d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Read It Plx > Details Inside...
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,573
Joined: Mar 25 2007
Gold: 287.64
Feb 2 2008 11:12am
Az utóbbi napokban hunsubot olvasva rájöttem hogy nem vagyunk biztonságban sad.gif
Mikes mindenkit terrorozál és fenyeget! Szerintem nem éri meg ezekkel az arcokkal kötekedni mert élve eltemetnek sad.gif Javaslom hogy mindenki meneküljön egy másik országba mert ha ezek megtalálnak...
Vélemény?
Én személy szerint félek :'(
Member
Posts: 1,337
Joined: Nov 9 2007
Gold: 0.66
Warn: 100%
Feb 2 2008 11:12am
Mikesig elolvastam
Utána rájöttem h +1
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 2 2008 11:14am
/care
Member
Posts: 3,573
Joined: Mar 25 2007
Gold: 287.64
Feb 2 2008 11:16am
ti nem féltek?smile.gif
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 2 2008 11:16am
+1
Member
Posts: 6,368
Joined: Jul 9 2007
Gold: 0.00
Feb 2 2008 11:25am
Quote (FeRzY @ Sat, Feb 2 2008, 05:16pm)
ti nem féltek?smile.gif


nem
Member
Posts: 12,000
Joined: Jun 16 2006
Gold: 1.00
Feb 2 2008 11:27am
GZ a perf infyhez!!!
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 2 2008 11:27am
nem félek lol!
Go Back To Magyar Topic List
Closed New Topic New Poll