d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev1378379380381382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,096
Joined: Dec 12 2005
Gold: 16,428.00
Jul 14 2014 05:43am
Quote (Vismajor @ 14 Jul 2014 13:37)
Megertettem
Ha a csatar a 16oson belul van es fele szall a labda akkor a kapus kifuthat es felhuzott terddel h lehessenek unokai fejbe rughatja az ellenfelet, vilagos
Akkor kar csak azt szakertsd meg hogy a tobbi kapus miert nem rugdossa fejbe a csatarokat alkalmatlanok vagy mivan :s


mert a tobbi csatar nem egy keteves gyerek mozgaskoordinaciojaval fut a labdara

aka mindenhova nez, csak oda nem, ahova fut



total egyetertek ezzel (meg smatyival is), biroi hiba volt kifele szabadot adni, de tizenegyest meg lapot sehogyse ert, max rondan nezett ki
Member
Posts: 49,596
Joined: Feb 27 2006
Gold: 10,401.00
Jul 14 2014 05:47am
Quote (bajcli @ Jul 14 2014 12:43pm)
mert a tobbi csatar nem egy keteves gyerek mozgaskoordinaciojaval fut a labdara

aka mindenhova nez, csak oda nem, ahova fut

http://i.imgur.com/PQWIwnk.png

total egyetertek ezzel (meg smatyival is), biroi hiba volt kifele szabadot adni, de tizenegyest meg lapot sehogyse ert, max rondan nezett ki


Nagyon jo ez a linkelt megszakertes, egy "because" se volt benne
Was no case of penalty
But it was nothing like it dangerous play

Mi a szar ez? Ha valami szakertes akkor hol van belole a szakertes
Ha meg velemeny miert erdekes :s

Howedes talpalasat is szakertsetek meg h nem ert pirosat, el ne felejtsem

This post was edited by Vismajor on Jul 14 2014 05:48am
Member
Posts: 31,096
Joined: Dec 12 2005
Gold: 16,428.00
Jul 14 2014 06:04am
Quote (Vismajor @ 14 Jul 2014 13:47)
Nagyon jo ez a linkelt megszakertes, egy "because" se volt benne
Was no case of penalty
But it was nothing like it dangerous play

Mi a szar ez? Ha valami szakertes akkor hol van belole a szakertes
Ha meg velemeny miert erdekes :s

Howedes talpalasat is szakertsetek meg h nem ert pirosat, el ne felejtsem


azert erdekes, mert ez egy eleg hires jatekvezeto objektiv velemenye, nem egy bombolo ellendrukkere

nemtom, milyen ervet varsz bele, johogynem birosagra vinned az osszes jatekvezetoi iteletet, hogy lehessen mindegyikre pro es kontra ervelni huszonhat targyalason

nem volt szabalytalan mert ezer helyen le van irva, hogy a kapusok felhuzgalhatjak a terduket ugraskor, nem is direkt rugta fejbe, de meg nem is egyenesen terddel szallt bele higuainba, mintha direkt akarna serulest okozni

tessek

Quote (jbgoalkeeping.com)
For balls high in the air, the hand position is the same. However, the goalkeeper must also take additional steps to ensure they can catch the ball cleanly:

Jump to catch the ball at the  Coaching Point highest point possible. Mistake Keepers must not wait on a high ball in the air and make a basket catch at the waist! They must get to the ball above their heads. If the ball is not caught high, attackers can rush in and head the ball away before it gets to the keeper's hands. Watch carefully for this and insist they use proper technique.

