d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Wasza Przygoda Z Diablo 2 > Wspomnienia, Historia, Kariera Etc.
Prev1565758596068Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,520
Joined: Jul 18 2008
Gold: 0.14
Jun 5 2010 04:56pm
Quote (Fajczak @ Jun 5 2010 09:50pm)
Otóż moja przygoda z Diablo zaczęła się bardzo wcześnie.
Około roku 1998, kiedy byłem jeszcze małym Fajczakiem- mój starszy brat kupił sobie komputer, na którym zainstalował Diablo.
Wtedy też, jako sześcioletni knypek zagrałem pierwszy raz, a że byłem młody to za każdym razem, kiedy musiałem zabić butchera drętwiałem ze strachu, kiedy mówił "Ah, fresh meat!".
Mimo wszystko, wkręciłem się niemiłosiernie i grywałem dość często na Single Playerze.
Około roku 2000 pierwszy raz- poprzez modem wszedłem na Battle.net i wtedy właśnie zaczęło się prawdziwe granie... Rzecz jasna do czasu, kiedy mój ojciec zobaczył rachunek za telefon opiewający na 300 złotych... Wtedy to na na jakiś czas przestałem grać.
Kolejnym ważniejszym momentem w historii mojej gry w Diablo był pierwszy kontakt z Diablo 2, pod koniec roku 2001 o ile dobrze pamiętam, bo bodajże dostałem D2 na Boże Narodzenie ^^.
Około roku 2002 w moim domu pojawiło się tak zwane stałe łącze, czyli neostrada 256 kbps, wtedy właśnie stawiałem moje pierwsze kroki na Battle Necie, jeszcze jako lama.
Po około roku gry Diablo po raz n-ty znudziło mi się i przerzuciłem się na inne gry ^^.
Nigdy nie miałem nikogo znajomego do gry w D2, więc zawsze grałem sam. Powróciłem do D2 koło 2006 roku, wzbogaciłem się ładnie, grałem dość sporo PvP i wkręcałem się w EP, lecz z powodu mojej głupoty użyłem jakiegoś dupnego plugina na moim main acc i wszystko, co najdroższe poszło się banować, a Ja niezwykle wkurwiony olałem Diablo...
Aż do początku 2009 roku, kiedy to postanowiłem kupić sobie D2. Zaczynałem od zera, więc ogarnięcie się zajęło mi troche czasu.
Koło Maja-Czerwca poznałem Wiśnię i zacząłem porządnie grywać PCL. Od tamtego czasu minęło już troche, a Ja poszerzyłem swoje grono znajomych i jak narazie mimo licznych postanowień nie odstaję od D2, chociaż przerwa by się przydała ;x.


Jak obiecałeś tak zrobiłeś : >

A co mojej przygody, opisywałem już na początku. Ale wkroczyłem w nowy rozdział na początku nowego laderka!
otóż poznałem wielu ciekawych ludzi, pana kiełbasę itp...
Dość ładnie się bawiłem grając z nimi, naśmiałem. Ale dość tego, miało być o diablo. Dość fajnie, bo pierwszy raz byłem przez jakieś 10h w pierwszej 100 graczy, byłem z tego strasznie dumny. Tylko chciałem się pochwalić : D
Member
Posts: 703
Joined: Mar 21 2010
Gold: 0.00
Jun 5 2010 05:07pm
A więc:

Pewnego pięknego dnia, jak to zwykle bywało, chodziłem sobie po grach . Akurat latałem na jakiegoś cs'a i wypadł um! Wtedy to był dla mnie majątek. Odrazu postanowiłem kuipić czako. Dosztowało mnie um. Jednak nie potrzebowałem go na postaci którą miałem, więc chciałem przezuciić je. Wlazłem na gre, gdzie był jakiś br's. Była tylko jedna osoba więc myśle: Luz, nie znajdzie jak zuce obok charsi. A więc rzuciłem i wyszedłem, a gdy wybrałem odpowiednią postać gra była PEŁNA! Od razu nerwowo zaczołem czekać aż ktoś wyjdzie, serce waliło mi jak młot. A po ok 5 min gra znikła i straciłem czako. To był tak okropny cios że odłożyłem d2 na 2 dni :(
Member
Posts: 9,826
Joined: Feb 26 2007
Gold: 3,300.00
Jun 5 2010 05:16pm
przelazłem z wielkim trudem singla barbarzyńcą z tak zajebiście rozdanymi statami, że nawet one nie pomogły mi skutecznie władać mieczem. BN pierwszy szedłem w IK, młotek, soski potem aż doszedłem do smita. Przednia zabawa!
Member
Posts: 13,421
Joined: Jul 15 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 5 2010 05:38pm
Skoro mówimy o dawnych czasach w d2 na cbn, serdecznie pozdrawiam : Rafiego i jego kuzyna michiego, neo,kirgo,lunatic,attę, jenn,mefista, sir_luxussa i wiele wiele innych dzięki którym diablo było naprawde zajebiste ;)) Nie mam do was kontaktu chłopaki i dziewczyny(atta,jenn) od kilku lat ;D Pozdro

http://knightsofglory.w.interia.pl/index3.htm


ahh te czasy a stronka jeszce istnieje ;)

