Quote (josheide @ 30 Aug 2010 19:29)
Csak azok vannak ott akiket innen bannoltak.
Na akkormeg végképp nem fogok regisztrálni. Elég volt egyszer végig szenvedni a nyomorékoskodásukat... De azért Fro visszajöhetne
Feltéve ha már nincsfenn valami multin...