d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Egy Kis Adományt A Szegényeknek
Prev1212223242527Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 16 2010 06:38pm
Quote (bbaallaaggee @ 17 Aug 2010 01:37)
NEMÁÁÁ

im csere meg cache törlés kéne hogy osztani tudjak

pár nap múlva lejáró 50essel neked sem lenne nagy a pofád


de az lenne... EGY MULTIROL
--inb4 edit IM CSERE WAT IS DAT--

Quote (sunnymarcell @ 17 Aug 2010 01:37)
honnan tudjátok, hogy timemaker nem az én multim?

utálom olit, mint a szart, ezért csináltam egy multit, így következmény nélkül tudom flémelni!


jaj, hagyd mar, utalni embereket csak kis pisisek szoktak.. oh wait!

This post was edited by Moonflow on Aug 16 2010 06:38pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 16 2010 06:38pm
Quote (sub0 @ 17 Aug 2010 02:37)
nem  értem, ez net nem a való élet mit zavar az téged hogy olvasom miket irkáltok?


engem a puszta letezesed is zavar
elmehetnél.
cas
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 16 2010 06:38pm
Quote (sunnymarcell @ Aug 17 2010 02:37am)
honnan tudjátok, hogy timemaker nem az én multim?

utálom olit, mint a szart, ezért csináltam egy multit, így következmény nélkül tudom flémelni!


de te dagi vagy!
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 16 2010 06:41pm
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 17 2010 12:38am)
engem a puszta letezesed is zavar
elmehetnél.
cas


sose láttál nem ismersz, , honnan tudod hogy mien vagyok igaziból ?mi zavar téged maradj már olyan buta gyerek vagy te :S

This post was edited by sub0 on Aug 16 2010 06:41pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 16 2010 06:42pm
Quote (sub0 @ 17 Aug 2010 02:41)
sose láttál nem ismersz, , honnan tudod hogy mien vagyok igaziból ?mi zavar éged maradj már oan buta gyerek vagy te :S


ki a faszomat érdekel hogy milyen vagy irl?
de amúgy a képedből itélve egy vágóhídra való szar.
halj meg, ty.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Aug 16 2010 06:42pm
Quote (sub0 @ 17 Aug 2010 02:41)
sose látáttá,l nem ismersz, , honnan tudod hogy mien vagyok igaziból ?mi zavar éged maradj már oan buta gyerek vagy te :S


tanuld már meg hogy j vagy ly kell bele baszki
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 16 2010 06:42pm
Quote (sub0 @ Aug 17 2010 02:41am)
sose láttál nem ismersz, , honnan tudod hogy mien vagyok igaziból ?mi zavar téged maradj már olyan buta gyerek vagy te :S


itt a forumon geci irritáló vagy,és mivel itt kell elviselnünk téged,ezért kurvára senkit nem érdekel,hogy "mien" vagy igaziból
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Aug 16 2010 06:43pm
Quote (sub0 @ 17 Aug 2010 02:41)
sose láttál nem ismersz, , honnan tudod hogy mien vagyok igaziból ?mi zavar téged maradj már olyan buta gyerek vagy te :S


a viselkedésed amit itt produlálsz pont elég , te csökött idiota
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 16 2010 06:43pm
Quote (bbaallaaggee @ 17 Aug 2010 02:42)
tanuld már meg hogy j vagy ly kell bele baszki


mijen ojan

This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 16 2010 06:43pm
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Aug 16 2010 06:43pm
Quote (Moonflow @ 17 Aug 2010 02:33)
newfags cant trifo-
oh wait, they can't even fucking post


tudok triforcet csinálni, csak postolni nem


▲ ▲
Go Back To Magyar Topic List
Prev1212223242527Next
Closed New Topic New Poll