Quote (kuzdithom @ Oct 2 2010 01:42pm)
szerintem karakterisztikus polinomot
ha megoldod a statika házimat adok 500 fgt
és csak hogy ontopic legyek beni kedvéért írd rá ezt:
ha megoldod a statika házimat adok 500 fgt
This post was edited by jarabekg on Oct 2 2010 06:58am