This post was edited by TeoMaster on Jun 5 2010 05:44pm
Member
Posts: 306
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.95
Jun 6 2010 08:08am
3 bany :)
Member
Posts: 23,243
Joined: Jun 19 2005
Gold: 11,476.00
Jun 8 2010 03:14pm
To moze mala góra.
Member
Posts: 9,661
Joined: Jun 18 2007
Gold: 13,251.00
Jun 8 2010 03:49pm
Moja przygoda z Diablo zaczeła się tak...
Kolega kolegi wyjechał na wakacje, dzieki czemu udalo mi sie pozyczyc diablo 2 i zaczac grac na bn . Bylem totalnym noobem, ale zakumplowalem sie z ziomkiem o nicku nowaq.
Kumpel wrocil musialem rpzestac grac w diablo:(, bo 1cdkey=1 osoba , ale poszedlem do sklepu kupic sobie wlasne diablo 2! Ujzalem promocje ...Diablo za 50zł ( jak to przeciez ksoztowalo 130!)- kupilem
Okazalo sie ze to byl tylko dodatek ;P ALe mialem juz zainstalowane diablo na kompie wiec gralem ... ale neistety Na Us WEST, bo koega Zajmowal Europe... Mialem tam cudne itemy Takie jak Osu soj...(ring +3 do skili 20 fcr 20@res...) (tele hack...) Tak własnie keidys sie rgalo an us west.... Okradli mnie na tele hacka, i na drop hacka, ale zagadalem ze zlodizejem i podal mi linki do programow najpierw drop hacka... przez co wywalilem na ziemie reszte itemow ktorych jeszcze mi nie urkadl.... ale potem dostalem tele hacka i na kradziezy zarobilmem 3x wiecej. kolega wyjechal!. Powrocilem na EUROPE . tam znowu zostalem Okradziony.... Ziomek oerowal windforca podejze ze za soja... ale kazal wyzucic na ziemie zeby udowodnic ze jest nie dupowany... Ofc uzyl hacka ze jakos tak wolno szedl i podniosl moj item pierwszy.... SPamowanie do tego kolesia zakonczylo sie powodzeniem... gdy pokazalem mu swoje posatcie odkryl ze mnie zna... Tak to był wlasnie nowaq ktory był kiedys moim kumplem! pokazal mi swoje kilka kont molow w ktorych ykly GZ items ktore ukradl kolega! podzielil sie nimi it ez ylem koksem... zakonczylem gre z diablo i wrocilem po kilku latach z kolega(sasiadem)... Zarobilem na enigme, ktora po chwilu zamienila sie w kilkadziesiat enigm. ALbowiem koelga wymyslil jak oszukiwac ludzi, byc mzoe ktos pokazal mu to na nim samym. ... kupowal armor u charsi o skinie enigmy i podmienial go na trade po czym mial ich duzoo wiecej.... niestety czasy dolaczania do klanu poprzez DND nazwa konta haslo zniszczyly ten dobrobyt, znow byla bieda... Okresem interesujacym bylo znalezienei diablo clona an grze walka o niego 4 kolesi podniesienie prze ze mnei i zidentyfikwoanie anni 20-19-10;-) to bylo cos. o byly to czasy kiedy nie bylo torchow (albo dopiero wprowadzali) oraz czasy gdy nie dalo sie pokazac Annis na trade. gdy dowiedzialem sie ze jest prawie perf. chcialem go srpzedac , nisestety telehack wymieliil mi go na low anni a potem na brak anni... Jednak raz udalo mi sie Okrasc zlodizeja;-) ZIomek oferowal mi 2 hry za 1 , ale kazal upuscic na ziemie zeby udowodnic ze sa legit... gdy on je upuscil ja podbieglem i zgarnalem jednego;-) . Koles nawet sie nie wkozyl, ale namawial mnie do dalszego trade oferujac 3 hry za 1;P ... lecz nie udalo mu sie! O diablo mogl bym opowiadac wiele, ale limit slow w poscie na pewno by mi to ogrniczyl, wiec zapraszam na piwo/wode w okolicach warszawy!. pm komentarze!
Member
Posts: 4,242
Joined: Mar 4 2006
Gold: 20.00
Warn: 100%
Jun 8 2010 03:51pm
Quote (jarzeb @ 8 Jun 2010 22:49)
Moja przygoda z Diablo zaczeła się tak...
Kolega kolegi wyjechał na wakacje, dzieki czemu udalo mi sie pozyczyc diablo 2 i zaczac grac na bn . Bylem totalnym noobem, ale zakumplowalem sie z ziomkiem o nicku nowaq.
