d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Cod 4
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 31 2010 01:43pm
még mindig nem jelöltél vissza xfiren :c
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 31 2010 01:46pm
Quote (sunnymarcell @ Jul 31 2010 08:43pm)
még mindig nem jelöltél vissza xfiren :c


majd ha felmegyek visszajelöllek
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 31 2010 02:07pm
Quote (Vharimatras @ 31 Jul 2010 21:46)
majd ha felmegyek visszajelöllek


egyébként mire kaptad a 30ast?
Member
Posts: 3,241
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Aug 1 2010 01:11am
Quote (sunnymarcell @ Jul 31 2010 10:07pm)
egyébként mire kaptad a 30ast?


lc3 lecsapott
Member
Posts: 4,065
Joined: Oct 4 2007
Gold: 4.19
Warn: 10%
Aug 1 2010 07:55am
én cod4ezek mostanság, bennelennék vmi matchben
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 1 2010 08:00am
Quote (lowxair @ Aug 1 2010 01:55pm)
én cod4ezek mostanság, bennelennék vmi matchben


én is.
pm ha van valami ^^
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Aug 1 2010 11:01am
én is cod4ezek, ha valakinek van kedve pár pcwhez (ha tört kulcsod van akkor promod pubhoz, bár az jó ratyi főleg a magyar, de csak az a tört..) akkor vegyen fel xfirere, ott majd adok ts ipt :p
username: qckm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 1 2010 11:02am
Quote (Paszulyka @ Aug 1 2010 05:01pm)
én is cod4ezek, ha valakinek van kedve pár pcwhez (ha tört kulcsod van akkor promod pubhoz, bár az jó ratyi főleg a magyar, de csak az a tört..)  akkor vegyen fel xfirere, ott majd adok ts ipt :p
username: qckm


MARCI BAZDMEG. :DDDDDDDDDDD
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Aug 1 2010 11:03am
Quote (uberpro123 @ 1 Aug 2010 19:02)
MARCI BAZDMEG. :DDDDDDDDDDD


haló, vegyél fel x-re és cod2zhetünk is, ott is van eredetim már :D
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 1 2010 11:04am
Quote (Paszulyka @ Aug 1 2010 05:03pm)
haló, vegyél fel x-re és cod2zhetünk is, ott is van eredetim már :D


jelölj be facebookon, am írtam pmet, kicsit hosszú a dolog majd elmesélem. :d
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll