d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Eesti > George Carlin > Pea Sama Hea Kui Dead Terrorist
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,439
Joined: May 14 2005
Gold: 36.55
Feb 1 2010 07:58am


nautige
Member
Posts: 11,040
Joined: Feb 26 2006
Gold: 0.00
Feb 1 2010 03:42pm
Vana, aga hea.

Pealegi on religioossed erimeelsused põhjustanud rohkem sõdu ja vaenu kui raha ja võimuahnus kahe peale kokku.
Ma ise pole usu inimene, aga siiski arvan, et maailm on loodud kellegi(Jumala) poolt kuna ei ole võimalik, et elu saab mingite ainete kombineerimisel ise tekkida.
Samuti asjaolu, et maailmas sünnib mehi ja naisi ühepalju või toiduahela olemasolu viitavad sellele, et justkui oleks püütud säilitada tasakaalu ja elukõlbulikku keskkonda.

This post was edited by xHanzx on Feb 1 2010 03:42pm
Member
Posts: 731
Joined: Nov 20 2006
Gold: 16.39
Feb 2 2010 04:38am
V2ga nais oli :D

Kah pole mingi usklik.. Ainuke asi millesse ma usun on see , et kui ma asju eriti metsa ei keera siis peaks k6ik enamv2hem korras koguaeg olema.
Member
Posts: 6,545
Joined: Mar 15 2008
Gold: 5,532.00
Feb 2 2010 08:10am
Quote (xHanzx @ Feb 1 2010 09:42pm)
Vana, aga hea.

Pealegi on religioossed erimeelsused põhjustanud rohkem sõdu ja vaenu kui raha ja võimuahnus kahe peale kokku.
Ma ise pole usu inimene, aga siiski arvan, et maailm on loodud kellegi(Jumala) poolt kuna ei ole võimalik, et elu saab mingite ainete kombineerimisel ise tekkida.
Samuti asjaolu, et maailmas sünnib mehi ja naisi ühepalju või toiduahela olemasolu viitavad sellele, et justkui oleks püütud säilitada tasakaalu ja elukõlbulikku keskkonda.


Selle peale tekib küsimus,et kes jumala lõi kui tema lõi maailma.

This post was edited by SaS_lol on Feb 2 2010 08:10am
Member
Posts: 11,040
Joined: Feb 26 2006
Gold: 0.00
Feb 2 2010 12:01pm
Quote (SaS_lol @ Feb 2 2010 04:10pm)
Selle peale tekib küsimus,et kes jumala lõi kui tema lõi maailma.


Chuck Norris
Member
Posts: 6,545
Joined: Mar 15 2008
Gold: 5,532.00
Feb 12 2010 10:10am
Quote (xHanzx @ Feb 2 2010 06:01pm)
Chuck Norris


Hea Vastus :P
Member
Posts: 48,531
Joined: Oct 15 2007
Gold: 96.26
Feb 13 2010 02:20am
Quote (xHanzx @ 1 Feb 2010 23:42)
Vana, aga hea.

Pealegi on religioossed erimeelsused põhjustanud rohkem sõdu ja vaenu kui raha ja võimuahnus kahe peale kokku.
Ma ise pole usu inimene, aga siiski arvan, et maailm on loodud kellegi(Jumala) poolt kuna ei ole võimalik, et elu saab mingite ainete kombineerimisel ise tekkida.
Samuti asjaolu, et maailmas sünnib mehi ja naisi ühepalju või toiduahela olemasolu viitavad sellele, et justkui oleks püütud säilitada tasakaalu ja elukõlbulikku keskkonda.


Kunagi ei või kindlalt teada ag siiski on imo kõik seletatav.. Loodus peab säilitama tasakaalu, et eksisteerida.. Üks loom kütib teist, selleks, et üks liik saaks elus püsida ja samas piirata teise liigi arvukust..

meeste ja naiste asi on samuti tasakaalus.. Suht pointless oleks looduse jaoks kui sünniks ainult mehed .. pealegi pole imestada kui võimalus, et sünnib poiss või tüdruk on 1:2 eh?