Kumpel wrocil musialem rpzestac grac w diablo:(, bo 1cdkey=1 osoba , ale poszedlem do sklepu kupic sobie wlasne diablo 2!  Ujzalem promocje  ...Diablo za 50zł ( jak to przeciez ksoztowalo 130!)- kupilem
Okazalo sie ze to byl tylko dodatek ;P  ALe mialem juz zainstalowane diablo na kompie wiec gralem ... ale neistety Na Us WEST, bo koega Zajmowal Europe...  Mialem tam cudne itemy    Takie jak Osu soj...(ring +3 do skili 20 fcr 20@res...) (tele hack...)  Tak własnie keidys sie rgalo an us west....  Okradli mnie na tele hacka, i na drop hacka, ale zagadalem ze zlodizejem i podal mi linki do programow najpierw drop hacka... przez co wywalilem na ziemie reszte itemow ktorych jeszcze mi nie urkadl....  ale potem dostalem tele hacka i na kradziezy zarobilmem 3x wiecej.  kolega wyjechal!.  Powrocilem na EUROPE .  tam znowu zostalem Okradziony....  Ziomek oerowal windforca podejze ze za soja...  ale kazal wyzucic na ziemie zeby udowodnic ze jest nie dupowany...    Ofc  uzyl hacka ze jakos tak wolno szedl i podniosl moj item pierwszy.... SPamowanie do tego kolesia zakonczylo sie powodzeniem... gdy pokazalem mu swoje posatcie odkryl ze mnie zna... Tak to był wlasnie nowaq ktory był kiedys moim kumplem!  pokazal mi swoje  kilka kont molow  w ktorych ykly GZ items ktore ukradl kolega!  podzielil sie nimi it ez ylem koksem...  zakonczylem gre z diablo i wrocilem po kilku latach z kolega(sasiadem)...  Zarobilem na enigme, ktora po chwilu zamienila sie w kilkadziesiat enigm. ALbowiem koelga wymyslil jak oszukiwac ludzi, byc mzoe ktos pokazal mu to na nim samym.  ... kupowal armor u charsi o skinie enigmy  i podmienial go na trade po czym mial ich duzoo wiecej....  niestety czasy  dolaczania do klanu  poprzez DND nazwa konta haslo  zniszczyly ten dobrobyt, znow byla bieda...    Okresem interesujacym bylo znalezienei diablo clona an grze  walka o niego  4 kolesi podniesienie prze ze mnei i zidentyfikwoanie anni 20-19-10;-)  to bylo cos.  o byly to czasy kiedy nie bylo torchow (albo dopiero wprowadzali) oraz czasy gdy nie dalo sie pokazac Annis na trade. gdy dowiedzialem sie ze jest prawie perf. chcialem go srpzedac , nisestety telehack wymieliil mi go na low anni a potem na  brak anni...    Jednak raz udalo mi sie  Okrasc zlodizeja;-)  ZIomek oferowal mi 2 hry za 1 , ale kazal upuscic na ziemie zeby udowodnic ze sa legit...  gdy on je upuscil ja podbieglem i zgarnalem jednego;-)  . Koles nawet sie  nie wkozyl, ale namawial mnie do dalszego trade oferujac 3 hry za 1;P ...    lecz nie udalo mu sie!  O diablo mogl bym opowiadac wiele, ale limit slow w poscie na pewno by mi to ogrniczyl, wiec zapraszam na piwo/wode w okolicach warszawy!.  pm komentarze!


Ty myslisz ze ktos to przeczyta? ; DDDDDD
Member
Posts: 9,661
Joined: Jun 18 2007
Gold: 13,251.00
Jun 8 2010 03:53pm
Quote (roft @ 8 Jun 2010 22:51)
Ty myslisz ze ktos to przeczyta? ; DDDDDD


Nie dlatego w tresci jest ukrytych duzo przeklenst , wyzwisk ,i linkow o_O
Member
Posts: 23,243
Joined: Jun 19 2005
Gold: 11,476.00
Jun 8 2010 04:00pm
Quote (roft @ 8 Jun 2010 22:51)
Ty myslisz ze ktos to przeczyta? ; DDDDDD


W tym temacie jest co najmniej kilkadziesiat takich wypowiedzi i zapewniam, ze wiele osob je przeczytalo.
e: dobra historia, kiedys to ludzie mieli dobra fatanzje w kradziezach, szczegolnie na 1.09 byla masa nieziemskich hackow :D Nie to co teraz, gdzie te czasy, gdzie te czasy ja sie pytam!?

This post was edited by RoGh on Jun 8 2010 04:11pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1565758596068Next
Add Reply New Topic New Poll