d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Jano > Ty A Blockot
Prev12345612Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Oct 1 2010 03:56am
Quote (Oberon_os @ 1 Oct 2010 10:38)
jsp-n alapból nem hangoztatnám tudjukki nevét illetve cégét, kollegáik nevét meg végképp nem, főleg hogy jó fejek és cimborák.


VOLDEMORT !!!
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Oct 1 2010 03:57am
Quote (Moonflow @ 1 Oct 2010 11:51)
nem hekkelésrol van szó :D

jozef, menj innen :<


idézőjelben értettem

lényegében tippeim vannak miről van szó... és számomra kifejezetten nemérdekel téma :(
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 1 2010 03:58am
Quote (sylke @ 1 Oct 2010 11:55)
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=592823
hát nem erre



na hogy egyem a fitymádat két pofára


Signature
Törj ki a kiszabott keretből,
hogy önmagad lehess,ne egy az ezerből!
És éld úgy szívből az életed,
csak így lehetsz az, aki ma mindent megtehet!
Notes
Halld, hogy miben áll az erény, s tedd, mit a jók hangoztatnak: AMIT NEM KÍVÁNSZ MAGADNAK, TE SE TEDD EMBERTÁRSAIDNAK!
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Oct 1 2010 03:59am
Quote (Handryx @ 1 Oct 2010 10:55)


ezzel mit akartal a pofamba vagni?
melyik postot nezzem?
vagy mi ertelme volt a linknek?

This post was edited by Moonflow on Oct 1 2010 03:59am
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Oct 1 2010 03:59am
Quote (sylke @ 1 Oct 2010 11:55)
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=592823
hát nem erre



na hogy egyem a fitymádat két pofára


ó hogy duknám az a kis rózsaszín,szűz feneked, drága, mikor ennyire hülye vagy.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 1 2010 04:00am
Quote (banyek @ Oct 1 2010 09:59am)
ó hogy duknám az a kis rózsaszín,szűz feneked, drága, mikor ennyire hülye vagy.


szeretnél te ennyire hülye lenni : )
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 1 2010 04:00am
Quote (Moonflow @ Oct 1 2010 10:59am)
ezzel mit akartal a pofamba vagni?
melyik postot nezzem?
vagy mi ertelme volt a linknek?


gondolom erre gondolt

Quote
vajon hany ember fogja beszopni emiatt?
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Oct 1 2010 04:01am
Quote (beni @ 1 Oct 2010 11:00)
gondolom erre gondolt


ha tenyleg, akkor szerintem kb senki
de hat ki tudja
az az acc mar banned, de amint latom a tobbiek meg nem locked tageltek, meg effele, szal whatever bros
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Oct 1 2010 04:02am
Amúgy meg Rici jóval olcsóbban adja, 1:1, kutyák 1:3-1:4 arányban
/reportoltam is, hi Lajo, ja hogy nem is rég küldtem már pm-et ez ügyben, és úgy ahogy volt.., na ezt is, kösz :D

This post was edited by banyek on Oct 1 2010 04:04am
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Oct 1 2010 04:03am
Quote (banyek @ 1 Oct 2010 11:02)
Amúgy meg Rici jóval olcsóbban adja, 1:1, kutyák 1:3-1:4 arányban


es aztan ki a fasz nem szarja le, nem is fg vs rl penzrol van szo, takarodj mar a picsaba
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345612Next
Closed New Topic New Poll