d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Önkormányzati Választás 2010
Prev1234510Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 2 2010 06:46am
Quote (kuzdithom @ Oct 2 2010 01:42pm)
szerintem karakterisztikus polinomot


ha megoldod a statika házimat adok 500 fgt

és csak hogy ontopic legyek beni kedvéért írd rá ezt:


ha megoldod a statika házimat adok 500 fgt

This post was edited by jarabekg on Oct 2 2010 06:58am
Oct 2 2010 06:46am
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 2 2010 06:48am
Quote (jarabekg @ Oct 2 2010 01:46pm)
ha megoldod a statika házimat adok 500 fgt


de azért MIT ...
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Oct 2 2010 07:06am
szavakkal kifejezhetetlen mennyire leszarom
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 2 2010 07:09am
Quote (bajcli @ Oct 2 2010 02:42pm)
lassan már az lesz a radikális meg az alternatív, ha valaki normálisan szavaz.


csak a bölcsészek meg a gazdászok szavaznak normálisan
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Oct 2 2010 07:09am
Quote (Handryx @ 2 Oct 2010 12:56)
ja és final countdown


megmentetted a topicot azzal, hogy az első lapra került az al-complicated és a final countdown :D
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 2 2010 07:44am
Quote (Oberon_os @ Oct 2 2010 02:09pm)
megmentetted a topicot azzal, hogy az első lapra került az al-complicated és a final countdown :D


politikai haszonlesés
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Oct 2 2010 10:10am
kapitánygecit reportáltam, és most 40%-a van

fuck yeah.

(kivéve ha eddig is annyi volt neki, de én 30-ra emlékszem, na majd Kemkolok megmondja)
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Oct 2 2010 10:13am
Quote (bajcli @ Oct 2 2010 04:10pm)
kapitánygecit reportáltam, és most 40%-a van

fuck yeah.

(kivéve ha eddig is annyi volt neki, de én 30-ra emlékszem, na majd Kemkolok megmondja)


kapitánygeci = el_capitano
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234510Next
Add Reply New Topic New Poll