Raise one knee, the one nearest any opposing pressure, as they jump. This provides extra boost for the jump, and also can provide some protection against onrushing forwards. Coaching PointHowever, a goalkeeper should never raise their knee with intent to injure or "send a message" to another player. The knee is primarily used to generate additional height on the jump, secondarily as a fender against collisions. It should be kept close in to the keeper's body.


inb4 omg miez, kinek a velemenye ez, mer erdekes ez, hurp herp
Member
Posts: 49,596
Joined: Feb 27 2006
Gold: 10,401.00
Jul 14 2014 07:11am
Quote (bajcli @ Jul 14 2014 01:04pm)
azert erdekes, mert ez egy eleg hires jatekvezeto objektiv velemenye, nem egy bombolo ellendrukkere

nemtom, milyen ervet varsz bele, johogynem birosagra vinned az osszes jatekvezetoi iteletet, hogy lehessen mindegyikre pro es kontra ervelni huszonhat targyalason

nem volt szabalytalan mert ezer helyen le van irva, hogy a kapusok felhuzgalhatjak a terduket ugraskor, nem is direkt rugta fejbe, de meg nem is egyenesen terddel szallt bele higuainba, mintha direkt akarna serulest okozni

tessek



inb4 omg miez, kinek a velemenye ez, mer erdekes ez, hurp herp


De ki a faszt erdekel miet huzhatja fel meg mijet nem ha fejbe rugta? Es nem vagyok bombolo ellendrukker, az argentinoktol is kiallitottam volna aguerot, de persze mar leirtam
Ha valaki kezzel bele er a labdaba a tizenhatoson belul az tizenegyes, ki a kecit erdekel hogy vetlen volt? Es a focista is tarthatja ugy a karjat ahogy akarja :s De nem volt szerencseje ra rugtak a labdat a kezere, tizi
ugyanez, joga vna felhuzott terdel repkedni, de nincs joga jatekosokat fejberugni es szerintem ezt buntetni kell ha szandekos ha nem
es a bemasolt quotenak ez a resze "However, a goalkeeper should never raise their knee with intent to injure or "send a message" to another player." ezt siman lefedi. Plusz "It should be kept close in to the keeper's body." nezem a gifet, tok close volt, mar majdnem kurva close
ja varj, nem
Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 14 2014 08:47am
Member
Posts: 31,096
Joined: Dec 12 2005
Gold: 16,428.00
Jul 14 2014 10:44am
Quote (Vismajor @ 14 Jul 2014 15:11)
De ki a faszt erdekel miet huzhatja fel meg mijet nem ha fejbe rugta? Es nem vagyok bombolo ellendrukker, az argentinoktol is kiallitottam volna aguerot, de persze mar leirtam
Ha valaki kezzel bele er a labdaba a tizenhatoson belul az tizenegyes, ki a kecit erdekel hogy vetlen volt? Es a focista is tarthatja ugy a karjat ahogy akarja :s De nem volt szerencseje ra rugtak a labdat a kezere, tizi
ugyanez, joga vna felhuzott terdel repkedni, de nincs joga jatekosokat fejberugni es szerintem ezt buntetni kell ha szandekos ha nem
es a bemasolt quotenak ez a resze "However, a goalkeeper should never raise their knee with intent to injure or "send a message" to another player." ezt siman lefedi. Plusz "It should be kept close in to the keeper's body."  nezem a gifet, tok close volt, mar majdnem kurva close
ja varj, nem


tokre nem fedi le, mert nem azert huzta fel a terdet, hogy serulest okozzon, hanem hogy magasabbra tudjon ugrani + magat vedje

de oke.
Member
Posts: 41,752
Joined: Nov 12 2007
Gold: 5,610.00
Jul 14 2014 10:49am


csakhogymérgeslegyek
Member
Posts: 31,698
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 14 2014 11:02am
Bajcli, hanyagold vismajort sztem, nem lehet neki megmagyarazni hogy ami volt az nem szabalytalansag(inb4 vismajor es a fejberugas).
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 14 2014 11:12am
Quote (Smat @ 14 Jul 2014 19:02)
Bajcli, hanyagold vismajort sztem, nem lehet neki megmagyarazni hogy ami volt az nem szabalytalansag(inb4 vismajor es a fejberugas).


bratyizós smat ftw
Member
Posts: 53,914
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Go Back To Magyar Topic List
Prev1378379380381382Next
Add Reply New Topic New Poll