Ainetest niipalju, et kui aineid lõhustades ja ühendades saab tööstuslikult uusi materjale luua siis miks ei võiks loodus sedasama teha,.

obviously me ei saa kuangi teada mis värk üldse on.. võib-olla me magame kuskil vannides, voolikud ajus ja kõhus

elukõlbliku keskkonna säilitamises on loodus siiski failinud.. kui ikka üks domineeriv liik võtab eesmärgiks kõik ära hävitada siis loodusel pole käsi ega jalgu, et seda takistada
Member
Posts: 44,434
Joined: Feb 1 2006
Gold: 676.00
Mar 1 2010 08:13am
tjena komrads

tere , privet !


kuule see jutt mida ta raagib on nagu tegelikult anti aga samas jalle religioosne jutt , see on selline meetod olemas ! et ytle et see on paha ja koik kohe lahevad ja proovivad ! :)

igatahes komikut nad koik , naitlejad , mottetud inimesed ! kes nad on sellised ? tavalised KLOVNID ! ok see selleks :P

nyyd about G O D !

vaata ringi sober ! ja proovi aru saada et praegu on 2010 aasta ! see on ju tulevik VOOBCHE !

kui olin 12 aastane siis vaatasin SCI FI movies ! ja aasta 20xx oli ja aina super tulevik ! ja vaata nyyd , sittagi pole muutnud ! eritti ! sama pask aina !

ok IPHONE ONkoikidel taskus :) rofl !

see on vaid tech nology !

aga muidu inimesed ei muutu eritti kunagi sama nagu 1000 aastat tagasi ! koik me oleme

yhesonaga kuhu minu flood jutt jouab !

PAIKE ON JUMAL ! koikidel taimedel, loomadel inimene yks neis ! eritti smart loom , kes soob koikke !

paike on jumal , sest ilma paikseta koik me sureme ara sellel planeedil !

juudid motlesid jumala story valja selleks et saada voimu yle lollide inimesi !

kui vaadata religiooni siis mulle meeldib rohkem , vikingite , vana egiptuse ja sellised natural maalahedased jutustlused nagu naiteks KALEVIPOEG !

see on usk mida voib lugeda ja fantaseerida aga mitte minna ja olla LAMMAS ! kirikus ! ja maksta nende pedofiilidele palka ja paluda nende kaest vabandust !

IMAGINE WORLD WITHOUT RELIGION !!!!
Member
Posts: 1,081
Joined: Mar 26 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Apr 2 2010 05:55am
Never, ever underestimate the power of 'Id Like that.
Member
Posts: 48,531
Joined: Oct 15 2007
Gold: 96.26
Apr 2 2010 06:11am
Mitte miski ei teki tühjusest. Religioon tänapäevasel kujul on tekkinud inimeste rumalusest, saamatusest.

Ühe teooria järgi on jumaldamine alguse olenditest, kes kasutasid seninägemata tehnoloogiat oma võimu näitamiseks. Ausalt ma olen suhteliselt skeptiline ahvidest arenemise asjus.

Püramiidide ehitamine võtaks isegi tänapäeva tehnoloogiaga sadu aastaid aega, mida siis veel nendest rääkida, kes lükkasid blokke palkidel ja tõstsid neid kõitega. Kust tuli inakde tähestik ja kuidas on võimalik, et kivikirvestega tahuti välja perfektseid ja sümmeetrilisi templeid, milleks oli vaja klaas-siledaid tänavaid kui neil polnud ratastki leiutatud?

Iidsetel maalingutel on kujutatud lennumasinaid, teistsuguseid arenenud olendeid ja meilegi tundmatut tehnoloogiat. miski ei tule niisama ja sellel ajal ei osatud isegi fantaasias sellist tehnoloogiat ette kujutada.

Palju siin maailmas on bullshit, ei tea me milline osa just aga naiivne on mõelda inimesest kui ülemast olendist ja jumalast kui üleloomulikust olendist kes lõi maa ja taeva mitte millestki ja istub kuskil pilve peal
Go Back To Eesti Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll