallom, hogy mit beszélnek utána. De volt már olyan többször hogy nem tűnt fel, hogy nem rakták le és ha kedvem lett volna 5 percig hallgathattam volna őket. Tudom, most rásütitek, hogy user hiba, de akkor is egyszerűbb az a verzió, hogy elemelem a fülemtől és megjelenik a piros gomb, amivel lerakhatom.


nem siklottam el, de egy oldalon említeni is felesleges a 2 dolgot, nem hogy még össze is hasonlítani. Amit meg írtál egyáltalán nem tapasztalom, én elveszem a fejemtől a telefont és már tudom is lerakni, nem kell lakatozni.

de egyébként itt is mint minden másból általában $ > minőség , apple azért csak "jót" gyárt mert mindenük buzidrága, androidnak van már 20k ért telefonja meg 200k ért is, ezért se lehet normálisan szerintem összehasonlítani.

This post was edited by rapiddani on Oct 15 2014 03:45pm
Member
Posts: 71,152
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 15 2014 04:04pm
Quote (rapiddani @ Oct 15 2014 10:41pm)
nem siklottam el, de egy oldalon említeni is felesleges a 2 dolgot, nem hogy még össze is hasonlítani. Amit meg írtál egyáltalán nem tapasztalom, én elveszem a fejemtől a telefont és már tudom is lerakni, nem kell lakatozni.

de egyébként itt is mint minden másból általában $ > minőség , apple azért csak "jót" gyárt mert mindenük buzidrága, androidnak van már 20k ért telefonja meg 200k ért is, ezért se lehet normálisan szerintem összehasonlítani.


össze lehet szerintem hasonlítani sok mindent, csak a nevezőt kell meghatározni jól

btw mostanában az iphoneom is buziskodik, eltűnt a kontaktok nagyobb része ^^

Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 15 2014 04:07pm
Quote (beni @ Oct 15 2014 10:04pm)
össze lehet szerintem hasonlítani sok mindent, csak a nevezőt kell meghatározni jól

btw mostanában az iphoneom is buziskodik, eltűnt a kontaktok nagyobb része ^^


soon fappening5
Member
Posts: 49,596
Joined: Feb 27 2006
Gold: 10,401.00
Oct 15 2014 06:11pm
Quote (beni @ Oct 15 2014 09:58pm)
Afelett szándékosan siklottál el, hogy tisztában vagyok azzal, hogy nagyon nem egy kategória?

Arra reagáltam, hogy a Rezsnek nem jött be az android. Én felsőkategóriás samsungot még érdemben nem próbáltam ki (persze láttam, meg tapogattam már), de galaxy minitől agyrákot lehet kapni, szóval ha 10x jobb az s5, még akkor se kéne.

Bár az is lehet csak megszokás kérdése ez a rendszer. Viszont csomó dolgot utálok benne, például amikor telefonálás végén elemelem a fülemtől, akkor nem tudom lerakni egyből, mint az iphonet, hanem vadul nyomogatni kell egy lakat gombot, hogy feloldja a képernyőzárolást, aztán az esetek 90%-ban elkezdi háttérbe futtatni és össze vissza kell huzogatni, hogy le tudjam tenni. Mindezt úgy, hogy közben nem bontódik a vonal.

Kollégáknak is ilyen van és már nem tudom hányszor fordult elő, hogy mindketten le akartuk rakni, aztán még 10 secig hallom, hogy mit beszélnek utána. De volt már olyan többször hogy nem tűnt fel, hogy nem rakták le és ha kedvem lett volna 5 percig hallgathattam volna őket. Tudom, most rásütitek, hogy user hiba, de akkor is egyszerűbb az a verzió, hogy elemelem a fülemtől és megjelenik a piros gomb, amivel lerakhatom.


Pedig user error benikem, en leemelem a fulenrol automatice bekapcsolja a kijelzot a mozgasra reagalva es csak megnyomom a piros gombot, nekem nincs ajfonom de sztem pont ugyanugy
Fuxy amugy bekem note2 van, pontosan akkora mint i6p, es en ezt kurvara nem tudom meghajlitani pedig probaltam :D

Negativum: Tegnap forgatason feszt elfelejtette, hogy van benne SIM. Igy egymas utan sosem csinalta, remelem leszokik rola ...
Member
Posts: 53,914
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 16 2014 01:31am
amúgy nekem se jön be az android
eleinte fun volt hogy széthackeltem 3 héten át,
most meg ilyen default google now launcherrel tolom stb,
szaggat itt ott, ...

Lumia 930-at akarok, csak túl fahrii vagyok megvenni amíg úgy ahogy de mûködik ez is
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 16 2014 01:33am
Quote (Anarkin @ 16 Oct 2014 09:31)
amúgy nekem se jön be az android
eleinte fun volt hogy széthackeltem 3 héten át,
most meg ilyen default google now launcherrel tolom stb,
szaggat itt ott, ...

Lumia 930-at akarok, csak túl fahrii vagyok megvenni amíg úgy ahogy de mûködik ez is


Amugy nekem is rohadtul bejott a 630. Bar a touch screenen valo iras, meg mindig nehezen megy, de az nem a telefon hibaja, ez az elso, amin nincs billem.

Amit hianyolok, hogy flash player nincs hozza. Szoval na, ha olyan 'nem youtube' helyen akarok nezni videot, akarmit, akkor az fail.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 16 2014 01:39am
Quote (rapiddani @ Oct 15 2014 09:07pm)
Hát nem tudom , szerintem az szar hogy egy 300 ezer forintos telefon ha beleteszed a zsebedbe elhajlik.


az elhajlás csak egy hoax

haverom, akinek van már hatos egyáltalán nem tapasztalt ilyet

nekem ötös van, egyelőre bőven elég, nem fogok rohanni boltba az újért

ja és az androidot én is utálom :D

kevés pénz/igény = windows phone
sok pénz/igény = apple
fos = android

This post was edited by TuskesVanek on Oct 16 2014 01:40am
Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 16 2014 01:41am
nekem nokia c2-01 van
Member
Posts: 53,914
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 16 2014 01:46am
Quote (TuskesVanek @ 16 Oct 2014 08:39)
az elhajlás csak egy hoax

haverom, akinek van már hatos egyáltalán nem tapasztalt ilyet

nekem ötös van, egyelőre bőven elég, nem fogok rohanni boltba az újért

ja és az androidot én is utálom :D

kevés pénz/igény = windows phone
sok pénz/igény = apple
fos = android


sírok a röhögéstôl
mármint rajtad

This post was edited by Anarkin on Oct 16 2014 01:47am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1483484485486487660Next
Add Reply New Topic New Poll