d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Requiem Egy Alomert
Prev123417Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 14 2010 12:42pm
hallgassa meg ezt.

ha ez után sem kíváncsi a filmre, akkor egy idióta lelkisérült.






btw ez tipikusan az a film ami furcsán, kicsit unalmasan indul, de a végén rájössz, h ez így egy tökéletes film.

ezt a filmet egyébként is kötelező megnézni.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 14 2010 12:44pm
Quote (CyberPunk666 @ Aug 14 2010 07:42pm)
hallgassa meg ezt.

ha ez után sem kíváncsi a filmre, akkor egy idióta lelkisérült.

http://www.youtube.com/watch?v=e2Ma4BvMUwU




btw ez tipikusan az a film ami furcsán, kicsit unalmasan indul, de a végén rájössz, h ez így egy tökéletes film.

ezt a filmet egyébként is kötelező megnézni.


я. üzenete (20:37):
vagom ezt a szamot
я. üzenete (20:37):
mindenki odavan erte
я. üzenete (20:37):
nekem egyaltalan nemjon be
я. üzenete (20:37):
:D
lacketto üzenete (20:38):
http://www.youtube.com/watch?v=uOSk4VgNHZo
lacketto üzenete (20:38):
es igy sem?
я. üzenete (20:39):
psytrance verziot se csipem^^
lacketto üzenete (20:40):
már nem azért de te kajak egyre melegebb vagy
Member
Posts: 1,175
Joined: May 22 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 14 2010 12:44pm


ez sztem jobb spoiler
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 14 2010 12:44pm
Quote (Rezs @ 14 Aug 2010 20:38)
nem az hogy szomorú, hanem nagyon bele tudom élni magam a filmekbe és el tudom képzelni ez mennyire elvont és lehangoló...az meg nn hogy utána elbaszott hangulatom legyen


ez a film maga a depresszió, az igazi lelki katarzis. nézd meg. ha ilyen vagy meg fog érinteni a film, de ezt egyszerűen látni kell.

KELL
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 14 2010 12:44pm
Quote (CyberPunk666 @ Aug 14 2010 06:42pm)
hallgassa meg ezt.

ha ez után sem kíváncsi a filmre, akkor egy idióta lelkisérült.

http://www.youtube.com/watch?v=e2Ma4BvMUwU




btw ez tipikusan az a film ami furcsán, kicsit unalmasan indul, de a végén rájössz, h ez így egy tökéletes film.

ezt a filmet egyébként is kötelező megnézni.


takarodj már te ostoba fasz

kapd be akkor a faszát a rendezőnek ha ennyire tetszik
Member
Posts: 1,175
Joined: May 22 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 14 2010 12:45pm
nevetek
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 14 2010 12:46pm
nem vette el a kedvem a drogozástól
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 14 2010 12:47pm
Quote (RRC @ Aug 14 2010 06:46pm)
nem vette el a kedvem a drogozástól


te elestézel?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 14 2010 12:48pm
Quote (Rezs @ 14 Aug 2010 20:44)
takarodj már te ostoba fasz

kapd be akkor a faszát a rendezőnek ha ennyire tetszik


te mindent komolyan veszel? nyomorék. anyáddal beszélj így.


inb4 10%
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Aug 14 2010 12:49pm
Szerintem ez egy olyan film amit kár lenne kihagyni. Egyszer mindenképp érdemes megnézni.
Nem az a omfg ajj de jó film, de egy útmutatást ad arra, hogy kurd el az életed vagy épp hogy ne.

Szóval szerintem nézze megfelé.
Go Back To Magyar Topic List
Prev123417Next
Add Reply New Topic New Poll