☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Cod 4
Prev
1
2
3
4
5
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 973
Replies: 40
Track Topic
sunnymarcell
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold
:
0.95
Warn: 60%
#31
Jul 31 2010 01:43pm
még mindig nem jelöltél vissza xfiren :c
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#32
Jul 31 2010 01:46pm
Quote (sunnymarcell @ Jul 31 2010 08:43pm)
még mindig nem jelöltél vissza xfiren :c
majd ha felmegyek visszajelöllek
sunnymarcell
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold
:
0.95
Warn: 60%
#33
Jul 31 2010 02:07pm
Quote (Vharimatras @ 31 Jul 2010 21:46)
majd ha felmegyek visszajelöllek
egyébként mire kaptad a 30ast?
Csingacsguk
Member
Posts: 3,241
Joined: Mar 8 2009
Gold
:
0.00
#34
Aug 1 2010 01:11am
Quote (sunnymarcell @ Jul 31 2010 10:07pm)
egyébként mire kaptad a 30ast?
lc3 lecsapott
lowxair
Member
Posts: 4,065
Joined: Oct 4 2007
Gold
:
4.19
Warn: 10%
#35
Aug 1 2010 07:55am
én cod4ezek mostanság, bennelennék vmi matchben
Rezs
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#36
Aug 1 2010 08:00am
Quote (lowxair @ Aug 1 2010 01:55pm)
én cod4ezek mostanság, bennelennék vmi matchben
én is.
pm ha van valami ^^
Paszulyka
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
0.00
#37
Aug 1 2010 11:01am
én is cod4ezek, ha valakinek van kedve pár pcwhez (ha tört kulcsod van akkor promod pubhoz, bár az jó ratyi főleg a magyar, de csak az a tört..) akkor vegyen fel xfirere, ott majd adok ts ipt
username: qckm
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#38
Aug 1 2010 11:02am
Quote (Paszulyka @ Aug 1 2010 05:01pm)
én is cod4ezek, ha valakinek van kedve pár pcwhez (ha tört kulcsod van akkor promod pubhoz, bár az jó ratyi főleg a magyar, de csak az a tört..) akkor vegyen fel xfirere, ott majd adok ts ipt
username: qckm
MARCI BAZDMEG. :DDDDDDDDDDD
Paszulyka
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
0.00
#39
Aug 1 2010 11:03am
Quote (uberpro123 @ 1 Aug 2010 19:02)
MARCI BAZDMEG. :DDDDDDDDDDD
haló, vegyél fel x-re és cod2zhetünk is, ott is van eredetim már
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#40
Aug 1 2010 11:04am
Quote (Paszulyka @ Aug 1 2010 05:03pm)
haló, vegyél fel x-re és cod2zhetünk is, ott is van eredetim már
jelölj be facebookon, am írtam pmet, kicsit hosszú a dolog majd elmesélem.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact