d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Pure Trap Assassin Guide > Dual Claw
1237Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,914
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 25 2008 10:22am
1.) Bevezető ohmy.gif

Láttam néhány assa build-et, de - lehet, hogy csak én - nem találtam egy 'normálisat' sem.

Miután befejeztem a sajátomat, tapasztalatok útján, úgy, hogy minden szinten átgondoltam, változtattam folyamatosan, végül csak kijött, és gondoltam megosztom smile.gif

(Tudni kell rólam, hogy úgy játszom mint egy őrült, de ennek ellenére sem haltam meg vele, egyszer sem.
Még PvP-ben is jól ment - már amennyit PvP-zek - főleg a barbok ownoltak)

Nekem ez vált a kedvenc karakteremmé, mind PvM-ben, mind PvP-ben igen erős.



2.) Mit is fogunk kapni a végén ? (Feltételezve, hogy minden perf wink.gif)
  • 5k+ life

  • 55 clawblock, 50% Damage Reduce

  • 800+ mana

  • 13.500 - 14.500 Light Sentry damage (5, illetve 6 LS clawoktól függ, ami szimpatikusabb)

  • 50 Ias (45-ös BP)

  • 18 Fhr (15-ös BP, több Felesleges.)

  • 65 Fcr Clawokkal / 102 Fcr Teléhez Switchel

  • 80 / 75 / 75 / 75 resist az alap build-el (ami PvP-ben modolható mint irtam, pl. Hotspurral, vagy Sapkába más-más +X% max. resist rune-okkal)
    Minden resist kb. 100-120-ra tehető hellen


3.) Pure Trapper (Dual Claw)

3.1.) Stat pontok
  • Strength : Amennyi a BO spirithez kell (Nekem az Fcr ringemen volt 18 str, igy 0 pont ráadással megusztam) Ha nincs a ringen str, akkor mehet például Lidless, vagy Splendor rw bo-hoz)
  • Dexterity : Semennyi nem kell ide, a Clawok, és a Claw mastery miatt
  • Vitality : Minden egyes pontot ide
  • Mana : Természetesen nem kell ide sem

3.2.) Skill pontok
    ~ 'Traps' fül ~

  • Fire Blast : 1
  • Shock Web : 20
  • Charged Bolt Sentry : 20
  • Lightning Sentry : 20
  • Death Sentry : 20

    ~ 'Shadow Disciplines' fül ~

  • Claw Mastery : 1
  • Burst of Speed : 1
  • Fade : 20 (Ezt maxoljuk utoljára !) (Megjegyz.: Legvégül, Eni 8% dr-ével, a Helm-ben lévő Ber-el, illetve a 34-es Fade-el lesz meg az 50% DR-ünk)
  • Weapon Block : 1
  • Shadow Warrior : 1
  • Shadow Master : 1
  • Psychic Hammer : 1
  • Cloack of Shadows : 1
  • Mind Blast : 1

3.3.) Equipment (Cuccok)
  • Left claw : 6 ls 20 ias Greater Talons icon_pointr.gif 2 x 15 ias 15 all res jewel-el (Akinek szimpatikusabb tehet be 5 ls clawot is, mivel az 2 assa 3 ls, igy 2-t kap Fade-re, és Block-ra, de szerintem nem fontos, majd a végén az összesitésből látszani fog)

  • Right claw : 5 ls Greater Talons icon_pointr.gif 2 x 7 fhr 15 all res jewel-el (Ide már ajánlott az 5 ls claw, igy lesz meg az 50% damage reduce)

  • Helm : 3 to Traps, 20 Fcr, 2 sox Tiara / Diadem icon_pointr.gif Jah+Ber-el benne (Ebből lehet tenni inventoryba JahJah-ot is, nem fizikai dmg-el szemben PvP fanoknak ~)

  • Amor : Enigma Ez az egyetlen lehetőség, nem kérdéses smile.gif

  • Gloves : Magefist, vagy Trang Gloves (Igen, igen, nem kell Bloodfist! Mivel sem Fhr, sem Ias nem kell több, 40 life-ot meg amu-ból szerzünk, mivel azon nem lesz Fcr) | Én Magefist-el játszottam, mivel PvM-be nem kell extra cold res, és jól jöhet a Mana regeneration.

  • Amulett : Mara 30 (Mint irtam, ide nem kell semmilyen speciális stat, mint például Str, vagy Dex, ami teljesen felesleges)

  • Ring #1 : 10 fcr +mods ring (mint pl. Life, Mana, Life replenish, netán Str Bo Spirithez, stb)

  • Ring #2 : Stone of Jordan (Sok mana, Assának az kevés van, jobb mint BK) | PvP-be mehet Raven Frost ha valaki fagyizni akar (Dru hurricane, Cold soso, Smiter aurája, etc...)

  • Belt : Arachnid Mesh - No comment smile.gif Verdungo nem kell, mivel meg lesz max. DR, ez meg 1 skill (bo-hoz, sebzéshez), +Mana, 20 Fcr.

