d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Egy Kis Adományt A Szegényeknek
Prev1222324252627Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 16 2010 06:43pm
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 17 2010 12:42am)
ki a faszomat érdekel hogy milyen vagy irl?
de amúgy a képedből itélve egy vágóhídra való szar.
halj meg, ty.


hihetetlenül buta vagy :D

Quote (Anamy @ Aug 17 2010 12:43am)
a viselkedésed amit itt produlálsz pont elég , te csökött idiota


jaj maradj már peti mesélte hogy ien emos bőr szerkóba nyomod ;S

This post was edited by sub0 on Aug 16 2010 06:44pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 16 2010 06:43pm
Quote (sub0 @ 17 Aug 2010 02:43)
hihetetlenül buta vagy :D


a jo kurva anyad, az.
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 16 2010 06:44pm
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 17 2010 12:43am)
a jo kurva anyad, az.


ez is a szellemi szintedet tükrözi :)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 16 2010 06:44pm
Quote (sub0 @ 17 Aug 2010 02:44)
ez is a szellemi szintedet tükrözi :)


na te ne beszeljel szellemi szintrol
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Aug 16 2010 06:44pm
megint kezd visszaesni a szinvonal a mostanság megszokottra...
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Aug 16 2010 06:45pm
Quote (bbaallaaggee @ 17 Aug 2010 02:44)
megint kezd visszaesni a szinvonal a mostanság megszokottra...


sírsz
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 16 2010 06:46pm
Quote (sub0 @ 17 Aug 2010 02:43)
hihetetlenül buta vagy :D



jaj maradj már peti mesélte hogy ien emos bőr szerkóba nyomod ;S


téged tényleg lekéne vágni mint valami állatot
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Aug 16 2010 06:46pm
Quote (TimeMaker @ 17 Aug 2010 02:36)
na szarlow társaság mek tvzek, fossásban gazdag szaros éjszakát nektek!


ehhe

fél órája fostam egy jót, nem tett jót a kakaós csiga délután kettőkor

e: ja már háromnegyed van, akkor 1 órája

This post was edited by sunnymarcell on Aug 16 2010 06:46pm
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 16 2010 06:47pm
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 17 2010 12:46am)
téged tényleg lekéne vágni mint valami állatot


neked valami baj van az agyaddal am
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Aug 16 2010 06:48pm
Quote (sub0 @ 17 Aug 2010 02:43)
hihetetlenül buta vagy :D



jaj maradj már peti mesélte hogy ien emos bőr szerkóba nyomod ;S


ez már itt rossz .

uristen , hosszabb a hajam és emiatt valóban gecinagy emós vagyok , és igen bőrszerkoban járok , de csak feszülősben
Go Back To Magyar Topic List
Prev1222324252627Next
Closed New Topic New Poll