d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Nie Każdy Bohater Nosi Pelerynę
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 974
Joined: Jan 12 2024
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 25 2024 11:12am
Kierowca szkolnego autobusu zatrzymywał się w polu i wkładał do luku bagażowego elementy lalki z wydłubanym okiem. Zabawka miała na sobie czerwone ślady przypominające krew.
Ten rytuał oglądały dzieci, które 44-letni mężczyzna dowoził do szkoły. O niepokojącym zachowaniu kierowcy autobusu opowiedział policjantom z Komisariatu Policji III w Białymstoku przerażony rodzic.
W ciągu ostatnich dni w gminie Tykocin autobus z dziećmi zatrzymywał się niemal codziennie na drodze obok pola. Kierowca wyjmował lalkę z pryzmy obornika, a następnie wkładał ją do luku bagażowego, po czym wsiadał za kierownicę i jechał dalej.

- Zachowanie mężczyzny nie zawsze było takie samo, czasem elementy rozkawałkowanej zabawki układał na poduszce. Obserwowały to przerażone dzieci, które opowiedziały o wszystkim rodzicom - informuje oficer prasowy KMP w Białymstoku.

Dzieci były przerażone. Bały się, że zostaną skrzywdzone.
Ten przerażający rytuał odbywał się przez kilka ostatnich tygodni.
Według policyjnych ustaleń na pryzmie obornika, przy której zatrzymywał się autobus, znaleziono lalkę z nożem wbitym w głowę i dużą plamą na korpusie przypominającą krew.

- Już po kilku godzinach policjanci z łapskiego komisariatu zatrzymali mężczyznę tuż przed tym, jak kolejny raz miał wsiąść do autobusu wiozącego dzieci do szkoły.
Okazał się nim 44-letni białostoczanin. W luku bagażowym mundurowi znaleźli poduszkę, a także głowę i rękę lalki. Ustalili też, że lalka znaleziona w pryzmie obornika z nożem w głowie została położona tam przez zatrzymanego mężczyznę.
Nie miała oka i celowo została ubrudzona substancją przypominającą krew. W ten sposób przestraszył dzieci - dodaje oficer prasowy KMP w Białymstoku. -_-
Member
Posts: 62,594
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Mar 25 2024 11:13am
wspaniała historia, nie pojechałem
Member
Posts: 53,875
Joined: Jun 17 2007
Gold: 166.01
Warn: 50%
Mar 25 2024 11:25am
Quote (EustachyMotyka @ Mar 25 2024 06:13pm)
wspaniała historia, nie pojechałem


Pojechałem, żałuję, bo liczyłem na coś więcej.
Member
Posts: 5,078
Joined: Jun 25 2022
Gold: 46,390.50
Warn: 10%
Mar 25 2024 11:28am
Biedna komenda nr 3 w Białymstoku, tam to mają przeboje dopiero i skrzynke pocztową zajebaną donosami xd
Go Back To Polska Topic List
Add Reply New Topic New Poll