d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Eesti > Euroopa Non Ladderi Duellerid > Kas Neid Leidub!
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,394
Joined: Nov 7 2008
Gold: 0.00
Jan 6 2010 04:30am
Tere ka minu poolt, avastasin, et Eestilgi oma foorum.

Mõtlesin ka kohe küsida, kas non ladderis leidub eestlasi, kes duellivad ja on selles head?
Vaja oleks lõbu pärast kaasmaalast, kellega tiimis duellida ja muidu seltskonda pakkuda...

Huvi pärast võite ka end hinnata kümne palli süsteemis ja rääkida mis karakter Teil on ja muidu kogemustest arutada.

Andke märku!
Member
Posts: 5,003
Joined: Dec 15 2009
Gold: 37.00
Jan 6 2010 08:14am
dont understand anything..
Member
Posts: 11,040
Joined: Feb 26 2006
Gold: 0.00
Jan 7 2010 02:08am
Ei ole praegu kedagi, kes eestlastest non ladderis pelaks. Mõned üksikud võibolla on jäänud, aga kindlasti ei ole nad arvestatava tasemega duellerid.

Enda kogemused PvP-s...
2006 talvel euscl duel ladderis #4 koht ja 2007 kevadel sorc vs sorc ladderis #2 koht. Viimati tegelesin duellimisega 2008 aasta paiku, peale seda ainult euhcl pelanud. Kui uuesti alustada, siis arvatavasti jõuaks kiiresti tippu tagasi, aga kahtlen, et ma uuesti PvP-ga tegelema hakkan, sest pole enam neid kellega duellida - kõik tuttavad WoW-i või midagi muud pelama hakanud.

Pealegi on praegu D2 PvP eetika nii alla käinud, et isegi priva TvT pelades leidub TMC või mõne muu abivahendi kasutajaid.

Member
Posts: 48,531
Joined: Oct 15 2007
Gold: 96.26
Jan 8 2010 08:14am
Quote (xHanzx @ 7 Jan 2010 10:08)
Ei ole praegu kedagi, kes eestlastest non ladderis pelaks. Mõned üksikud võibolla on jäänud, aga kindlasti ei ole nad arvestatava tasemega duellerid.

Enda kogemused PvP-s...
2006 talvel euscl duel ladderis #4 koht ja 2007 kevadel sorc vs sorc ladderis #2 koht. Viimati tegelesin duellimisega 2008 aasta paiku, peale seda ainult euhcl pelanud. Kui uuesti alustada, siis arvatavasti jõuaks kiiresti tippu tagasi, aga kahtlen, et ma uuesti PvP-ga tegelema hakkan, sest pole enam neid kellega duellida -  kõik tuttavad WoW-i või midagi muud pelama hakanud.

Pealegi on praegu D2 PvP eetika nii alla käinud, et isegi priva TvT pelades leidub TMC või mõne muu abivahendi kasutajaid.


oh jah
Go Back To Eesti Topic List
Add Reply New Topic New Poll