Quote (bbaallaaggee @ 17 Aug 2010 01:37)
NEMÁÁÁ
im csere meg cache törlés kéne hogy osztani tudjak
pár nap múlva lejáró 50essel neked sem lenne nagy a pofád
de az lenne... EGY MULTIROL
--inb4 edit IM CSERE WAT IS DAT--
Quote (sunnymarcell @ 17 Aug 2010 01:37)
honnan tudjátok, hogy timemaker nem az én multim?
utálom olit, mint a szart, ezért csináltam egy multit, így következmény nélkül tudom flémelni!
jaj, hagyd mar, utalni embereket csak kis pisisek szoktak.. oh wait!
This post was edited by Moonflow on Aug 16 2010 06:38pm