Quote (Smat @ 10 Oct 2010 18:35)
Hogy itt tudnám tartani azt a lányt akit szeretek, de eléggé surmó módon, vagyis úgy hogy törölném a foglalását wizzairről, mert bejelentkezve hagyta, vagyis simán hozzáférek mindenhez...
De annyira bántana utána a dolog hogy nem bírnék a szemébe nézni, ezért inkább elgondolkoztam az öngyilkosságon. :C
q_q ?