Quote (CyberPunk666 @ Aug 14 2010 07:42pm)
hallgassa meg ezt.
ha ez után sem kíváncsi a filmre, akkor egy idióta lelkisérült.
http://www.youtube.com/watch?v=e2Ma4BvMUwU
btw ez tipikusan az a film ami furcsán, kicsit unalmasan indul, de a végén rájössz, h ez így egy tökéletes film.
ezt a filmet egyébként is kötelező megnézni.
я. üzenete (20:37):
vagom ezt a szamot
я. üzenete (20:37):
mindenki odavan erte
я. üzenete (20:37):
nekem egyaltalan nemjon be
я. üzenete (20:37):

lacketto üzenete (20:38):
http://www.youtube.com/watch?v=uOSk4VgNHZolacketto üzenete (20:38):
es igy sem?
я. üzenete (20:39):
psytrance verziot se csipem^^
lacketto üzenete (20:40):
már nem azért de te kajak egyre melegebb vagy