  • Boots : Waterwalk - Ez az egyetlen lehetőség, ezzel lesz meg 79 dex-ünk a GT-khez, 65 lifeot ad, és még kis extrának +5% max fire res-t. (Sands 20 Fhr-e felesleges). Switchnek ide mehet Hotspurs, de akkor Raven kell Ring #2 helyére.

  • Switch : CTA 6, illetve BO Shield (mint azt már feljebb is irtam)

3.4.) Inventory
  • 9 x Trap skiller - Lehetőség szerint természetesen +45 life-al ^^

  • 1 x 5 fhr (17 mana) small charm

  • Annihillus Small charm

  • Assassin Hellfire Torch - Large charm

  • Maradék helyre pedig icon_pointr.gif 20 life small charmok - Lehetőség szerint +17 manával mindegyiken ^^


3.5.) Stratégia
    Légy az egyetlen ! happy.gif
    Ezen kivül mást nem nagyon tudok hozzáfüzni smile.gif PvM-ben egyértelmű, PvP-ben meg nincs tapasztalatom.





Végül egy kép az én assámról, csak egy viszonyitási alapnak (enyém közel sem perfect, nem költöttem rá annyit )


Member
Posts: 3,620
Joined: Aug 8 2006
Gold: 7,790.00
Mar 25 2008 10:27am
csinálj az összes 99es karidról guideot! tongue.gif
Member
Posts: 46,019
Joined: Aug 22 2006
Gold: 6.00
Mar 25 2008 10:27am
én azt nemértem h minek egyáltalán fhr?
ien pl h 7fhr joolok clawba meg stb
nulla fhrrel is kilehet telizni mindenböl a clawblock miatt

mara se a legjobb döntés, 2assa 5 fcr amu és akkor mehet mégegy soj mert manára nagy szükség van

This post was edited by Poczok on Mar 25 2008 10:28am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 25 2008 10:28am
Szép build

Igazából nekem is ez az egyik kedvenc karakterem.
East Hc van egy pvm assám igaz az nem clawos hanem Hoto+Stormshild de nekem az is tökéletesen megfelel és az hogy valami szörny leöl esélytelen wink.gif
max lagg
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 25 2008 10:28am
nice guide

clawokba szerintem nem fhr jewelek kellenének, amugy meg vagyok vele elégedve smile.gif
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 25 2008 10:30am
szép guide de sztem a burst of speedre is érdemes rakni

E:ja nemtudok olvasni..... stupid.gif

This post was edited by Vharimatras on Mar 25 2008 10:31am
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Mar 25 2008 10:33am
fire blaston mennyi a hard point?
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Mar 25 2008 10:33am
nekem tetszik smile.gif
Member
Posts: 7,921
Joined: Mar 31 2007
Gold: 4.51
Mar 25 2008 10:40am
nais de én a helyedben bloodfistet használnék 20 fcres amuval
vagy trang gloves 20 fcr amu és verdungo és akkor 15 pontot megspórolsz fade-nél
amit clawblockra tehetsz és 60% blokk ez esetben jobb de ez csak ízlés kérdése
és hát egy normális 20 fcres amu elég drága
pvpben life/allres scket life/mana helyett
aztán ha nem sajnálod azt a 2 skillt trapnál akkor én a helyedben 2 assa 20fcr str/dex/life etc circletet használnék
így 2 assa miatt kap shadow ág is 2 pontot így mégkevesebb pont kell fade-re clawblockra
így több pont mehet mind blastra bár ez csak pvpben előny ahol az a 2 trapskill amit vesztesz nem vmi sok dmg

Quote (Poczok @ Tue, Mar 25 2008, 04:27pm)
én azt nemértem h minek egyáltalán fhr?
ien pl h 7fhr joolok clawba meg stb
nulla fhrrel is kilehet telizni mindenböl a clawblock miatt

mara se a legjobb döntés, 2assa 5 fcr amu és akkor mehet mégegy soj mert manára nagy szükség van


fhr valóban nemkell, nem tudom mennyit játszottál trapperrel de én szerintem eléggé lehet érezni a különbséget 0 és 48 fhr között biggrin.gif
Member
Posts: 71,152
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 25 2008 10:52am
szép guide, bár én pár dolgot máshogy csinálnék

Én jobban szeretem a 2 assa skillt mint a 3 trapet, szerintem megéri a kis dam áldozatot, hogy boostoljon a weapon blockon, faden és shadown és mind blaston... Ezek pvmben és pvpben is jól jönnek.
Pont ezért 2 assa/20fc ++ mods circlet nekem jobban bejön, illetve 2/3 clawkat részesíteném előnyben. Az előbbi circlet jó esetben ráadásul adhat rest/manát/lifeot/statot a 3/20hoz képest extraként.

Mara helyett 2assa/15+fcr/res/mana amu és akkor a kesztyű variálásánál is több szabadságod van.

Ráadásul nem maxolnám a fadet, szerintem nem éri meg.

Egyébként: miért "6 ls 20 ias Greater Talons"-sal számoltál? Ha lúd, legyen kövér alapon lehetne 40 ias is rajta és akkor csak 1 IAS jewel kell a max trap laying speedhez smile.gif
Go Back To Magyar Topic List
1237Next
Add Reply New Topic New Poll