d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Nos > Úgy áll A Dolog
123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 10 2010 11:35am
Hogy itt tudnám tartani azt a lányt akit szeretek, de eléggé surmó módon, vagyis úgy hogy törölném a foglalását wizzairről, mert bejelentkezve hagyta, vagyis simán hozzáférek mindenhez...
De annyira bántana utána a dolog hogy nem bírnék a szemébe nézni, ezért inkább elgondolkoztam az öngyilkosságon. :C
Member
Posts: 4,598
Joined: Sep 14 2010
Gold: 27,935.00
Oct 10 2010 11:36am
kay
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Oct 10 2010 11:37am
Quote (Smat @ 10 Oct 2010 18:35)
Hogy itt tudnám tartani azt a lányt akit szeretek, de eléggé surmó módon, vagyis úgy hogy törölném a foglalását wizzairről, mert bejelentkezve hagyta, vagyis simán hozzáférek mindenhez...
De annyira bántana utána a dolog hogy nem bírnék a szemébe nézni, ezért inkább elgondolkoztam az öngyilkosságon. :C


q_q ?
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Oct 10 2010 11:37am
inkább halj meg
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 10 2010 11:37am
ha így ott tartanád akkor nem szereted
Member
Posts: 1,429
Joined: Jan 30 2009
Gold: 5,939.00
Warn: 30%
Oct 10 2010 11:37am
húzzál már innen te retardált
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Oct 10 2010 11:38am
és mire jutottál?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 10 2010 11:38am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 10 Oct 2010 18:37)
ha így ott tartanád akkor nem szereted


Tudom, ezért is hagyom hogy menjen.. Majd csak elmúlik ez az érzés..
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 10 2010 11:39am
egyébként meg magaslabda felvetni itt az öngyilkosságot
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 10 2010 11:39am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 10 2010 06:39pm)
egyébként meg magaslabda felvetni itt az öngyilkosságot


ya
do it faggot
Go Back To Magyar Topic List
123Next
Closed New Topic New Poll